I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno]Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod StaryVlkOponent » 15 úno 2019, 20:30

Podavam staznost na admina Rewcrew, ktory pred cca 10 min vbehol na server Dust2Only4, kde prebiehala celkom dobra hra 7 vs 7, pokickoval vsetkych von, dokonca aj Anticheat monitoring, ta hlaska znela smiesne, ja som sa pripojil, zas ma vykopol von. Potom, ako sa chvilu zrejme ucil ovladat konzolu alebo bol pod vplyvom omamnym latok, jedov a prekurzorov, opustil server a nechal tam 2 vs 3 nasratych ludi.

Demo dodam hned, ako bude HLTV za toto kolo dostupna.
Obrázek
StaryVlkOponent
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 19 led 2018, 20:59

[Vyřešeno]Staznost na admina Rewcrew

od Rumcajz » 15 úno 2019, 20:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod Seweee » 15 úno 2019, 20:45

Admina požádám o vyjádření.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod StaryVlkOponent » 15 úno 2019, 23:17

Zaujimave.
Ani tu zial neviem poskytnut dokaz.
Jednoducho to video nemate na HLTV.
Inkriminovany moment sa stal 15.2.2019 o 20:19 a nedosahuje sem video od 20:09 http://hltv.fakaheda.eu/20658-190215200 ... t2.dem.zip a video http://hltv.fakaheda.eu/20658-190215202 ... t2.dem.zip je uz po tom momente.

Nechcem byt zly na prevadzkovatelov, ale az prilis napadne sa to podoba na ine vlakno, kde to iste riesim so Separom.
Dufam, ze vam dnes samy od seba nepadaju servery a ja tu kvoli tomu neobvinujem ludi zbytocne.
Obrázek
StaryVlkOponent
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 19 led 2018, 20:59

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod ReWcReW94 » 16 úno 2019, 07:57 VIP

Zdravim !! tak at se take vyjadřim ....

za 1 - nebol sem doma jelikož každej patek a sobotu večer nehram .. skrz toho že sem bol v praci jako Dj !!!!!

za 2 -- Na muj Steam nikdo nema pristup jen ja Moje osoba !!!!!!

za 3 -- na Pc mam heslo .. a nikdo se nedostane na muj Počitač ....

za 3 -- mam ochrany na svem steamu ... ohledně kradeže a tak .. pokud by mě někdo odcizil steam nebo tak žese napoji někdo naněj .. automaticky to poněm bude chtit muj kod s telefonu !!!! a telefon sem měl celej čas což je celej večer usebe v kapse !!!! tak nevim kde si mě viděl na D2 only 4 .... jelikož ja hram jen na dust 1 nebo public 1 .... nikdy som nehral na dust 2 only 4 a nemam duvod kickovat server ked hrači hrajou .. nebo tak !!!!! ale dana věc se prošetři ..... i když sem to nebol ja tak se omlouvam .. a ospravedlnujem se na 100 % děkuji !!!!
Uživatelský avatar
ReWcReW94
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 25 srp 2018, 17:08
Bydliště: usti nad labem

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod ReWcReW94 » 16 úno 2019, 08:26 VIP

no koukal sem te dema nevidim tam sebe nebo moje meno !

a určitě to hltv ked som vas udajne kickoval .. ja ... tak to asi natoči .. a uvidim tam sebe .. no ..

nevim nooo ..... nechame to na Hls a šerifovi ... jak se vyjadřej .... ja som napsal co sem chtěl
Uživatelský avatar
ReWcReW94
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 25 srp 2018, 17:08
Bydliště: usti nad labem

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 16 úno 2019, 08:30

ReWcReW94 píše:za 1 - nebol sem doma jelikož každej patek a sobotu večer nehram .. skrz toho že sem bol v praci jako Dj !!!!!

Na D2O4 si sice nebyl ale z tvého hlstats je patrné, že si v pátek večer hrál na D2O1 a psal do chatu nějaký sračky.
Při odebírání práv jsem zjistil, že práva na své SID už stejně nahozeny nemáš.. :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod ReWcReW94 » 16 úno 2019, 08:36 VIP

okey v pořadku ... děkuju a za spolupraci svama ... dal nemam co dodat ...

tak ked už toje tak ......... nebudu se hadat ... :-)
Uživatelský avatar
ReWcReW94
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 25 srp 2018, 17:08
Bydliště: usti nad labem

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 16 úno 2019, 09:04

Počkej vole, ještě nehaž flintu do žita :D
Práva jsem ti chtěl pouze pozastavit, protože je tady šance že se ti na steam dostal někdo cizí. Pokud se nakonec zjistí že si za mixákem chlastal a hrál csko na mobilu, vše se tím vysvětlí a práva se ti vrátí :D
Doufám, že HLSA si to dokáže ošéfovat a zjistit kdo a proč ti práva odebral a vše v klidu vyřešíme ;)

Stížnost je zamítnuta protože hráč nedodal důkaz a důkazy které jsem našel já, potvrzují že lže.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod ReWcReW94 » 16 úno 2019, 09:39 VIP

jasny no .... no uvidime jak seto uděla ....
Uživatelský avatar
ReWcReW94
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 25 srp 2018, 17:08
Bydliště: usti nad labem

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod Danco23 » 16 úno 2019, 10:30

Awee (cti ejvi) píše:Počkej vole, ještě nehaž flintu do žita :D
Práva jsem ti chtěl pouze pozastavit, protože je tady šance že se ti na steam dostal někdo cizí. Pokud se nakonec zjistí že si za mixákem chlastal a hrál csko na mobilu, vše se tím vysvětlí a práva se ti vrátí :D
Doufám, že HLSA si to dokáže ošéfovat a zjistit kdo a proč ti práva odebral a vše v klidu vyřešíme ;)

Stížnost je zamítnuta protože hráč nedodal důkaz a důkazy které jsem našel já, potvrzují že lže.



Ja len dodam, ze ten typek, co tam hral, nebol Rew. Aj ked bol na jeho steame, pocitaci alebo boh vie kde... Hrac mal skore 3:16 .. nevedel sa ani hybat, ani strielat. Pisali sme mu ako aj na steame, tak aj do admin chatu a nereagoval. Obist sa da aj zabezpecenie na steame. Nic nemas 100 percent iste. Tiez mi par mesiacov dozadu ukradli steam. Nastastie ho mam naspat ;)
Uživatelský avatar
Danco23
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 250
Registrován: 13 kvě 2013, 11:05

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 16 úno 2019, 11:00

Danco23 píše:Hrac mal skore 3:16 .. nevedel sa ani hybat, ani strielat.

To vypadá na Knedlika. Počkáme, co nám k tomu řekne, proč krade adminům účty.. :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod Danco23 » 16 úno 2019, 11:08

Awee (cti ejvi) píše:
Danco23 píše:Hrac mal skore 3:16 .. nevedel sa ani hybat, ani strielat.

To vypadá na Knedlika. Počkáme, co nám k tomu řekne, proč krade adminům účty.. :D


Tak to som teda zvedavy, ako sa z toho vyvlecie, ked uz si ho nabonzoval :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Danco23
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 250
Registrován: 13 kvě 2013, 11:05

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod Seweee » 16 úno 2019, 11:10

V řešení...
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod Knedlajs » 16 úno 2019, 11:12 VIP

:lol: :lol: Ty si šulin. :lol: :lol:
Vidíš? To ty si na vine. Keby si mi hodil zbraň, keď máš dostatok peňazí, nemusel by som si vybíjať komplexy na účtoch našich Adminov....

Ale nie. Srandy bokom. Včera som bol na koncerte svojho malého brata, takže ani nemysli na to, že toto celé hodíš na mňa.
Okrem toho, v živote som nemal skóre 3:16. Som skill a v 78% našich zápasov som nad tebou v tabuľke, takžeee... Nie je o čom. ;-)
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: Staznost na admina Rewcrew

Příspěvekod PEto » 16 úno 2019, 11:38

prava som mu pozastavil ja. awee sa nauci pouzivat hlhstats, z ktorych je jasne, ze si na servery vtedy bol (alebo tvoj steam). kontroloval som to vtedy aj v logoch.

na serveroch si bol od 19:12 do 21:33, behal si z jedneho na druhy. napr:

Kód: Vybrat vše
2019-02-15 20:18:16   Connect   I connected to the server.   Gamesites.cz ^Dust2 Only #4
Uživatelský avatar
PEto
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 3085
Registrován: 10 led 2013, 16:03
Bydliště: ts.gamesites.cz

Další

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků