Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené]UB Knife #1 / killermacka - KJL3

Příspěvekod KJL3 » 16 pro 2018, 12:37

Ahoj, neprávem jsem dostal ban a chtěl bych vidět demo, klidně natočím handshow a popř. projedu všechny složky ze hry apod.

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: killermacka
[=] Na serveru: website
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: FLAT
[=] Zabanovany nickname: KJL3
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:1:115353477
[=] Zabanovana IP:
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
=========================================
Situace je taková, že takhle hraju každý den. Pár adminů mě už spectilo a nebyl problém. Nedávno sem dostal ban na jiný server tak už mě banujou admini skoro všude a automaticky a myslí si že jsem se nepoučil. Prosím o vyřešení díky.
VIP mám už přes 2 roky.
KJL3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 pro 2018, 17:58

[Vyriešené]UB Knife #1 / killermacka - KJL3

od Rumcajz » 16 pro 2018, 12:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UB Knife #1 / killermacka - KJL3

Příspěvekod killermacka » 16 pro 2018, 15:06

http://leteckaposta.cz/266892104
demo soul4: Poprosím pozrieť cez dem-forcehltv,a môžte si ho pozrieť celé,na 2-3 strafy tam máš neskutočný boost,to aj keby že máš 1000fps to len tak orientačne napíšem,tak to čo robíš myškou mi nesedí na to,čo robíš v hre. To čo robíš,niesu strafy ale len kývanie myškou :)
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: UB Knife #1 / killermacka - KJL3

Příspěvekod KJL3 » 16 pro 2018, 15:27

Tak co to je když to nejsou strafy? Myškou nemůžu jen hýbat když kombinuju do strafů i w a +strafe...To by mi šlo jinak jen dopředu a to že neumím hns strafy to nic neznamená. Nechceš po mně ani handshow a hned že jen hýbu myší... Navíc kdo by použival flat na knifu? Jestli to myslíš tím že mám opoždený sync při strafech může být ratama nebo něčím jiným navíc mi v ten den sekal net.
KJL3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 pro 2018, 17:58

Re: UB Knife #1 / killermacka - KJL3

Příspěvekod nikoquter » 16 pro 2018, 15:50

Na demu nic není. Nevím čemu říkáš strafy, podle co jsi sem napsal(a) jsou podle tebe strafy jen hýbaní mýší při 100fps. Tak nevím co tu furt děláš. Asi každého natáčíš jen kvůli tomu že jim závidíš že to umějí hrát líp než ty. Už toho nech, ¼ z tvých dem a stížností je zaplá tak nevím na co si tu hraješ.
nikoquter
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 úno 2018, 13:02

Re: UB Knife #1 / killermacka - KJL3

Příspěvekod killermacka » 16 pro 2018, 16:29

od KJL3 » 16 pro 2018, 15:27

Tak co to je když to nejsou strafy? Myškou nemůžu jen hýbat když kombinuju do strafů i w a +strafe...To by mi šlo jinak jen dopředu a to že neumím hns strafy to nic neznamená. Nechceš po mně ani handshow a hned že jen hýbu myší... Navíc kdo by použival flat na knifu? Jestli to myslíš tím že mám opoždený sync při strafech může být ratama nebo něčím jiným navíc mi v ten den sekal net.


Točenie myškou do polkruha nesú strafy. To by si mal vedieť či ? Vieš čo je ešte zaujímavé? Keď už robíš tie strafy s ad ad tak tam nikdy nechytáš taký boost ako keď len točíš myškou,podozrivé čo ? Čo tu ťaháš nejaký sync bože a net? To už tu bol pri aimbote že na týpka skočil pes a pri tebe net :D :D


od nikoquter » 16 pro 2018, 15:50

Na demu nic není. Nevím čemu říkáš strafy, podle co jsi sem napsal(a) jsou podle tebe strafy jen hýbaní mýší při 100fps. Tak nevím co tu furt děláš. Asi každého natáčíš jen kvůli tomu že jim závidíš že to umějí hrát líp než ty. Už toho nech, ¼ z tvých dem a stížností je zaplá tak nevím na co si tu hraješ.


No strafy určite niesu ako som vyššie spomenul točenie myškou do polkruhu. Ešte som nevidel týpka čo by točením myšky bezhlavo získaval booost ,nedajbože taký boost ako tento nešťastník. Ano,točím každého kto je zapnutý,od toho tu som. A toto je slabá výhovorka,že "umí hrat" ja ani už nehrajem furieny to po 1 a po 2 nemusím si ku gskám,sgskám dopomáhať scriptom ako ty xd už si na to zabudol čo ? smutné

Počkajte si na vyjadrenie CHH teamu a už sa tu nevyjadrujte,ak chcete niečo napísať na môj koment tak mne do pm môžte a rád vám odpoviem :)
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: UB Knife #1 / killermacka - KJL3

Příspěvekod Happyend » 17 pro 2018, 20:25 VIP

Dema v CHH Sekci, vyčkej na verdikt CHH a zdrž se spamu.
Pokud verdikt nebude do 24 hodin dostaneš dočasný unban.

Měj strpení ;), díky

Happyendd.



e.Happyend : Máš dočasný unban než se situace vyřeší,
Omlouvám se, že jsem ti ho nedal včera ale usnul jsem a na počítači jsem vůbec nebyl, toť vše.
†2012 - 2018
†2018 - 20XX
Uživatelský avatar
Happyend
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1029
Registrován: 31 říj 2016, 14:24

Re: [V řešení]UB Knife #1 / killermacka - KJL3

Příspěvekod eXtr3mer » 20 pro 2018, 18:07

Na deme cheaty. Ban oprávnený.

Tvoje možnosti: chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html , chces-unban-ihned-t61717.html
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků