Zde si vytvářejte topicy, kde uvedete svůj steam nick, pokud hledáte spoluhráče.

Re: Pojď si zahrát :)

Příspěvekod RazyCZ » 17 led 2019, 20:54

Vikendi ujde, ale fpska tam dost brečí :D Nejvíc mě tam štve ten drop rate na sólu. Samá uzina, tommygun, gr36, brokovnice. Pomalu nic jinýho, attachmentů na zbraně jak nasráno, ale pomalu to není na co dát..alespoň ta Mini se dá najít po patchi. Ale na duo a squadě to je lepší s těmi itemy. mnohem
Ex CS:GO Hlavní server admin
Ex GTA Support kapitán
Ex GTA Server Admin
Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.
Obrázek
RazyCZ
Mistr
Mistr

Příspěvekod R4gn4r0K » 18 led 2019, 09:54

RazyCZ píše:Vikendi ujde, ale fpska tam dost brečí :D Nejvíc mě tam štve ten drop rate na sólu. Samá uzina, tommygun, gr36, brokovnice. Pomalu nic jinýho, attachmentů na zbraně jak nasráno, ale pomalu to není na co dát..alespoň ta Mini se dá najít po patchi. Ale na duo a squadě to je lepší s těmi itemy. mnohem

sklamem Ta, ale loot table je rovnaky pre solo, ako pre ostatne mody ;) mozno je to len o pocite/stasti :)
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
R4gn4r0K
PC Support
PC Support

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 18 led 2019, 10:54

Když Vikendi přidali, každou hru jsem našel kara nebo M24.. za posledních 14 dní, jsem asi 2x našel sks, jinak brokovnice a samý blbosti :D
Jinak sama o sobě ta mapa se mi líbí, akorát by mi nevadil snowboard jako v ROE :lol:
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem, možná že je tam teplo, ale hlavně smrad.... já se nechci klanět, já chci rovně stát !
Awee (cti ejvi)
Šerif
Šerif

Příspěvekod R4gn4r0K » 18 led 2019, 10:59

Awee (cti ejvi) píše:Když Vikendi přidali...

Ono maju ten loottable zle postaveny... Tvrdili, ze s tym nieco spravia, lebo 80% lootu na mape su SMG
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
R4gn4r0K
PC Support
PC Support

Příspěvekod maju » 20 led 2019, 12:59

Až budete hrát PUBG, tak mě nezapomeňte invitnout :!:

Nebo aspoň napište :mrgreen: když nebudu hrát něco jiného, tak půjdu :twisted:
PC Support
Obrázek
maju
PC Support