Zapojte se do pravidelných soutěží ve hře.

MEGAEVENT o 100€

Příspěvekod PuNko » 09 úno 2019, 11:53 VIP

Zdravím,

Pripravili sme si pre vás megaevent o cenu aká v MC ešte nebola. Event na moju žiadosť postavili event mastri ktorých som o to aj s Erbim slušne poprosil bez nútenia :) :lol:. Zúčastniť sa môže každý, stačí prísť v daný čas na Gamesites Survival server. Počas eventu budu organizátori na TS v room MEGAEVENT Minecraft kde sa budete môcť hocičo spýtať alebo komunikovať s ostatnými na evente. Zavolajte aj svojich kamarátov lebo ak vás bude na evente dostatočne veľa, nemusí to byť posledný event o takéto ceny ;). Prajem veľa šťastia. Ak máte otázky kontaktuje ma na steam.

Dátum a čas:
16.02. 2019 o 19:00

Ceny:
1. Miesto - 100€ paypal/steam/paysafecard
2. Miesto - Originál Minecraft
3. Miesto - EVIP na Minecraft server
Pripojte sa do mojej steam skupiny Žralociari kde robím rôzne GIVEAWAYE :)

https://steamcommunity.com/groups/zralociari
PuNko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Re: MEGAEVENT o 100€

Příspěvekod Fullys » 10 úno 2019, 21:22 VIP

PuNko píše:Zdravím,

Pripravili sme si pre vás megaevent o cenu aká v MC ešte nebola. Event na moju žiadosť postavili event mastri ktorých som o to aj s Erbim slušne poprosil bez nútenia :) :lol:. Zúčastniť sa môže každý, stačí prísť v daný čas na Gamesites Survival server. Počas eventu budu organizátori na TS v room MEGAEVENT Minecraft kde sa budete môcť hocičo spýtať alebo komunikovať s ostatnými na evente. Zavolajte aj svojich kamarátov lebo ak vás bude na evente dostatočne veľa, nemusí to byť posledný event o takéto ceny ;). Prajem veľa šťastia. Ak máte otázky kontaktuje ma na steam.

Dátum a čas:
16.02. 2019 o 19:00

Ceny:
1. Miesto - 100€ paypal/steam/paysafecard
2. Miesto - Originál Minecraft
3. Miesto - EVIP na Minecraft server

Super, budu mít nůž! díky
    petr553 píše:Na tomhle učte sem nedostal ban ale jeden KICK za radění že má málo HP. A ban za MFK pak sem si uvedomil po banu že když chcy být admin že ne nesmím chovat jako RETARD.

Byl jsem tu... Obrázek
Fullys
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň

Re: MEGAEVENT o 100€

Příspěvekod Errik » 16 úno 2019, 20:49 VIP

Chudák Fullys, ani nedošiel :lol: no čo už ;)
Errik
CS:GO admin
CS:GO admin

Zpět na Soutěže