Vše ohledně kategorie serverů: CTF Servery

Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod DuKI » 07 úno 2019, 21:38

DannyH /CTF 2
1. Gamesites chcem sa opýtať čo to tu registrujete ako adminov alebo akademikov či čo sú to za zverenci. Ide o to, že dotyčný človek chodí na server a nahlasuje ľudí za totálne kraviny. Napr. mna nahlási za to, že som sa prehodil do druhého týmu, ale to, že hra bola nevyrovnaná už nepodotkol. Ďalšia vec nahlásiť hráča za nevhodné meno (Ganjaprcámtinato), ako čo tu máme komunizmus?

Poprosím o radikálne riešenie tohto zakomplexovaného týpka. Koniec.

Ďakujem veľmi pekne s pozdravom a úctou praje Dušan
DuKI
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 pro 2016, 21:03

Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

od Rumcajz » 07 úno 2019, 21:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod UnyversaL » 07 úno 2019, 21:50 VIP

Zdravím,
DannyH je pouze akademik, úkolem akademika je nahlašovat hráče, kteří jakkoliv narušují děj hry, nebo se hře nevěnují. Byl jsi nahlášen za přehoz, dostal jsi za to ban, takže akademik nějak nepochybil a udělal vše správně. Ohledně toho, jestli byla hra nevyrovnaná, už nejde nějak teď řešit.

DuKI píše:Ďalšia vec nahlásiť hráča za nevhodné meno (Ganjaprcámtinato)


Můžeš nám to nějak přiblížit?
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod marcuscrassus97 » 07 úno 2019, 21:55

Ale tu nejde len o to, nahlasuje hráčov bez rozumu .. aby niekoho nahlasil že sa vola ***Ganja***Prcam ti na to je dosť úbohe a nevie čo ma robiť chudák, stále len serveri je v spectate a kvôli tomu je hra nevyrovná a stále ked niekto umre alebo tak to prehadzuje hráčov hore dole, už mi to ide dosť na nervy. Kľudne nech si nahlasuje hračov ale nech aj pritom hraje a nie aby stále obsmŕdal v spectate. Konec :!: :!: :!: :!:
marcuscrassus97
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2017, 11:15

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod DuKI » 07 úno 2019, 21:56

Ale nechápem prečo, veď ta hra by ma tak či tak automaticky prehodila nakoľko to bolo nevyrovnané, tak o čom sa tu bavíme? Takže vlastne týmto chceš povedať, že pochybil DannyH a ešte aj admin ktorý mi dal ban. Také veci treba riešiť hneď a nie sa potom oháňať, že také niečo sa už riešiť nedá to kde sme? Na bytúnku?

Hráč mal meno ktoré už bolo spomenuté v zátvorkách. No pán DannyH si ho veselo nahlásil, že má nevhodné meno. Príde ti niečo nevhodné na tom mene, že by ho musel porád nahlásiť na fórum? Príde mi, že svoju rolu pojal až moc a je nejako premotivovaný bolo by treba ho schladiť trocha.

Ďakujem Ti
DuKI
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 pro 2016, 21:03

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod KondomfromCTF » 07 úno 2019, 22:02 VIP

Salám šunkovský,

Uny -> Pro tebe stačí hledat

Duki -> Ty budeš jeden z těch zakomplexovaných lidí, co se musí nijak prostě zviditelnovat a dělat, že všechno umí, všechno zná a moudrost je jen na tvé straně. Vše co nahlásím, je kontrolováno a poté posouzeno, zda jsem situaci vyhodnotil dobře či špatně. O situaci s nickem, moje chyba, že jsem hráče neupozornil písemně přímo na serveru, že by si mohl trošičku poupravit nick, každopádně jsem byl poučen o tom, že to na ban není.

+Ta vaše situace/reakce, kdy jsem se na server napojil, odpovídá o vaší nízké inteligenci, za což jsem rád, že mě rodiče vychovali tak, abych se nechoval všude jako pako. Dělat, že vám server patří, urážet mě a jakkoliv mi psát, že na serveru nejsem vítanej, to svědčí o vás a o tom, jak zvládáte svůj život :) .
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod UnyversaL » 07 úno 2019, 22:06 VIP

Nikde jsem nedal náznak toho, že Admin nebo Akademik pochybil, hráči mají hrát v teamech, ve kterých byli od začátku, pokud je auto-ballance nepřehodí do druhého teamu. Přesun se často trestá kvůli tomu, protože se hráči přesunují do lepších teamů, tím vzniká over, jednoznačná hra pro daný team. Nikdo z nás neví, jaká v té době byla situace, krom tohoto akademika a admina, kteří demo viděli a usoudili, že máš dostat ban.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod marcuscrassus97 » 07 úno 2019, 22:10

No takže si to tu ujasníme, akým právom ty rozhoduješ o mojej inteligencii ? ty si len fagan čo sa hraje na niečo viacej čo nejsi Vôbec nevieš kto som a čo som všetko v živode dokázal, ty tu ideš hovoriť o mojej inteligencii ? Však aj neandrtalca napadne, že nevhodné meno nebudem hneď písať stažnosť na GS forum. A pokial si si to nevšimol akonáhle si prišiel na server tak si tam bol len všetkým pre smiech, lebo si len ďalší tulpas čo sedí v kúte a zbiera si body do akademie, Ty konfident, čo som proti tebe nič nemal a pekne si sa vyfarbil. Marcus_Crassus ! Ave ja
marcuscrassus97
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2017, 11:15

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod UnyversaL » 07 úno 2019, 22:10 VIP

Tohle už jde mimo topic, tohle si řešte někde jinde.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod clovicek » 07 úno 2019, 22:12

Zdravím,neznám a nemám proti tomu danimu nic ale koukal jsem na dukiho ban a to jako fakt?
Pokud tě autobalance či admin přehodí do nějakého týmu, tam taky zůstaneš :!: . Je zakázané se po takovém přehození samovolně navrátit zpět do týmu, ze kterého si byl přehozen!
Pochopím že mě admin přehodí nebo se někdo často přehazuje a dostane ban ale-
Když budu hrát za CT několik X her a najednou mě to přehodí k T ,tak odehraji několik her a ,několik hráčů se napojí ,najednou jsem u CT zpět, odehraji několik her a přehodímě to k T zas -TAK SE PŘEPOJÍM ZPĚT SÁM- (a klidně to tu napíši) a za to bych měl dostat BAN ,to jako fakt?!Tak pokud ANO tak tu někdo cs nehraje a JE TU NĚCO ŠPATNĚ!
Chápu, je dost hráču co kazí hru ale dostat ban za to že se jednou přepojím zpět je s prominutím -K SMÍCHU- :roll:

DANNY: Dělat, že vám server patří, urážet mě a jakkoliv mi psát, že na serveru nejsem vítanej, to svědčí o vás a o tom, jak zvládáte svůj život.
Nic proti tobě nebyl jedinej kdo byl na tebe naštvanej ale nevšiml jsem si že by tě někdo uražel-pokud se jako uražka nepočíta to že ti řeknou že jsi práskač a aby jsi odešel a nebo šel hrát.Spíš bych řekl že ty uražiš pravě v příspěvku ty:o)
Uživatelský avatar
clovicek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 29 led 2013, 16:32

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod DuKI » 07 úno 2019, 22:12

No ja by som sa určite nedával do týmu k tým lepším nakoľko patrím medzi tých lepších. A práve pre to aby nebol over som sa hneď prehodil k druhému týmu. Celá veda, no len hen ten vševedko posúdil situáciu úplne zle.

A áno nejsi tam vítaný lebo tam len chodíš obsmŕdať. Videl si reakcie aj iných hráčov nie len našu. Prečo napr ostatný admini s nami vedia normálne vychádzať. Sústavne je problém len s tebou, tak chyba bude asi v tebe. A ja sa bavím s ľudmi slušne ktorý si to zaslúžia, no žiaľ ty to nejsi ty udavač :D :)
DuKI
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 pro 2016, 21:03

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod KondomfromCTF » 07 úno 2019, 22:13 VIP

marcuscrassus97 píše:No takže si to tu ujasníme, akým právom ty rozhoduješ o mojej inteligencii ? ty si len fagan čo sa hraje na niečo viacej čo nejsi Vôbec nevieš kto som a čo som všetko v živode dokázal, ty tu ideš hovoriť o mojej inteligencii ? Však aj neandrtalca napadne, že nevhodné meno nebudem hneď písať stažnosť na GS forum. A pokial si si to nevšimol akonáhle si prišiel na server tak si tam bol len všetkým pre smiech, lebo si len ďalší tulpas čo sedí v kúte a zbiera si body do akademie, Ty konfident, čo som proti tebe nič nemal a pekne si sa vyfarbil. Marcus_Crassus ! Ave ja


kouknem na historii tvého chatu a uvidíme, co že jsi neměl a jak jsi se hned pustil urážlivě do mé osoby. :lol:


PS: Zde je odkaz na ten Dukiho přesun, nepřipadá mi to, že se hodil k slabším, nýbrž k tobě, aby písmenka držela při sobě + skore 9:1 pro tým, který byl jasně slabší :roll:
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod UnyversaL » 07 úno 2019, 22:19 VIP

Na demo se už koukat nemá cenu, ban už dávno vypršel. Pokud je to tak, jak píše Danny, tak byl ban oprávněný.

Proč vůbec sis začal stěžovat až teď? Měl jsi právo si zažádat o unban a tam by byl ban více prošetřen. Teď už je to zbytečné, proto by bylo lepší, kdybyste si tady tohle už vyřešili mimo fórum, třeba na steamu nebo někde jinde, a nespamovali tímhle fórum.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod DuKI » 07 úno 2019, 22:24

Ja tam nevidím žiadny over. U CT boli tak isto dobrý hráči, ale žiaľ keď tam chodíš raz za čas len aby si niekoho natrel, tak tých hráčov nebudeš poznať. A nebudem sa opakovať, lebo kolega vyššie ti to krásne vysvetlil. No to ty nepochopíš keď s nami nehráš a len pozoruješ :)
DuKI
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 pro 2016, 21:03

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod zima » 08 úno 2019, 09:11

Pravda je taká, že často sa stane práve to, že najlepší hráči obsadia tú najvýhodnejšiu stranu pre danú mapu. Mno a autobalance to len tak nedorieši.

Trend prehadzovania je presne opačný. Všetci do toho lepšieho teamu. Preto paradoxne aj v takomto prípade, tvoj dobrý skutok nemusí obísť bez trestu. Keď ale vidíš, že niekto robí krivé nahlásenia tak si natoč vlastné demo a dodaj ho ako dôkaz. Spravodlivosti bude učinené za dosť.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Nevhodný člen A-team (GAMESITES)

Příspěvekod KondomfromCTF » 08 úno 2019, 17:15 VIP

zima píše:Pravda je taká, že často sa stane práve to, že najlepší hráči obsadia tú najvýhodnejšiu stranu pre danú mapu. Mno a autobalance to len tak nedorieši.

Trend prehadzovania je presne opačný. Všetci do toho lepšieho teamu. Preto paradoxne aj v takomto prípade, tvoj dobrý skutok nemusí obísť bez trestu. Keď ale vidíš, že niekto robí krivé nahlásenia tak si natoč vlastné demo a dodaj ho ako dôkaz. Spravodlivosti bude učinené za dosť.


Odkaz na nahlášení jsem tu postoval, tak se na to podívej, jsou to dva screeny a můžeš se podívat, jak šel na "slabší" stranu. Když už člověk chce lhát, tak at lže v situacích, kde to jde :roll:
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23


Zpět na CTF Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků