Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené] Unban - TTT

Příspěvekod squeza » 19 úno 2019, 19:49

http://sourcebans.fakaheda.eu/sbans_249 ... 663&Submit


Admin mi dal bezdůvodně bann když jsem streamoval na twitchi a random lidi se mi připojovali na můj server na discordu a kecali jsme žádám o unbann děkuji.
squeza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 úno 2019, 19:43

[Vyriešené] Unban - TTT

od Rumcajz » 19 úno 2019, 19:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban - TTT

Příspěvekod RawzyX » 19 úno 2019, 20:42

Zdar, ban si rozhodně nedostal bezdůvodný. Byl si zabanován za Ghosting (Dávat jakékoli informace ohledně hry, kdo má jakou roli mimo prostředí hry). S tvým kamarádem Sneazym a ještě jedním si byl na discordu a dávali jste si info. Byl jsem ve spectu dlouho za tu dobu jste se na serveru chovali jak největší s prominutím hovada za ty 2/3 mapy by jste si vysloužili aspoň dvoudenní mute + i ve voicu v pozadí šlo kolikrát slyšet, jak se tam bavíte a sneazyho hlas, jen tak jste, když jeden byl traitor napálili hlavičku tomu dalšímu, dokonce i, když se vás hráči ptali, tak jste řekli, že na discordu spolu jste, takže nevidím důvod proč nám tu píšeš, že to byli random lidi a že si streamoval.

RawzyX
Ex UNTURNED Admin
Ex Gather Manager [CS:GO]
Uživatelský avatar
RawzyX
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2018, 16:09
Bydliště: Česko

Re: Unban - TTT

Příspěvekod ZelezoBeton » 19 úno 2019, 20:57 VIP

Ahoj,
ban si dostal za ghosting, je prísne zakázané radiť si s ostatnými hráčmi mimo hru. Admin vás pri tom chytil a sám si sa tu priznal že ste boli spolu na discorde. Nehovoriac o tom že som dnes chovanie vás dvoch riešil ešte pred týmto banom.

Vyriešené.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků