Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriesene]Knife / Ghast / Cheating / qq

Příspěvekod PedroEscobar » 07 úno 2019, 17:03

Cc dostal som Ban na knife 1 pod nickom qq.
Chcem vidieť vycasovane demo s konstruktivnou kritikou čo tam dotyčný admin vidí .
P.coviny typu tam ti to seklo a hentam máš abhop nereagujem keďže hrám kreedz celkovo tento Jump mod dokopy takmer 9 rokov.
Chcem vidieť to demo od admina za ktorým posúdil že mám cheaty. Aj si myslím, že za jeden hit z otočky čo som sekol ctcko Falcon čo mi pri zabíjaní afk išiel dať backstab a počul som ako používa +use a padák čo by vedel sa otočiť a seknut z reflexu a šťastia každý skúsenejší hráč.
Ďakujem , admin si vie pozrieť kedy padol Ban a aj moju steam id s ip. Takže poprosím checknut to , ale taký cheathunter nie ako chicken ktorý ma prosil nech mu pozriem demá keď bol chh on :)
PedroEscobar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 črc 2018, 09:31

[Vyriesene]Knife / Ghast / Cheating / qq

od Rumcajz » 07 úno 2019, 17:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Knife / Ghast / Cheating / qq

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 07 úno 2019, 17:10

Upravil jsem ti název topicu, už se nemusíš namáhat číst pravidla.
Banující admin dodá demo, které bude prověřeno CHH týmem.
Do té doby v klidu vyčkej verdiktu.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Knife / Ghast / Cheating / qq

Příspěvekod Ghast » 07 úno 2019, 17:30 VIP

Hned do začátku se omluvím, SID jsem neudělal, ale ID a IP je vidět na demu ... někde :)
Tak mišáčku, demo od karmy nestačilo, ale máš blbý že jsi narazil na serveru na mě ...

http://leteckaposta.cz/730017963

od 12:36 - 13:00 ... Abhop + dva killy / kb
13:00 - 13:07 .. strafehack
14:09 - 14:15 ... jeden frag ale krásně ti to trhlo
15:07 - 16:07 ... kb / skoro u všech fragů ti to trhá + abhop, strafehack
16:12 - 16:30 ... opět kb / Hraní mezi tvými dvěma časy si čekni celé / ty poslední dva fragy, ehmmm krása

Tak užívej ... hákovat si choď jinam :3
Uživatelský avatar
Ghast
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 504
Registrován: 14 říj 2017, 18:39
Bydliště: Tam

Re: Knife / Ghast / Cheating / qq

Příspěvekod Ghast » 07 úno 2019, 17:56 VIP

PedroEscobar píše:Falcon čo mi pri zabíjaní afk išiel dať backstab a počul som ako používa +use a padák čo by vedel sa otočiť a seknut z reflexu a šťastia každý skúsenejší hráč.


Jen dodatek k této nesmyslné větě, ty zkušenější hráči ... I kdyby si slyšel padák, takhle rychle legit hráč nezareaguje, ani ťukec ... Tohle že by byl totální výstřel do tmy ?? Si houpej někoho jinýho.

Jinak platí co psal Awee, vyhni se spamu a vyčkej na verdikt.
Uživatelský avatar
Ghast
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 504
Registrován: 14 říj 2017, 18:39
Bydliště: Tam

Re: Knife / Ghast / Cheating / qq

Příspěvekod DeNto » 08 úno 2019, 16:58 VIP

Na demách cheaty. Ban oprávnený.

Tvoje možnosti:
chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html
chces-unban-ihned-t61717.html
MAKE OUT HILL
EX HLSA 1.6
EX DJ Fero
EX CS1.6 admin
EX cs go admin
ex TA
ex PS
ex Prava 2
ex pisanie do verejneho
ex udrzba rumok
ex tvorba roomok
ex nahadzovanie vyssieho prava
ex dj fero no icon
Uživatelský avatar
DeNto
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 05 říj 2018, 17:23

Re: [Vyriesene]Knife / Ghast / Cheating / qq

Příspěvekod PedroEscobar » 08 úno 2019, 18:50

Som dip lol x}


e.Taygete : DIP a nebo jen tajně vyměnuješ VIP díky kterým podporuješ náš portál ;)
PedroEscobar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 črc 2018, 09:31

Re: [Vyriesene]Knife / Ghast / Cheating / qq

Příspěvekod PedroEscobar » 09 úno 2019, 00:27

e.by PedroEscobar -} v živote som evip nekúpil ani vip :Ddd jedno som na hns vyhral na turnaji a dalsie mi kúpil kamarát , a ste tak slabí že som ho ani nepotreboval :DD podporil by som tento portál keby su tu rozumní admini a pochopili by skúseného hráča ktorý si vie nabindovat bind "mouse4" "fps_max 999" a keďže neviete ani FPS lock dať poriadny tak ľahké spraviť 4 strafy na 1000 fps a boostnut sa :D to že jemu to prišlo ako nejaký abhop či čo ? :d mám kopu videí na yt z hns a kreedzu čo som hrával. (Dokonca aj handshow)
a Henten knife kill z otočky čo som sa len zľakol a sekol som a zabil neviem jak , to že to admin proste uznal za cheating nemôžem za to ... Každému sa niekedy stane nejaká situácia , kde spraví niečo čo nechcel účelom a spravil to zo šťastia alebo z instinktu čo v ten moment spravil... Bohužiaľ toto bola tá nešťastná situácia v nešťastný moment kedy sa mi to stalo a nikto mi neuverí že to bolo z lúcku, ale každý má prirovna k cheaterovi pretože treba hádzať do jedného vreca kvôli ostatnim čo vám tam chodia s flatom. Neviete oceniť hráča čo hrá hru denno denne takmer po dobu 9 rokov. Chcel by som vedieť ako by ste sa tak cítili vy keby máte menej výkonnejší počítač , kde moc hier neutiahne a hráte tú istú hru každý deň. Delia sa ľudia na takých ktorých to omrzí a takých čo to baví , a mňa to bavilo , vo furiene som bol tak dobrý že ma to ani nebavilo hrať tak som hrával také módy ako je kreedz klasik knife a speedrun aby som vedel všetky svoje schopnosti využiť v týchto modoch, preto som to hral kombinovane a trénoval .
Je smutné , že neviete rozoznať cheaty. Keby už tak moc chcete , tak sa spýtate nejakých skúsených hráčov z hns ako je didigy, ktorý má program v ktorom mu neukáže presne cheat ale ukáže mu počas nahrsteho Dema aké príkazy mal zapnuté a aké fpska mu idú .
Ja ten program nepoznám pretože mi názov nepovedal a nechcel ale videl som videl jak mi ukazoval zapnuteho jedného vaseho admina, ktorému nebudem ničiť meno pretože nie som taký kkt ako by niektorí povedali. Ďakujem :)
PedroEscobar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 črc 2018, 09:31

Re: [Vyriesene]Knife / Ghast / Cheating / qq

Příspěvekod GrooS » 09 úno 2019, 02:13 VIP

Blabla, lock.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků