Volná debata o Counter Strike 2.

otazka ohledne Steam!

Příspěvekod paffen » 18 led 2019, 23:04

Zdravím snad nevadí že se pobavíme o Steamu ale i tak si myslím že většina ho může klidně mít :)
předem děkuji za odpovědi
jedna se mi hlavně o 3 věci
jsem novy hrac GO cs 1.6 hraji 13 let ale toto je trosku neco jineho :)

za prve jsem si vsiml ze v competitive a ne jen v tomto modu jsem měl replay video když mě někdo zabil tak jsem videl jak mě dal ... po pád dnech hraní už toto video se mi nezobrazuje proč ? snad jen dočastná funkce ??

dále mě zajíma že hra vybíra nějaky rank dle skillu po odehrání 10 her v modu competitive nyní mám 4/10 avšak se mi včera oběvilo colddown 21 hodin že hra kalibruje skill tak jsem cekal dneska odehral 1 hru v tomto modu a opět musím čekat ...
po pravdě casual není uplně ono a je to hodne o stesti na jake lidi narazite prece jen ten prvni mod hraji ti lepsi :D
zajima me proc vzdy musim cekat 21 hodin ... po odehrane 1 hre vyherni ...

a taky za 3 je to ze mi nejdou pridavat lidi do pratel dle steamu je to opatreni proti spamu ale jak mam udelat abych teda nejake ty jejich podminky splnil ??

myslim a doufam ze nekdo bude znat odpoved toto me ted velmi zajima a docela zarazilo ...predem dekuji !
Uživatelský avatar
paffen
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 bře 2013, 12:31

otazka ohledne Steam!

od Rumcajz » 18 led 2019, 23:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: otazka ohledne Steam!

Příspěvekod polskasila » 18 led 2019, 23:08 VIP

Ahoj, jsme rádi, že jsi přišel zrovna k nám :D
Jinak k příspěvku:
paffen píše:za prve jsem si vsiml ze v competitive a ne jen v tomto modu jsem měl replay video když mě někdo zabil tak jsem videl jak mě dal ... po pád dnech hraní už toto video se mi nezobrazuje proč ? snad jen dočastná funkce ??

Replay lze vidět pouze v Casualu, War Games apod., v Competitive to nikdy nešlo
paffen píše:dále mě zajíma že hra vybíra nějaky rank dle skillu po odehrání 10 her v modu competitive nyní mám 4/10 avšak se mi včera oběvilo colddown 21 hodin že hra kalibruje skill tak jsem cekal dneska odehral 1 hru v tomto modu a opět musím čekat ...
po pravdě casual není uplně ono a je to hodne o stesti na jake lidi narazite prece jen ten prvni mod hraji ti lepsi :D
zajima me proc vzdy musim cekat 21 hodin ... po odehrane 1 hre vyherni ...

Až budeš mít 10 odehraných zápasů, budeš moct hrát bez omezení, je to opatření proti cheaterům a navíc tě to řadí do skill group, ale neboj, to máš za pár dní pryč :D
paffen píše:a taky za 3 je to ze mi nejdou pridavat lidi do pratel dle steamu je to opatreni proti spamu ale jak mam udelat abych teda nejake ty jejich podminky splnil ??

Na Steamu musíš utratit 5€, buď na komunitním trhu, nebo za hry, jinak ti to nepůjde.
Jinak přeji příjemnou hru :D
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: otazka ohledne Steam!

Příspěvekod paffen » 18 led 2019, 23:19

co takova skill group obnaší ? :) proč to tam je když je tam něco jako rank ? uz budu 4 :D
chci mít prostě přehled o tomto ...
a ano cheateru jsem potkal nespocet v prvnich 3 dnech od vcera kdy jsem po prve cekal 21 hodin uz to bylo lepsi ...
s tim replay videem jsi me dostal měl jsem za to ze tro bylo v sude a kdyz mi to napsalo zase coldown tak jsem hru rovnou vypl a nekusil ten casual :D

nicmene tva rychla odpověď mi to premylseni velmi usnadnila :D
takze diky moc !
Uživatelský avatar
paffen
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 bře 2013, 12:31

Re: otazka ohledne Steam!

Příspěvekod polskasila » 19 led 2019, 12:36 VIP

paffen píše:co takova skill group obnaší ? :) proč to tam je když je tam něco jako rank ? uz budu 4 :D
chci mít prostě přehled o tomto ...
a ano cheateru jsem potkal nespocet v prvnich 3 dnech od vcera kdy jsem po prve cekal 21 hodin uz to bylo lepsi ...
s tim replay videem jsi me dostal měl jsem za to ze tro bylo v sude a kdyz mi to napsalo zase coldown tak jsem hru rovnou vypl a nekusil ten casual :D

nicmene tva rychla odpověď mi to premylseni velmi usnadnila :D
takze diky moc !

Skill group tě zařadí k hráčům, co jsou na tom aimově a takticky podobně jako ty, takže nebudeš muset hrát proti moc špatným/dobrým lidem :D
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků