[Z] Survival / whitercz / Eventmaster

Příspěvekod whiter » 20 bře 2019, 17:31

Ahoj, touhle žádostí žádám o post Eventmastera na serveru Survival.

1) Nick na serveru: whitercz

2) Věk: 16 let.

3) Originální Minecraft: Ano.

4) Denní aktivita: 1 - 2 hodinky, jak kdy, o víkendu to bude občas více.

5) Přestupky na Gamesites: Bohužel, hrál jsem csgo gather a zapl jsem cheaty, dostal jsem BL, moje poprvé a snad i naposled. Jinak už nic.

6) Přestupky mimo Gamesites: Nic.

7) Něco o sobě: Jmenuji se Petr. Je mi 16 let, momentálně chodím do 9. třídy na Základní škole, vybrané mám dvě školy a to IT a gympl. Od září jsem začal chodit posilovat a dělat workout, asi můj největší úspěch ve workoutu že dokážu udělat "muscle up" :D. Jinak Adminem jsem už zde byl, ale nechal jsem se zrušit 17.10. kvůli tomu že mě to už nebavilo, nic víc.

8) Proč právě ty: Chci se zase vrátit a dělat eventy, udělat na Serveru pořádek (uklidnit hráče) a zase pomáhat. Se mnou nějaké velké na MC problémy nebyly, takže snad nebude nějaký problém.

9) Event ze singlu: http://leteckaposta.cz/398132494 (Stavěl jsem to z WE na 1.7.10, u novější verze to bude chtít zálohu, stačí dát jen "risk nebo co tam je napsaný" nedělejte tu zálohu, nebo se svět zničí a bude odznova).
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

[Z] Survival / whitercz / Eventmaster

od Rumcajz » 20 bře 2019, 17:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Survival / whitercz / Eventmaster

Příspěvekod DogeTennant » 20 bře 2019, 21:15 VIP

Event který si poslal, vypadá úplně stejně jako všechno co si postavil ve funkci eventmastera když si tu byl posledně.. Navíc daný event ani nejde dokončit, je tam nemožný skok. Zvlášť jestli si k tomu měl worldedit, mohlo to vypadat mnohem líp.

Rád bych viděl trochu představivosti a proto, jestli o to máš zájem, pošli jiný event, který bude naprosto odlišný od toho co si poslal teď (klidně to může být parkour, ale jak říkám.. trochu představivosti.)

Jinak taky od té doby co jsi znovu začal hrát, si ještě nenahrál ani 20 hodin a z toho co jsem tě na serveru potkal, tak si byl často afk, a párkrát jsem tě i musel uklidnit, kvůli hádkám s hráči

Prozatím zamítnuto (pokud budeš posílat nový event, pošli to rovnou sem)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: Survival / whitercz / Eventmaster

Příspěvekod whiter » 23 bře 2019, 14:37

9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: Survival / whitercz / Eventmaster

Příspěvekod DogeTennant » 24 bře 2019, 00:06 VIP

Po dohodě s HLSA,

zamítnuto.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků