Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Jb Admins

Příspěvekod Nightmare90 » 05 úno 2019, 16:10 VIP

Hola,
Nedá mi to a musím se ozvat... Před nedávnem, jsem se nechal zrušit a všiml jsem si jedné věci, které jsem si s právama moc nevšímal.....
Nepřijde mi zrovna moc dobré, když přijdete na jb1 a tam nasáčkovaných 10 adminů a na zbytku serverů žádný... Nepřijde vám to blbé??? Žádat si o práva a pak chodit jenom na 1 server(případně s nechutí na jiný a hned zpátky)..... Čest výjimkám, jako třeba Knedlík, Nomero.....
Kouknu na jb6 mini 10 hráčů.... Admin??? Žádný.... Kouknu na jb simple.... 12 hráčů... Admin??? Žádný... Kouknu na jb 1,2,3.... Admin??? Na každém minimálně 3... Pak se člověk může divit, že na simple si vytvářejí vlastní pravidla....

Jasně... Těžko se hraje na serverech, kde nemáte vip, ale je tady plno cest, jak k tomu vip přijít....

Dopředu píšu, že se mi nejedná o to, jestli ten a ten hráč dostane Ban, přehoz, kick.... Jedná se mi o absenci adminů na serverech, kde je to potřeba....

Taky bych chtěl poukázat na to, že admin by měl v první řadě poučit o prohřešku(když už se stal) a tímto předejít těm samým chybám v budoucnu.... Častokrát se stává, že hráč dostane Ban k ct a neví ani za co.... Ban jako poslední možnost :twisted:
Kdo jinému jámu bagr, sám do ní nosorožec.
KDYBYCH SE CHTĚL ZABÍT, VYLEZU NA TVÉ EGO A SKOČÍM NA TVÉ IQ
Uživatelský avatar
Nightmare90
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 241
Registrován: 01 črc 2016, 15:26
Bydliště: Kolín

Jb Admins

od Rumcajz » 05 úno 2019, 16:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Kolín

Re: Jb Admins

Příspěvekod NomeroUno » 05 úno 2019, 16:41 VIP

Plne súhlasim s vyjadrením bývaleho admina, čo si tu aj niečo odkrútil. Treba si uvedomiť, že 1-ka je zo všetkých najhratelnejšia to nepopieram, ale občas nezaškodí trošku aj na tých ostatných urobiť nejaký ten poriadok. Ja tiež nehrávam na každom pravidelne, ale vždy ked mi niekto napíše, že je nejaký problém aj na iných serveroch , tak skočím na ktorýkoľvek ked je čas. Mne už pár ľudí písalo, že píšu aj iným adminom, ale ty si spokojne hrajú na 1-čke a nemajú ani za potrebu hráčovi odpísať. Je to dosť smutné, ale tak, čo sa dá robiť, oni sami si musia uvedomiť kde je chyba. Čo sa týka banovania, presne ako Nightmare píše "ban je vždy posledná možnosť."
Obrázek
Uživatelský avatar
NomeroUno
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1511
Registrován: 11 bře 2018, 01:47
Bydliště: Slovakia

Re: Jb Admins

Příspěvekod Habs » 05 úno 2019, 17:57 VIP

Tak za uplynulý mesiac som na JB1 strávil cez 100 hodín a v časoch, ked som tam hrával vôbec nebolo pravidlom, ze by som mal zo strany adminov nejakú podporu a dovolím si tvrdiť, ze podstatne veľke percento z.tohto času som strávil na serveri ako admin sám.

Ak mam k tomu zaujať osobné stanovisko, jb1 je už roky jediný jailbreak, kde aktívne hrávam, kde som zvyknutý na komunitu a pod. Osobne ma nebaví behať z jedneho servera na druhý a kontrolovať, kde je poriadok a kde nie. Nehovorim, ked mi niekto napíše, Habs prid sem a sem, je tu bordel - prídem alebo teda minimálne tam vzdy niekoho pošlem.

Vysledok ?
1. Pridem na server, kde je 6 hráčov, dvaja u ct a každé kolo padá mfk. Vyriešim prehresky a keďže so zvyšnými hráčmi, ktorých počet neprevyšuje číslo 5 ma nebaví hrať, odpojim sa.

2. Pridem na server, hráči zistia, ze som admin a prestanú robit blbiny. Zvyšok zostáva.

Aby som to zhrnul, k zachovaniu plynulemu chodu serveru je potrebná stála prítomnosť admina. Bez neho, dokonca niekedy ani s ním sa úplnému poriadku nedostane. Za čias, ked som bol hlsa som sa snazil rozpisat zoznam adminov jednotlivým serverom, na ktorých pravidelne hrávali s nádejou, ze výsledok bude podobný, na aký ty apleujes týmto topikom. Časom som na to začal prdiet, keďže výsledok nebol taky, aky som chcel, aby bol.

Treba si uvedomiť jedno. Komunita hráčov nie len na jb serveroch v poslednej dobe upadla, aspoň tak to vnímam. Admin je tiez z časti hráč a nemôžes od neho chcieť ,aby aktívne hrával aktívne na serveroch, kde sa zdržuje nizky počet hráčov, samozrejme, ze niekomu práve toto vyhovuje. Myšlienka je pekná, ale otázku si treba položiť inak.

K tomu, ze ban je posledna možnosť - je hlúposť, ked to niekto berie ako pravidlo. Nie vždy sa to totiž dá uplatniť. Takisto môžem prehlasit, že ban je niekedy jedina možnosť
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: Jb Admins

Příspěvekod asdfJB » 05 úno 2019, 18:26 VIP

Menšia štatistika, aby si videl, že až tak, ako to píšeš, to nie je.

Neaktívnych adminov nepočítam, lebo tam je vedenie, šerifovia a niektoré HLSA.

Aktívnych na all jb serveroch je: 14 adminov. (Tí, ktorí prevažne hrávajú inde, ako na JB1)
Aktívnych na jednotke je: 18 adminov. (Pozor, ale s tým, že aktivitu majú menšiu, ako na all serveroch.Takých, čo chodí len na jednotku je možno 8.)

Prekvapilo ma vedenie, ktoré ma nahraté viac hodín, ako niektorí admini. Je začiatok mesiaca, takže to budeme riešiť na konci, samozrejme.

Taaakže, tak to vidím ja. Ak sa ti náš prístup nepáči, tak urobíme všetko preto, aby sme vyhoveli našim zákazníkom. :) Mal si si nechať práva a hrať na JB, kde hrávaš teraz, bez práv. :?
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02

Re: Jb Admins

Příspěvekod NomeroUno » 05 úno 2019, 18:51 VIP

K tomu, ze ban je posledna možnosť - je hlúposť, ked to niekto berie ako pravidlo. Nie vždy sa to totiž dá uplatniť. Takisto môžem prehlasit, že ban je niekedy jedina možnosť


Ono to nebolo myslené pre hráčov, ktorý sú neustálym problémom našich jailbreakov, ide skôr o tých, ktorý hrávajú aj na iných jailoch ako na 1-čke. Sám som bol niekedy zhrozený z postupov niektorých adminov na serveri. Vo veľa prípadoch dá admin ban a pritom sa dalo tomu predísť nie tak ráznym krokom. Samozrejme každý z adminov má iný pohľad na situácie a nie vo všetkom sa zhodnú, to je vo viacerých prípadoch nie len na jaile, ale to tu riešiť predsa nebudeme. Chcel som tým "povedať" iba to , že väčšina hráčov, pre ktorých ako ty píšeš je ban niekedy jediná možnosť sa nachádza práve na tej 1-čke. Nehovorím, že aj na ostatných serveroch sa nenájde zopár hráčov pri ktorých to tiež platí ale ta väčšina je fakt na tej 1-čke a to si myslím mi dá každý za pravdu.

e. Habs : Nesuhlasim, je to skatulkovanie hracov iba na zaklade toho, ze hraju na jednotke. Su tam dementi, tak ako su aj na ostatnych jb, akurat ked zohladnime pocet hracov na jednotlivych serveroch, uz sme spomenuli, ze jednotka ma najvacsiu komunitu, z coho vyplyva vacsi vyskyt takychto hracov. Ja ked som zavolany na iny server, tak v drvivej vacsine pripadov je to tak, ze tam niekto dava mfk, pusta hudbu do voice..skratka umyslene porusuje pravidla. V opacnom pripade celim situacii, ze u ct je 8 ročny Miško, ktory ani nevie ktora bije, takze sa moc o com bavit asi nemame. Idioti su vsade, vacsinou to vsak zavisi od toho, ci svoj idiotizmus na serveri prejavia = vo vacsine pripadov ma na to vplyv pritomnost admina na serveri a hľa, sme pri koreni veci.

e. Uno : Pokiaľ viem, donedávna bola komunita aj na 2 jke aj na 5 ke, tiež tam pravidelne hrávalo niekoľko desiatok hráčov a určite tam neboli tak závažne prípady ako na 1-čke. Sú admini , ktorý na 1-čke nehrávaju presne z toho dôvodu , že je tam bordel a hlavne nedávny prípad, ked tam bol priam šikanovaný nejaký novonabratý admin. Tuším , že ten hráč získal aj pekný darček od Aweeho. Preto majú admini nechuť hrať na tej 1-čke aktívne. Avšak vráťme sa k podstate tohto topicu. Nightmare poukazuje na to, že ostatné jaily sú zanechané na pospas osudu, len málokedy nejaká adminská noha pachne na tie servery. Ešte na jednu vec som chcel poukázať a to je tá, že ty tu píšeš o nejakom 8 ročnom Miškovi u ct, ktorý nevie ani ktorá bije. Samozrejme máš pravdu, že trest by mal byť rovnaký pre všetkých a netreba robiť žiadne výnimky. Ale skús sa zamyslieť nad tým, že na 1-čke to robia neustále povedzme už dospelý ľudia, čo sú v živote sami za seba zodpovedný. Ja osobne viem aj takému hráčovi ako je malý 8 ročný Miško dohovoriť , čo je správne a čo nie (samozrejme nie vo všetkých prípadoch). To už ide o skúsenosti a schopnosti daného admina riešiť situácie. Na 1-čke bola veľkrát snaha od adminov dohovoriť hráčom, ale bohužial bez výsledkov a povedzme si narovinu menej problémov tam je fakt odvtedy odkedy si sa znovu vrátil a začal tam hrávať, za čo ti nesmierne určite všetci dakujeme. Poukazujem len na to, že si uviedol veľmi zlý príklad k porovnávaniu. Ale nechcem aby si to bral nejak osobne, ja ťa beriem ako autoritu už aj ked niesi hlsa na to pamätaj. To je z mojej strany asi všetko. Prípadne dalšie veci už nepíšme sem, ale môžme to riešiť na Tsku či tu na webe pomocou Pmky.
Obrázek
Uživatelský avatar
NomeroUno
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1511
Registrován: 11 bře 2018, 01:47
Bydliště: Slovakia

Re: Jb Admins

Příspěvekod Nightmare90 » 05 úno 2019, 19:04 VIP

asdfJB píše: Mal si si nechať práva a hrať na JB, kde hrávaš teraz, bez práv. :?



Práva jsem si nechal odebrat z osobních důvodů... Kdyby bylo možno, tak jsem si je chtěl nechat, ale bohužel to nešlo.... Je smutné, že mi to předhazuješ bez toho, aniž bys znal souvislosti....

Btw do statistik nevidím.... Ale je fajn to vidět.....

Jinak.... Nebylo to psané jako stížnost, to bych to dal někam jinam... Psané je to z toho důvodu, aby si to někteří admini uvědomili.... Nikoho nejmenuji..... To je na každém ;)
Kdo jinému jámu bagr, sám do ní nosorožec.
KDYBYCH SE CHTĚL ZABÍT, VYLEZU NA TVÉ EGO A SKOČÍM NA TVÉ IQ
Uživatelský avatar
Nightmare90
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 241
Registrován: 01 črc 2016, 15:26
Bydliště: Kolín

Re: Jb Admins

Příspěvekod asdfJB » 05 úno 2019, 19:28 VIP

Ja som to tiež nepísal ofenzívne, ani som nechcel, aby to tak vyznelo a aj keď do toho nevidím, tak viem to, že práva nemáš a to komentovať môžem. Viem z akého dôvodu si to písal. Poznáme obaja názor Knedlajsa na jb1 :D Ten smajlík tam bol myslený úprimne, aby si pochopil, že neútočím. ;)

Skoré vyriešenie problémov. :)
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02

Re: Jb Admins

Příspěvekod Nightmare90 » 05 úno 2019, 19:44 VIP

Však v pohodě.... 8-) :lol:
Kdo jinému jámu bagr, sám do ní nosorožec.
KDYBYCH SE CHTĚL ZABÍT, VYLEZU NA TVÉ EGO A SKOČÍM NA TVÉ IQ
Uživatelský avatar
Nightmare90
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 241
Registrován: 01 črc 2016, 15:26
Bydliště: Kolín

Re: Jb Admins

Příspěvekod Knedlajs » 06 úno 2019, 03:49 VIP

  • Pokiaľ Admin nereaguje na slušné zavolanie hráča na iný server len z dôvodu, že sa práve napojil k CT a je mu fuk, čo sa deje na inom serveri, pošlite mi dôkaz do PM. Keď sa dokážem zrieknuť svojho pobytu u CT ja, dokážu to aj ostatní Admini.
  • Pokiaľ bude Admin rovno banovať rozumného hráča, ktorý by si situáciu nechal vysvetliť, za nejaký prehrešok, ktorého riešenie mohlo byť aj iné a nebude dbať na stanovené postupy, pošlite mi dôkaz do PM. Na serveri sa z fleku banujú len recidivisti, ktorí opakovane kazia hru slušným hráčom. Pokiaľ niekto nevie, koho počítať ako takého bordelára, napíše mi PM.
  • Pokiaľ by Dwandy chcel, aby bola komunita len na JB 1, tak ostatné servery zruší a nebude ich zbytočne platiť. Nechal nám ale 9 serverov. Nielen jeden. Preto podľa mňa stále verí, že komunita ľudí je a bude aj na nich a my ho v tejto veci podporíme a budeme chodiť adminovať a udržiavať pod kontrolou všetky naše servery. Či už sa nám to páči, alebo nie.
  • Pokiaľ Habs a asdf nenahrajú za február na každom JB serveri aspoň dve hodiny, dostanú világoš.
  • Pokiaľ nejaký Admin dokáže nahrať za tento mesiac viac času na inom JB serveri, ako najaktívnejší Admin na JB 1, ponúkam mu VIP na ľubovoľný CS 1.6 server.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: Jb Admins

Příspěvekod Brazzer » 06 úno 2019, 08:37

Knedliku nahoď mi práva a já ti ten Simple pohlidam
právoplatný následník Malackého trůnu
Uživatelský avatar
Brazzer
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 141
Registrován: 23 led 2016, 10:30

Re: Jb Admins

Příspěvekod Knedlajs » 06 úno 2019, 11:15 VIP

Jo, to určite....
Neboj. Keby som náhodou začal mať samovražedné sklony, ozvem sa.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: Jb Admins

Příspěvekod Maxipes » 06 úno 2019, 13:36

Diky, Nightmare, za otevreni diskuze.

Problem vidim hlavne v tom, ze nemuzeme nikoho nutit, aby hral na jednom konkretnim serveru. Ani hrace, ani adminy. Muzeme ovsem adminy aspon motivovat. Proto bych si dovolil Knedlikovu neprilis lakavou nabidku o neco zatraktivnit:

Kazdy JB admin, ktery ma skutecny zajem hrat primarne na jinych serverech, nez je JB1, mi napise PM. Nahodim mu tam VIP k pravum, aby se mu tam hralo lepe. Odsledovat si pak aktivitu adminu a techto serverech bude jednoduche. Vyhodnocovat to budeme ke konci kazdeho mesice.
Uživatelský avatar
Maxipes
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1368
Registrován: 13 čer 2013, 15:35

Re: Jb Admins

Příspěvekod Hesh » 07 úno 2019, 19:59 VIP

FocusMight píše:
Maxipes píše:Diky, Nightmare, za otevreni diskuze.

Problem vidim hlavne v tom, ze nemuzeme nikoho nutit, aby hral na jednom konkretnim serveru. Ani hrace, ani adminy. Muzeme ovsem adminy aspon motivovat. Proto bych si dovolil Knedlikovu neprilis lakavou nabidku o neco zatraktivnit:

Kazdy JB admin, ktery ma skutecny zajem hrat primarne na jinych serverech, nez je JB1, mi napise PM. Nahodim mu tam VIP k pravum, aby se mu tam hralo lepe. Odsledovat si pak aktivitu adminu a techto serverech bude jednoduche. Vyhodnocovat to budeme ke konci kazdeho mesice.


Myslím tím fíku, že tímhle to nevyřešíš..


Proč by ne? Náhodou to je super nápad a dobrá odměna za hraní na všech JB serverech.
28.3.2016
Uživatelský avatar
Hesh
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 272
Registrován: 06 pro 2016, 18:34
Bydliště: ts.gamesites.cz

Re: Jb Admins

Příspěvekod VoLdEmOrD » 16 úno 2019, 10:17 VIP

Nightmare vieš ako sa tieto veci riešia?
Pôjdeme spät a budeme makať.
Síce sme už starý chuji ale čo by sme pre GS nespravili.
Uživatelský avatar
VoLdEmOrD
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 724
Registrován: 26 črc 2015, 23:24
Bydliště: localhost

Re: Jb Admins

Příspěvekod Nocky » 17 úno 2019, 01:44

Taky chci hrat na Furienu, ale bez evip to tam nejde :/
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Další

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků