Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[zamítnuto] Orange X4 Only / Czechball / chadd

Příspěvekod naflexx » 23 úno 2019, 12:37

Zdravím,
zhruba před třemi dny jsem od admina Czechball dostal 'druhou šanci' po mém banu 'za duplikování účtu'. Bylo kolem toho hodně nejasností, které se dodnes pořádně nevysvětlily. Měl jsem, i doposud mám za to, že byla moje IP adresa použita k cheatování za účelem dostat moji IP adresu na banlist jedním mým bývalým kamarádem, se kterým jsem měl velké neshody, taktéž věděl, že hraji TF2 a taky na kterých serverech a znal moji IP adresu (sám se zabýva IT, takže mi několikrát pomáhal s problémy s internetem). O tomhle poskytnu více info pouze v PM, je to osobní.
Zpátky k věci. Sám admin Czechballl mi poradil, ať si zabezpečím IP adresu a všechno kolem ní. Rovněž taky, že pokud budu podruhé jakkoli manipulovat s mojí IP adresou, další šanci již nedostanu. Za jeho 'druhou šanci' jsem mu velice vděčný, plánoval jsem jí naplno využít, a rozhodně sem jí neměl v plánu zahodit. Jehu radu o zabezpečení IP adresy jsem si vzal k srdci, a projel jsem nejrůznější fóra, abych se dočetl co všechno můžu pro svoje bezpečí udělat. Na více stránkánch jsem se dočetl, že prohlížeč Tor má podobný účinnek, jako VPN, a že kryje uživatelovu IP adresu. Po hlubším pátrání, abych si doopravdy potvrdil, že Tor kryje IP adresu jsem se rozhodl ho stáhnout. Používal jsem ho po zbytek dne bez problémů. Avšak jsem netušil, že toto krytí IP adresy bude přetrvávat i poté, když prohlížeč Tor vypnu. Jakmile jsem se připojil na Orange X4, na kterém v tu dobu hrál i administrátor Czechball (bylo něco kolem 2. hodiny ranní). Slušně jsem popřál Dobrý večer, a on odvětil: 'Nevím co zkoušíš s tím VPN'. Ptal jsem se, co tím myslí, jelikož na VPN jsem minimálně rok nesáhnul. Místo odpovědi se mi dostavil ban.
Případ jsem se snažil objasnit jak nejvíc můžu, pokud se vyskytnou jakékoli nejasnosti, zeptejte se mne. Díky za váš čas, a přeji příjemný zbytek dne.
naflexx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 úno 2019, 12:03

[zamítnuto] Orange X4 Only / Czechball / chadd

od Rumcajz » 23 úno 2019, 12:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Orange X4 Only / Czechball / chadd

Příspěvekod VojtaskonCZ » 23 úno 2019, 13:36

Stalo se mi něco podobného asi po dvou dnech co jsem nehrál na gamesites serverch jsem se chtěl připojit na 2fort a napsalo mi to že mám ban tak jsem se s podivením zeptal admina za co mám ban a on mi poslal nejaký divný učet a řek že hrál z mojí ip tak mi došlo že u mě byl kamarád zatím co jsem byl ve škole. Skoušel jsem to vysvětlit Czechballovi ale on mi neuvěřil.
VojtaskonCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 lis 2016, 18:25

Re: Orange X4 Only / Czechball / chadd

Příspěvekod Czechball » 23 úno 2019, 17:08

Vy se divíte že vám nevěřím? Tyhle historky s kámošema na mě lítaj odevšad.
Ani jeden z vás nemá žádný důkaz o tom, že necheatoval, zato já však mám technické důkazy o tom, že ano.
Nemáte mi co vyvrátit ani co dokázat. Ohledně chadda jsem z logů serveru zjistil ještě několik dalších věcí, které mě přesvědčují o tom, co jsem napsal. Žádný unban se konat nebude.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Czechball
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 86
Registrován: 03 dub 2016, 20:17
Bydliště: Praha

Re: Orange X4 Only / Czechball / chadd

Příspěvekod naflexx » 23 úno 2019, 17:30

Czechball píše:Vy se divíte že vám nevěřím? Tyhle historky s kámošema na mě lítaj odevšad.
Ani jeden z vás nemá žádný důkaz o tom, že necheatoval, zato já však mám technické důkazy o tom, že ano.
Nemáte mi co vyvrátit ani co dokázat. Ohledně chadda jsem z logů serveru zjistil ještě několik dalších věcí, které mě přesvědčují o tom, co jsem napsal. Žádný unban se konat nebude.


Nejsem si jistej, jestli neumíš číst - ale já sem SI POUZE STÁHL TOR, KTEREJ KRYJE IP ADRESU - TUDÍŽ JSEM ŽÁDNÝ VPN NEPOUŽÍVAL. RÁD BYCH, KDYBYS NEODBÍHAL OD TÉMATU A VYJÁDŘIL SE K TOMU, CO JSEM NAPSAL JÁ, PROTOŽE OČIVIDNĚ NEMÁŠ ŽÁDNÝ ARGUMENT.
naflexx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 úno 2019, 12:03

Re: Orange X4 Only / Czechball / chadd

Příspěvekod naflexx » 23 úno 2019, 17:33

Czechball píše:Vy se divíte že vám nevěřím? Tyhle historky s kámošema na mě lítaj odevšad.
Ani jeden z vás nemá žádný důkaz o tom, že necheatoval, zato já však mám technické důkazy o tom, že ano.
Nemáte mi co vyvrátit ani co dokázat. Ohledně chadda jsem z logů serveru zjistil ještě několik dalších věcí, které mě přesvědčují o tom, co jsem napsal. Žádný unban se konat nebude.



Samotná pointa nedává smysl, přečti si následující text - P r o č b y c h p o u ž í v a l V P N k o b c h á z e n í b a n u, k t e r e j m i b y l z r u š e n = ž á d n e j n e m á m. T o j e j a k c h o d i t n a c h e m o t e r a p i i, a n i ž b y c h m ě l r a k o v i n u.
naflexx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 úno 2019, 12:03

Re: Orange X4 Only / Czechball / chadd

Příspěvekod naflexx » 23 úno 2019, 17:34

Czechball píše:Vy se divíte že vám nevěřím? Tyhle historky s kámošema na mě lítaj odevšad.
Ani jeden z vás nemá žádný důkaz o tom, že necheatoval, zato já však mám technické důkazy o tom, že ano.
Nemáte mi co vyvrátit ani co dokázat. Ohledně chadda jsem z logů serveru zjistil ještě několik dalších věcí, které mě přesvědčují o tom, co jsem napsal. Žádný unban se konat nebude.



A důkazů o tom, že jsem necheatoval mám plnou hrst.
naflexx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 úno 2019, 12:03

Re: [zamítnuto] Orange X4 Only / Czechball / chadd

Příspěvekod Czechball » 23 úno 2019, 17:44

Lock.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Czechball
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 86
Registrován: 03 dub 2016, 20:17
Bydliště: Praha


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků