Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto]Žádost o práva na Rats map

Příspěvekod Smoljak » 15 úno 2019, 19:38

Ahoj, rád bych požádal o admin práva na Rats map

Nick ve hře: [S]moljak_off_/A/

Nick na fóru : Smoljak

Věk : 19

Steam nick : smoljak3

Steam ID : 76561198916608179

Hlstats: Vím, že se přes tuto stránku nějak hledal rank ale už nevím jak to funguje. Rank si držím v top15.

Moje prohřešky : Myslím že jsem dostal ban 1x, myslím že nejspíš za nadávky ale je to už hodně roků.

Trocha o mně : Jmenuji se Honza, mám vystudované odborné učiliště a teď chodím do druhého ročníku nástavby. Bydlím v Královéhradeckém kraji kousek od Jičína. Ve volném čase se věnuji sportu a občas si zahraji na počítači.

Proč bych chtěl adminovat? : Na server rats map jsem zavítal už před mnoha roky, pamatuji si spousty hráčů a také adminů kteří server ochraňovali od hackerů. Teď na serveru potkávám většinou ty samé nicky, jen občas zavítá někdo jiný. Posledních pár dní se na serveru vyskytuje i někdo kdo se vydává za můj nick a není to poprvé, občas vídám i nějaké to AB.. Na žádného admina jsem v poslední době nenarazil a tak bych chtěl adminovat, to je asi vše.

Děkuji za přečtení a odpověď.
Uživatelský avatar
Smoljak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 úno 2019, 18:35

[Zamítnuto]Žádost o práva na Rats map

od Rumcajz » 15 úno 2019, 19:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o práva na Rats map

Příspěvekod Seweee » 15 úno 2019, 21:09

Ahoj,nejsi vlastníkem originální verze hry, tudíž nesplňuješ základní podmínky pro přijetí. Kup si tedy originál hru, nahraj aktivitu, projev snahu nahlašováním do sekce Porušení pravidel a za měsíc to můžeš zkusit znova.

Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník