Chcete se stát supportem CS:GO? Podej si žádost zde!

žádost support

Příspěvekod WolfikBrumik » 05 led 2019, 08:25

SID: STEAM_0:0:241358370
NICK ᴍᴀᴛʏʙᴏɪɪ (:
Sekce, na které chci práva: JB-CSGO

Věk: Je mi 13 let

Bany, které jsem dostal: Pár banů jsem dostal ,ale už jsem se poučil a dlouho jsem nebyl potrestán

Něco o mně:Jmenuji se Maty a pocházím z Prahy. Mám rád zvířata a rád hraju počítačové hry jako csgo, wotko

Proč právě já: Rád bych se ucházel o post admina, protože jsem prošel dobrovolně akademií, abych se přiučil novým věcem a hlavně abych na případný post admina více vyzrál. Rád bych dostal šanci ukázat co ve mně je. Ještě bych dodal, že v mé situaci mohu maximálně hráče nahlásit, avšak porušování pravidel to nezastaví ihned. Jako admin bych mohl hned zasáhnout a vše vyřešit chladnou hlavou. Na serveru se vždy aktivně zapojuji do chodu hry tím že se hráčům snažím vysvětlit situace a pravidla kterým nerozumněli
WolfikBrumik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Re: žádost support

Příspěvekod Taygete » 06 led 2019, 09:56 VIP

Tak jednak jsi ve špatné sekci protože tady se "zajímá" o supporta a druhak, myslíš že tě vemou když lžeš o věku, žádáš všude kde to jde, všude jsi byl zamítnut a tvoje aktivita na webu je asi tak veliká jak partizánů v beskydech?
Navíc ti je 10 let a lžeš i v téhle žádosti, takže 4x jsi v žádostech lhal o věku..
Obrázek
Taygete
PC Support Kapitán
PC Support Kapitán

Zpět na Counter-Strike: Global Offensive