Volná diskuze o našich serverech a módech.

Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod DawertCZ » 01 úno 2019, 17:09

Stejné téma je otevřeno i v Admin TF2 sekci !

Zde to dávám veřejně aby se k tomu mohli vyjádřit i ostatní..


Zdarec chci se vyjadřit k situaci co se teď děje

1.Nefungují bany tak 50 na 50 dostanou ban ale za par hodin mají zas unban (2fort)
- Hodlá s tím někdo něco vůbec dělat ?!

2.Czechballovi zmizel admin na x3 :shock:

3. Už několik měsícu čekám na práva na x4 a x3
Pořád žádný respond :?

4. Crity na 2fort
Prosil bych o vypnutí těch critů jak u hráčů tak vip = p2w systému ! jestli to je taktika jak vydělat €€ tak je to smutné..

5.Oprava VIP výhod

:: VIP muze pouzivat specialni VIP chat, ktery uvidi jen VIP hraci mezi sebou
- Ten chat je kde ?

:: Budes mit pro sebe rezervovane misto na serveru! Diky tomu se pripojis i kdyz bude server plny!
- Asi né no

:: Pri hlasovani o dalsi mapu bude mit tvuj hlas vetsi vahu - bude za 2 hlasy!
- uplně outdated výhoda

:: Specialni Glow efekt, ktery ti bude kazdy zavidet. Efekt se da kdykoli vypnout nebo zapnout
- na x4 nefunkční

Přepsaní daných výhod snad není tak těžké ne ?
Taky se hráč muže cítit okraden když se k němu nedostala výhoda např rezervace :roll: :oops:

6.To samé unban pro adminy na 2fortu nejde nevím jestli i na orange ale co když se admin překlikne ? moc to nevyřeší když nemá prava na unban :|

7. Nefunkční menu na 2FORT

Hráči většinou se chtějí připojit na x4 a nebo jinam ale smůla i když kliknete na daný server nepřipojí vás to !

Velice prosím aby se s tím konečně něco dělalo a jestli vedení nemá čas nebo tak ať to předá někomu jinému..
Uživatelský avatar
DawertCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 23 bře 2016, 16:56

Chtěl bych slyšet váš názor....

od Rumcajz » 01 úno 2019, 17:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod PeteMates » 01 úno 2019, 17:14

Souhlasím s Dawertem.
VIP NA CS 1.6 CTF #1
PeteMates
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 úno 2015, 19:54

Re: Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod Czechball » 01 úno 2019, 17:32

Já jen připíšu to, co jsem napsal i do admin sekce:
Hlásím se. Práva na x3 fakt nemám, a když se podíváte do banlistu, uvidíte, že většina 1 week (permanent) banů nebylo převedeno na permanent. Docela mě to štve, protože pak od lidí slyším, jak se tam vrací cheateři, které jsem před týdnem zabanoval. Tímto GameSites nabízím pomoc s konfigurací jejich Source serverů, či kompletní převzetí (správu) TF2 sekce. Mám již zkušenosti se SourceModem a Source servery obecně, nějakou dobu jsem měl své vlastní. Pokud by to nešlo, tak bych klidně jen pomohl tím, že bych dostal konfigurační soubory TF2 serverů a navrhl v nich změny. Takhle to už dál nejde.


Rozhodně mám chuť a motivaci starat se o tyto servery, už jen kvůli tomu, jak mám rád TF2 a tuhle komunitu, a troufl bych si říct, že na to mám i čas. Všechny změny, co bych provedl v konfiguraci, bych řádně dokumentoval a ptal se na názory ostatních. Ale jak říkám, pokud by byl tohle problém (předání zodpovědnosti někomu jinému), můžu prostě navrhnout přímo změny v konfiguračních souborech a provést je může někdo pověřený. I to by bylo lepší než situace teď (neaktivita)...
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Czechball
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 86
Registrován: 03 dub 2016, 20:17
Bydliště: Praha

Re: Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod jesusTom » 01 úno 2019, 17:36

Souhlasím.
jesusTom
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 úno 2019, 17:34

Re: Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod Kangoos » 01 úno 2019, 18:06

Jenom budu citovat to, co jsem napsal v původním tématu. Můj názor se nemění.


Od Dawerta jsem se dozvěděl o této situaci a absolutně mě nepřekvapuje. Proč ? Protože jsem se snažil protlačit opravu úplně stejných problémů na classicách už skoro před dvěma lety ! Odpověd přicházela většinou po velmi dlouhé době a 99% z toho byla strohá prohlášení, že buď se jim nechce nebo nemají koho by pověřili opravami. Když jsem navrhnul pár favoritů tak nad tím mávli rukou. (mimochodem o opravu crit systému žádám už od roku 2014 což je na portál tohoto rázu absolutně ostudné !!!) Vedení by si mělo uvědomit, že ta hra neumírá na komunitě, ale umírá na jejich nezájem ! To je taky jeden z hlavních důvodů proč jsem nakonec odešel z týmu a začal pracovat pro jiný portál (nebudu jmenovat), tam mělo vedení pro správů servery celkem z 5ti her ! Přesto, když jsem požádal o opravu jedné chybky, tak se to řešilo hned ten den ! Jistý portál se svou velikostí a slávou rozhodně nevyrovná GS, ale jeho vedení je na NESROVNATELNĚ vyšší úrovni. TF2 na GS hraju už celkem dost dlouho a bohužel není to zrovna dobrá vizitka, komunita zkušenějších a movitějších hráčů, kteří by si mohli dovolit koupit si vip (což je velice očividně jediný cíl vedení) vidí GS jako odpad, jako něco kam se chodí když nikde jinde nejsou lidi ! Je to krajní ostuda a celá sekce zadupaná nezájmem těchto hráčů z jedné strany a vedení z druhé. Zygy má pravdu. Buď Czechball nebo odpojte celou sekci ! Akorát ubližujete své už tak velmi pochroumané pověsti.
Doufám, že se rozhodnete. Obě varianty jsou ty lepší .... ta horší je nechat to hnít.
Zdraví vás bývalý věrný člen teamu GS, Kangaros
Hraji se ctí a respektem k soupeři.
Raději budu Noob hrající srdcem než Profík bez duše.
Chovám se k ostatním vždy tak, jak se chovají oni ke mě.
Uživatelský avatar
Kangoos
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 55
Registrován: 29 říj 2014, 15:42
Bydliště: moravskoslezský kraj

Re: Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod zygyy98 » 01 úno 2019, 19:22

Jen sem překopčím to co jsem napsal v AT sekci..

Na tf sekci se kasle uz nejakou dobu a myslim ze uz to kvuli tomu prestalo bavit i myska (nebo verna, zalezi jak dlouho ho znate), nebo proste uz nema cas na neco o co se nikdo nestara, bud to predejte Czechballovi a nebo to shutdownete uplne, protoze stale jen slysim jak nekde neco nefunguje a nebo ze tady je cheater co tu byl pred tejdnem.. shutdown nebo czechball
//// ///// /////
A k tomu ze je to mrtva hra.. cs 1.6 je podobne mrtva hra, jenze tam jsou eventy, souteze a neco, tam se neco deje, mezitim na tfko uplne serete a divite se ze nevydelava, bud teda zacnete s tim neco delat s nabidlou pomoci od czechballa a nebo to fakt shutdownete..
2015 - 9/2019 / all TF2 servers admin

UGC Profile http://www.ugcleague.com/players_page.cfm?player_id=76561198059446117
ETF2L Profile http://etf2l.org/forum/user/100789/
Uživatelský avatar
zygyy98
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 143
Registrován: 18 kvě 2015, 18:15

Re: Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod Vern » 01 úno 2019, 21:37 VIP

Koho by nepřestalo?? Když vedení na to sere a ten dotyčný co se o to chce starat už na to nemá..
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod nymissimo » 02 úno 2019, 17:10

No, to ako je to s banmi neviem. No tie vyhody na VIP sa mi zdaju celkom op. Tie zvysene crity by som urcite minimalne znizil, alebo vypol uplne. Je celkom otravne hrat proti soldierovy ktory ma 2/4 rakiet crit. Plus to ze su crity na zbraniach vypnute a zbrane ako sniper rifle a eyelander maju random crity? Zda sa mi to dost hlupe. Skoda, ze sa na to tfko tak kasle. To ze nefunguju bany je tiez problem, uz som parkrat zazil ze cheater dostal ban a hned sa rejoinol. Bolo by dobre to fixnut, kedze je to moj najhranejsi server a shutdown by som nechcel.
TF2 Admin. Ak mas nejaky problem, napis mi osobnu spravu alebo na steame :)
Uživatelský avatar
nymissimo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 02 úno 2019, 16:24

Re: Chtěl bych slyšet váš názor....

Příspěvekod Vern » 02 úno 2019, 17:20 VIP

nymissimo píše:No, to ako je to s banmi neviem. No tie vyhody na VIP sa mi zdaju celkom op. Tie zvysene crity by som urcite minimalne znizil, alebo vypol uplne. Je celkom otravne hrat proti soldierovy ktory ma 2/4 rakiet crit. Plus to ze su crity na zbraniach vypnute a zbrane ako sniper rifle a eyelander maju random crity? Zda sa mi to dost hlupe. Skoda, ze sa na to tfko tak kasle. To ze nefunguju bany je tiez problem, uz som parkrat zazil ze cheater dostal ban a hned sa rejoinol. Bolo by dobre to fixnut, kedze je to moj najhranejsi server a shutdown by som nechcel.


Pokud Dw udělá to co řekl tak by se potom dalo přemýšlet o něčem dalším co se týče serveru.
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků