Zde můžete najít rady a návody k CSku.

[v] Furien/Rada

Příspěvekod AleNter » 30 čer 2018, 16:39

Zdarec, chci se zeptat ohledně serveru na furienu.
Když chci dobrej boost tak záleží hodně na Sensitivitě myši a Sensitivitě ve hře? Mám 8200DPI a ve hře mám sensitivitu 0.2.
Fps mi skáče na 300-700fps A skoro nemám žádnej boost jako někteří youtubeři třeba :D
+ Chtěl bych se zeptat kolik musím mít FPS na to, abych dělal (Jestli to řeknu dobře BGS za ct? :O ) Jestli to někdo čte a hraje na furienu tak určitě zná LuckOne,Hawrda,EX,SMOKe. Prostě tyto hráči a další dělají takové boosty že to nechápu :D
+ Se chci zeptat jestli je lepší že když mám stálý FPS jakože fps-max 199 a měl bych to furt a měl bych větší boost nebo když mám fps-max 999999 a skáče mi to 300+-700... Trošku se v tom nevyznám.
+ Se chci zeptat jestli mi nezlepší strafy když si dám speed do stran popřípadě jak se dává? ?:O + Jestli to není zakázené. Za každou radu budu vděčný.
Uživatelský avatar
AleNter
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 08 čer 2018, 22:32

[v] Furien/Rada

od Rumcajz » 30 čer 2018, 16:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Furien/Rada

Příspěvekod H0KUTOVSKi » 15 pro 2018, 23:39

Ahoj, nezáleží tolik na sens, ale spíše na Hz myši. Dle mého názoru je nejlepší si na furien nastavit 1000 Hz. Strafy s tím jdou nejlépe.
To, že máš 300-700fps je dobrý, ale jde o to jak ty fps umíš využít. Můžeš mít klidně 2k fps, ale hráč který umí strafy skvěle bude mít větší boost i třeba na 800.

Myslím si, že pokud jsi šikovný, tak zvládneš BGS i třeba na 400 fps, ale pokud to neumíš načasovat, tak tě to nemusí boostit ani na 1k.

Tohle nevím přesně. Já osobně jsem vždy hrál na fps_max 1111 a můj počítač tahal tak 500-800 fps, párkrát jsem zkoušel fps_max 400, ale přišlo mi, že na skakající fpska mám lepší boost. Neříkám, že to tak máš i ty.

Za poslední, pokud vím tak speed do všech stran jde nastavit stejně. Jak dopředu, tak i dozadu, vpravo i vlevo. Můžeš si nastavit sidespeed klidně i na 9999, ale server si to stejně přepíše na hodnoty tak jak chce.

:.Omlouvám se, že píšu několik měsíců po napsání topicu, ale jelikož se nikdo neozval, přišlo mi dobrý sem přihodit pár svých rad, aby někdo se stejnými otázkami zbytečně nevytvářel nový topic.
Uživatelský avatar
H0KUTOVSKi
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 129
Registrován: 15 pro 2018, 22:46
Bydliště: Jailbreak <3

Re: Furien/Rada

Příspěvekod JoynerLucas » 15 pro 2018, 23:44 VIP

Jo, všechno je o sync a zkušenostech. ;)
300 stačí
pog
tusylove
Uživatelský avatar
JoynerLucas
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 191
Registrován: 13 lis 2018, 18:54

Re: [v] Furien/Rada

Příspěvekod erwin » 17 pro 2018, 03:55 VIP

Vyriešené

Všetky užitočné rady už odzneli. Ak budeš mať ešte nejaké otázky píš ich rovno sem.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků