Co je nového se můžete dozvědět zde.

Re: Nový GTA Server ???

Příspěvekod TheRohlikar » 03 led 2019, 11:08

NeroRoSA píše:
TheRohlikar píše:co máte všichni s tou Rosou... dafuq

Bol to najlepší server na GS, a bola tam najlepšia komunita (až na pár vynimiek). Hral som tam od roku 2011 viem o čom hovorím

Doufám, že myslíš pouze sekci GTA :-D
TheRohlikar
GTA Hlavní admin
GTA Hlavní admin

Příspěvekod NeroRoSA » 03 led 2019, 14:41 VIP

Ano, len sekciu GTA, kedže sa bavíme o tom

Doufám, že myslíš pouze sekci GTA :-D
Legend never Die
NeroRoSA
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvekod sedated » 28 led 2019, 22:03

Ak chceš tak mocne spraviť SAMP server tak kúp od honzu starú rosu (chcel za to 130eur) a prerob si to + oprav bugy,robiť nový server od začiatku je strata času pretože tam bude veľa chýb,bude na tom zabitého veľa času atď...Sťahovať zo SAMP forum gamescripty je tiež blbosť lebo to nie je tvoje a nevieš ako opravovať chyby. Takže jediná šanca je kúpiť bývalý mod,zavolať adminov a začať robiť eventy a SAMP by sa pozbieralo naspäť,to mi môžeš veriť,ale iba ak by to bolo starý kvalitný mod
rokkazSedated - s1xty_nine - SinatraVII
Obrázek

https://www.youtube.com/rokkazmvm

Former CSGO Admin,CSGO Support & GTA Admin
sedated
Zkušený
Zkušený

Příspěvekod TheRohlikar » 29 led 2019, 07:45

sedated píše:Ak chceš tak mocne spraviť SAMP server tak kúp od honzu starú rosu (chcel za to 130eur) a prerob si to + oprav bugy,robiť nový server od začiatku je strata času pretože tam bude veľa chýb,bude na tom zabitého veľa času atď...Sťahovať zo SAMP forum gamescripty je tiež blbosť lebo to nie je tvoje a nevieš ako opravovať chyby. Takže jediná šanca je kúpiť bývalý mod,zavolať adminov a začať robiť eventy a SAMP by sa pozbieralo naspäť,to mi môžeš veriť,ale iba ak by to bolo starý kvalitný mod

protiřečíš si...

nemůžeš mít kohokoli mód, pokud jsi ho sám nedělal, a opravovat ho :-)
TheRohlikar
GTA Hlavní admin
GTA Hlavní admin

Příspěvekod Filko » 29 led 2019, 21:47 VIP

Ahoj,
Máš určitě fajn nápad ale co si budem zlaté časy samp na gamesites už nebudou nikdy to co dřív. Měl jsem to štěstí a ještě hrál na rose kdy byla ve svém "rozkvětu" a hrálo tam v průměru 30-40 lidí denně, hráčí si užívali gangy a bylo to naprosto fajn skoro každy den si sednout a na pár hodin prostě vypustit myšlenky a prostě komunikovat s komunitou, která RoSA měla docela skvělou. To i kdyby si měl sebe víc lepší mod bohužel nedosáhneš, už v roku 2017-18 (tušim teda nejsem si tim naprosto jistý) to začlo upadat ale pořád mě tam drželo hrát a samozřejmě nejen mě. Pokud v hráčích dokážeš vzbudit to co dokázala ve většině samp hráčů vzbudit RoSA, že se neustále vraceli i když hráči věděli jaké jsou na serveru bugy, problémy apod. Tak ti gratuluji a samp na gs zase můžeš vrátit ale dle mého názoru si nemyslím, že se ti to povede. Každopádně hodně štěstí. :)
Neuděláš nic, absolutně nic neuděláš
Obrázek
TwO 2015-2017
Když nedavame, zapiname x)
Filko
Zkušený
Zkušený

Příspěvekod Zsigray » 29 led 2019, 23:35

sedated píše:Ak chceš tak mocne spraviť SAMP server tak kúp od honzu starú rosu (chcel za to 130eur) a prerob si to + oprav bugy,robiť nový server od začiatku je strata času pretože tam bude veľa chýb,bude na tom zabitého veľa času atď...Sťahovať zo SAMP forum gamescripty je tiež blbosť lebo to nie je tvoje a nevieš ako opravovať chyby. Takže jediná šanca je kúpiť bývalý mod,zavolať adminov a začať robiť eventy a SAMP by sa pozbieralo naspäť,to mi môžeš veriť,ale iba ak by to bolo starý kvalitný mod

Preco by som od niekoho kupoval stary, zabugovany, ohrany mod, ked si namiesto toho mozem spravit vlastny mod, s originalnym contentom, bez bugov zadarmo a este k tomu sa pri jeho vyvoji aj zdokonalim v jazykoch? Len toto mi vysvetli, lebo to nedava absolutne ziadny zmysel.

Filko píše:Ahoj,
Máš určitě fajn nápad ale co si budem zlaté časy samp na gamesites už nebudou nikdy to co dřív. Měl jsem to štěstí a ještě hrál na rose kdy byla ve svém "rozkvětu" a hrálo tam v průměru 30-40 lidí denně, hráčí si užívali gangy a bylo to naprosto fajn skoro každy den si sednout a na pár hodin prostě vypustit myšlenky a prostě komunikovat s komunitou, která RoSA měla docela skvělou. To i kdyby si měl sebe víc lepší mod bohužel nedosáhneš, už v roku 2017-18 (tušim teda nejsem si tim naprosto jistý) to začlo upadat ale pořád mě tam drželo hrát a samozřejmě nejen mě. Pokud v hráčích dokážeš vzbudit to co dokázala ve většině samp hráčů vzbudit RoSA, že se neustále vraceli i když hráči věděli jaké jsou na serveru bugy, problémy apod. Tak ti gratuluji a samp na gs zase můžeš vrátit ale dle mého názoru si nemyslím, že se ti to povede. Každopádně hodně štěstí. :)

Ja si myslim, ze hraci ako vy, ktori ste tu predtym hravali a davali komunitu dokopy, by ste namiesto tohoto vypisovania mohli vlozit ruku do diela a pokusit sa o nejaky navrat. Je jasne, ze to co tu bolo tu uz nebude a uz duplom nie, ked k tomu bude kazdy pristupovat takto.
Zsigray
CS 1.6 Support
CS 1.6 Support

Příspěvekod RazyCZ » 30 led 2019, 12:00

Ja si myslim, ze hraci ako vy, ktori ste tu predtym hravali a davali komunitu dokopy, by ste namiesto tohoto vypisovania mohli vlozit ruku do diela a pokusit sa o nejaky navrat. Je jasne, ze to co tu bolo tu uz nebude a uz duplom nie, ked k tomu bude kazdy pristupovat takto.

Ale to není na nás, my už jsme si své odsloužili. Btw kolikátý návrat ? Jak počítám, tak už nejmíň třetí.
Ex CS:GO Hlavní server admin
Ex GTA Support kapitán
Ex GTA Server Admin
Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.
Obrázek
RazyCZ
Mistr
Mistr

Příspěvekod Filko » 30 led 2019, 20:18 VIP

Ja si myslim, ze hraci ako vy, ktori ste tu predtym hravali a davali komunitu dokopy, by ste namiesto tohoto vypisovania mohli vlozit ruku do diela a pokusit sa o nejaky navrat.

Pokusit se o návrat když není ani prakticky kde hmmm *thinking*. Ten osobní projekt (myslim pochopitelně ten server)jak to tady někdo nazval nebyl dvakrát úspěšný a chápeš když mne samému se to nezalíbí jak to můžu jakým si způsobem vnucovat či propagovat ostatním hráčům to je prostě blbost :D a jak psal tady ušatý razy na nás už to opravdu není já už mam svoje na gta odadminováno až až. Jak jsem psal v minulé odpovědi pokud se ti povede udělat něco jako RoSU, díky které se hráči na gs vraceli tak tam začnu klidně i kdyby to nebylo něco obdobného ale zalibilo se mi to nemam s tím nejmenší problém to začit rádoby způsobem šířit mezi komunitu.
Obrázek
TwO 2015-2017
Filko
Zkušený
Zkušený

Příspěvekod Rekkago » 31 led 2019, 15:33 VIP

A je to tu zas. "Přineseme SAMP server, na kterém bude zábava". Bohužel tam budou hrát tři lidi, z čehož budou dva admini a celý projekt se do pár měsíců opět ukončí. Razy má pravdu, jděte hrát jinam.
Obrázek
Rekkago
Zkušený
Zkušený

Příspěvekod sedated » 03 úno 2019, 12:21

Zsigray píše:
Preco by som od niekoho kupoval stary, zabugovany, ohrany mod, ked si namiesto toho mozem spravit vlastny mod, s originalnym contentom, bez bugov zadarmo a este k tomu sa pri jeho vyvoji aj zdokonalim v jazykoch? Len toto mi vysvetli, lebo to nedava absolutne ziadny zmysel.

Pretože kvalitný mód nie je z dňa na deň,vytvoriť ho by ti trvalo v najlepšom prípade pol roka (aby bol natolko zaujímavý aby sa na ňom hralo) + ak máš čas popri práci/škole tak si to kludne rob,ale oľutuješ to že si ten čas neinvestoval lepšie...Server ti nezarobí až o toľko viac ako hosting(aj keď paradoxne hosting SAMPu je jeden z najlacnejších ak nie vôbec najlacnejší)

Takže ak tak veľmi chceš tak si ho sprav,ale za ten čas by si to mohol investovať lepšie ako do projektu ktorý môže byť úplne zbytočný.Ty len gambluješ že keď ho spravíš tak sa hráči vrátia k hre ktorá má už 15 rokov,na úplne nový server kde URČITE budú chyby a bugy a určite budú DDOSy ako boli na starú Rosu.Inak povedané,hráči čo ti tu hovoria nech sa na to vysereš sa ti snažia ušetriť pár mesiacov života,ale keď si tvrdohlavý a veríš si že spravíš to čo sa snažili lepší pred tým tak kludne.

A hlavne by si si mal brať príklad z Honzy,ktorý sem z dňa na deň priniesol hotový kvalitný mód a AJTAK sa to nechytilo pretože dneska hráči neprichádzajú na SAMP že začnú hrať na novom serveri,ale keď tak sa vracajú na jeden dookola (viz. rsgame kde už aj 5 rokov hrajú niektorí rovnakí hráči)

a Gamesites má trošku horšiu vizitku so sampom vzhladom na to ako veľa bugov bolo na Hrbovej ROSE takže neuveria nejakej propagande že je tu nový kvalitný server.

// edit
A ešte hráči čo tu robili adminov ti tu nebudú ťahať nový server odznova,bohužiaľ je to už pár rokov a väčšina z nich(ako napr. ja) žijú viac svoj život,chodia na VŠ atď...Takže pokiaľ si nezoženieš tým ludí ktorý to chcú tak ako ty tak si v tom sám.
Obrázek

sedated
Zkušený
Zkušený

Příspěvekod sedated » 03 úno 2019, 12:25

A neber to zle,snažíme sa ti to vyhovoriť pretože sme tu už pár rokov a videli sme že to nešlo aj keď sa ľudia snažili.

A na oficiálnych fórach SAMPu máš aj hotové gamemody + filterscripty ktoré sú fakt dobré a idú,ak ich preložíš máš mód,takže dá sa stiahnuť čokoľvek

e.Zsi: what the shit vsak ja sa do nicoho nepustam
Obrázek

sedated
Zkušený
Zkušený

Příspěvekod Filko » 07 úno 2019, 14:37 VIP

rokkaz +1

Lépe to napsat nešlo všechno jasné ti bylo řečeno Zsigray.

e.Zsi: :lol: :lol: :lol: nic mi nemuselo byt receno, ja ziadny server nerobim ani sa robit nechystam, to co som napisal, bola len polemizacia a vyjadrenie mojich myslienok voci jeho navrhom, tak tu zo seba nerobte ucitelov a nekazte mi veci, dik.
Obrázek
TwO 2015-2017
Filko
Zkušený
Zkušený

Příspěvekod Filko » 08 úno 2019, 18:02 VIP

Člověk ti chce rozumně něco vysvětlit a nikoliv tady ze sebe dělat učitele jak si ty myslíš. Ale to už záleží na tvém úhlu pohledu no což už je tvůj problém radši se už k tomuhle vyjadřovat nebudu. Nemá to cenu.
Obrázek
TwO 2015-2017
Filko
Zkušený
Zkušený

Příspěvekod RazyCZ » 08 úno 2019, 20:02

Filko píše:Člověk ti chce rozumně něco vysvětlit a nikoliv tady ze sebe dělat učitele jak si ty myslíš. Ale to už záleží na tvém úhlu pohledu no což už je tvůj problém radši se už k tomuhle vyjadřovat nebudu. Nemá to cenu.

brrrrrr, Fildu si nikdo brát do huby nebude <3 !

e.Zsi: neviem co riesite... ja sa do nicoho nepustam, zbytocne sa tu flamuje
Ex CS:GO Hlavní server admin
Ex GTA Support kapitán
Ex GTA Server Admin
Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.
Obrázek
RazyCZ
Mistr
Mistr

Příspěvekod nicnenijentak » 12 úno 2019, 20:33

kde je skajler a jeho braska ? xd
nicnenijentak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PředchozíDalší

Zpět na Novinky a oznámení