Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Unban web stranky

Příspěvekod Pikachu0 » 04 pro 2018, 18:02

dobry podvecer prajem v prvom rade sa ospravedlnujem ze to pisem prave sem ale kam by som to mal napisat aby to zapadlo do kriterii

v druhom rade objasnim situaciu kedy bol moj ucet zabanovany 5 ci 6 rokov dozadu? niesom si teraz presne isty kolko tomu je.
vtedy sa stala jedna vec ktora ma mrzi doteraz stale a chcel by som sa vsetkym no hlavne ludom z vedenia z hlbky srdca ospravedlnit za to co som vtedy urobil a aj za to ze som znicil doveru ktoru vo mne mali. a preto by som vas VEDENIE chcel poziadat aby ste mi dali unban sem na web a dali mi sancu zacat odznovu po starom hej spravil som chybu bola to hlupost no chcel by som poprosit o odpustenie, netreba zabudnut staci mi jedine unban a odpustenie a budem spokojny (mozno aj vy casom :D ) osobne si myslim ze kazdy hlupak si zasluzi dostat druhu sancu este ked to cloveka stve aj po takej dlhej dobe...
neviem co viac k tomu napisat asi len tolko malo ze s dotycnym clovekom sme si to vydiskutovali a odpustil mi to aj napriek tomu vsetkemu takze by som chcel to iste aj od vas tuna

poprosil by som ak by bolo mozne aby toto tuna riesili len kompetentni ludia

dakujem pekne
Pikachu0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2018, 21:40

Unban web stranky

od Rumcajz » 04 pro 2018, 18:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban web stranky

Příspěvekod PEto » 04 pro 2018, 18:37

na aky nick si mal predtym ucet ?
Uživatelský avatar
PEto
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 3085
Registrován: 10 led 2013, 16:03
Bydliště: ts.gamesites.cz

Re: Unban web stranky

Příspěvekod tempo94 » 04 pro 2018, 19:47

chrdy zabudol som to tam napisat :D
tempo94
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2018, 19:40

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Pikachu0 » 04 pro 2018, 21:35

napisem to sem nech nejsu zmatky aj ked vieme jak to tu chodi a to co napisem vam bude aj tak jedno ale tak skusit to mozes ved predsa len z logickeho hladiska naco by mi bolo xy dalsich uctov (ktore nejsu zabanovane)
tempo je kamos u ktoreho som bol a tak som si toto kontroloval a jak som videl odpoved hned som reagoval bez povsimnutia ze som na druhom ucte moja chyba
ja len tak pre ujasnenie
Pikachu0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2018, 21:40

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Pikachu0 » 08 pro 2018, 12:32

dajaky pokrok prosim vas ci nechate to zapadnut prachom?
Pikachu0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2018, 21:40

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Pikachu0 » 17 pro 2018, 00:12

obnovujem to tuna lebo po dvoch tyzdnoch na to uz aj prach pada
len povytiahnem text od Whoika
Největší radost z tohoto předvánočního resetu mají zajisté potrestaní hráči. kteří měli nějaký ten škraloup v ban listu, čímž zároveň dostávají šanci napravit se a ukázat, že nejsou až tak špatnými, jak by se díky zápisu v ban listu mohlo zdát. Avšak ne každý samozřejmě chce tuto šanci využít, a právě kvůli takovým budou admini ještě více obezřetnější, než kdy jindy.
konkretne oznaceny text... preco by tu sancu nemohol dostat clovek co pre GS podla mojho nazoru spravil dostatocne dost venoval tomu dostatocne dost casu ci uz pozeranim dem atd atd ale za jednu hlupost ktoru spravil a nedostat ziadnu sancu na napravu... ale ludia co sa nevedia chovat, cheatuju atd atd zname firmy problemovi hraci atd atd vieme o com hovorim nim date veselo UB kazdy rok ci polrok? nejsom si isty teraz tak preco by ste nemohli dat UB cloveku ktory pre tento portal daco aj urobil
Pikachu0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2018, 21:40

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Pikachu0 » 23 pro 2018, 19:48

dobry predvianocny vecer prajem uz je to tu 19 dni a stake bez nejakeho riesenia???
Pikachu0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2018, 21:40

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Izmael » 23 pro 2018, 21:12 VIP

Zdravím,

řekni kdo ti přesně dal ban? Bylo to skutečně před 6 lety?

Zde: post848245.html?hilit=chrdy#p848245

Jsi to ty?
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Pikachu0 » 23 pro 2018, 22:08

tak kdo ten ban daval to ti fakt neviem povedat vtedy som spravil jednu veliku blbost a tympadom som bol zruseny a zabanovany
ci to bolo pred 6timi rokmi nehovorim presne uviedol som 5-6 rokov ako orientacny pojem ale mam taky pocit ze to bolo v roku 2012 mozem sa aj mylit ale je to davno co ti poviem :D
hej presne ten bohuzial ked sa clovek nedokaze bavit normalne tak nemozes cakat od druhych...
ale toto tu teraz riesit urcite nejdem ja som kedysi spravil hlupost ktoru lutujem za ktoru sa ospravedlnujem hlavne vedeniu pretozi som ich tym urcite sklamal a preto by som chcel pekne poprosit o UB na svoj ucet
Pikachu0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2018, 21:40

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 25 pro 2018, 08:34

Když už dáváš citaci Whoika, taky sem dám jednu. Jde o udílení cen Gamesites Awards 2015. :D
2. Camper Roku

CHRDY

Náš bývalý admin, který nikterak nevyčníval z davu, je dalším oceněným. Tentokrát nebudeme cenit jeho schopnosti nebo cokoliv, co udělal pro Gamesites, nyní budeme hodnotit individuální výkon, kterým bohužel zastínil vše dobré. Budiž následující příběh také varování.

Jednoho horkého letního dne, po několika vyměněných zprávách s jednou nejmenovanou dívkou zde na GS, se hlavní hrdina rozhodl, že slovo NE pro něj neplatí. Měl už dost odmítání, už ho nebavilo stále dokola poslouchat, že on není ten pravý, a tak se rozhodl vzít věci do svých rukou. V dnešní online době není problém vyhledat si adresu svého objektu zájmu a Stalker byl na světě.

Zrovna, když si slečna v klidu domova připravovala suroviny pro uvaření obědu, zazvonil zvonek. „Já tam dojdu“, ozval se táta z obýváku a šel ke dveřím. Zvedl sluchátko, načež se z druhé strany ozval doposud neznámý hlas: „Dobrý den, je doma dcera?“ A tím to všechno začalo.

Oběť došla ke sluchátku a se strachem v hlase do něj hlesla „Haló? Kdo je tam?“ Útočníkovi se rozbušilo srdce, těžko by ze sebe vydal hlásku. „Halóóó?!“ Opět se ozvalo z druhého konce. Ze všech sil se mu tentokrát podařilo odpovědět: „Ahoj, to jsem já, Chrdy. Otevřeš mi anebo půjdeš dolů?“ Zvědavost na straně slečny se změnila ve strach. Ihned zavěsila a roztřesená se vrátila do kuchyně. To však neuniklo pozornosti jejich rodičů. Oběd počká, teď je čas na otázky.

Než se slečna rozpovídala, zazvonil zvonek podruhé. Teď už s jistotou zamířil táta ke sluchátku a jasným hrubým hlasem dal stalkerovi najevo, že zde není vítán. Ten se však nedal zastrašit a dále se dožadoval jeho dcery. Ta už z okna sledovala, kterak se její ctitel rozčiluje pod domem.

A mohla ho tak sledovat celé dva dny, které tam vydržel, a právě proto získal Chrdy ocenění CAMPER ROKU.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Pikachu0 » 26 pro 2018, 02:00

parada a to som bol cely cas v tom ze za cely cas co som tu bol som ziadne ocenenie nedostal :) dakujem za objasenenie ejvi k tymto veciam sa nejdem nijako vyjadrovat kedze vieme ze su to hluposti jedine o co vas vedenie (popripade dajakych serifov) neviem ci do toho zapadate aj vy podaktori, chcem poprosit o unban na svoj ucet tot vse chcem si fungovat na svojom ucte chcem sa tu v klude hrat
Pikachu0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2018, 21:40

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Cecooo » 26 pro 2018, 16:32 VIP

Pikachu0 píše:parada a to som bol cely cas v tom ze za cely cas co som tu bol som ziadne ocenenie nedostal :) dakujem za objasenenie ejvi k tymto veciam sa nejdem nijako vyjadrovat kedze vieme ze su to hluposti jedine o co vas vedenie (popripade dajakych serifov) neviem ci do toho zapadate aj vy podaktori, chcem poprosit o unban na svoj ucet tot vse chcem si fungovat na svojom ucte chcem sa tu v klude hrat



Podľa mňa si už v Ostrave pred Aweeho barakom a pôjdeš mu zazvoniť ci ti nedá unban.
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava

Re: Unban web stranky

Příspěvekod VoLdEmOrD » 27 pro 2018, 00:11 VIP

Kamo pecka.
Kúpim ti UNBAN :D serifovi pošlem do PM kód :D
Drž sa camper :D
Uživatelský avatar
VoLdEmOrD
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 724
Registrován: 26 črc 2015, 23:24
Bydliště: localhost

Re: Unban web stranky

Příspěvekod erwin » 27 pro 2018, 01:59 VIP

Camper roku xDDDDDDDDDDDd
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Unban web stranky

Příspěvekod Cecooo » 27 pro 2018, 14:46 VIP

Inak ty hjazel v tom roku som mal ja dostať csmper roku, takto mi to výfuknut.... Ale priznávam lepšie si to zacanpil chrdy
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava

Další

Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků