Volná debata o GTA V.

Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod TheRohlikar » 31 bře 2019, 23:39

1. U věznice lze získat lehce zbraně -> dozorci nemohou střílet. Bylo by vhodné to změnit, vzhledem k tomu, že ta zbraň jinak stojí $15K

2. Ve zdravotnickém vrtulníku jde spustit radar, který je, jak říkáte, jen pro policisty.

3. (Rejben) Mechanik opravuje vše for free...

4. Často se buguje mluvení -> všichni slyší všechny, někdo slyší určitou skupinu, atd... (pochopil jsem to tak, že na tom asi pracujete nebo je to opravené?)

5. Umřu-li ve věznici, spawnu se u nemocnice. Po čase mě to sice vrátí zpět, ale "trvá to" a nevím, jakou ještě neplechu bych dokázal udělat :-D

6. Při zatčení ("mám pouta") by bylo vhodné zakázat animace. Sice jen dement to použije, ale protože jsem dement, tak jsem zjistil, že se to pak všechno buguje.

7. Hackování PCčka u Policie je fajn, ale na stejném místě je i služba a jako zdravotník jsem se při hackování hodil do/ze služby...

zatím?
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

od Rumcajz » 31 bře 2019, 23:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod Trsak » 01 dub 2019, 01:25 VIP

1. Z NPC už zbraně nepadají
2. Z nějakého důvodu je ten vrtulník ve hře označený jako policejní, pak to zkusím pořešit nějak jinak.
3. Mechanik budepráce, do které se bude nabírat (hledáme majitele btw). Opravit auto může zadarmo, ale na ceně by se měl se zákazníkem dostavit a následně mu přes menu může vystavit fakturu (klidně mu ji může vystavit předem).
4. Snažím se zjistit příčinu
5. Zítra to nějak pořeším, ještě musím popřemýšlet, jaké bude nejlepší řešení
6. Taky vymyslím zítra
7. Přehozeno do šatny

Díky za nahlášení
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod TheRohlikar » 01 dub 2019, 09:49

Trsak píše:3. Mechanik budepráce, do které se bude nabírat (hledáme majitele btw). Opravit auto může zadarmo, ale na ceně by se měl se zákazníkem dostavit a následně mu přes menu může vystavit fakturu (klidně mu ji může vystavit předem).


Pan Rejben prý nemyslel opravu, ale úpravu... Kdy úpravy vozidla mají pak větší hodnotu, než samotné vozidlo 3x.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod AngelOfDarkness » 02 dub 2019, 20:32 VIP

TheRohlikar píše:
Trsak píše:3. Mechanik budepráce, do které se bude nabírat (hledáme majitele btw). Opravit auto může zadarmo, ale na ceně by se měl se zákazníkem dostavit a následně mu přes menu může vystavit fakturu (klidně mu ji může vystavit předem).


Pan Rejben prý nemyslel opravu, ale úpravu... Kdy úpravy vozidla mají pak větší hodnotu, než samotné vozidlo 3x.


"ŠÉF" mechaniků je nyní erik, takže kdyby, jsi měl nějaký důkazy o tom co děla špatně tak mu to řekni a on dostane vyhazov.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod TheRohlikar » 02 dub 2019, 22:41

Stepatrikos píše:
TheRohlikar píše:
Trsak píše:3. Mechanik budepráce, do které se bude nabírat (hledáme majitele btw). Opravit auto může zadarmo, ale na ceně by se měl se zákazníkem dostavit a následně mu přes menu může vystavit fakturu (klidně mu ji může vystavit předem).


Pan Rejben prý nemyslel opravu, ale úpravu... Kdy úpravy vozidla mají pak větší hodnotu, než samotné vozidlo 3x.


"ŠÉF" mechaniků je nyní erik, takže kdyby, jsi měl nějaký důkazy o tom co děla špatně tak mu to řekni a on dostane vyhazov.


Nějak nechápu spojení, že někdo dělá něco špatně s tím, co jsem tu psal.... ale ok?
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod AngelOfDarkness » 02 dub 2019, 22:47 VIP

TheRohlikar píše:3. (Rejben) Mechanik opravuje vše for free...

nejake dukazy ?

TheRohlikar píše:
Stepatrikos píše:
TheRohlikar píše:
Trsak píše:3. Mechanik budepráce, do které se bude nabírat (hledáme majitele btw). Opravit auto může zadarmo, ale na ceně by se měl se zákazníkem dostavit a následně mu přes menu může vystavit fakturu (klidně mu ji může vystavit předem).


Pan Rejben prý nemyslel opravu, ale úpravu... Kdy úpravy vozidla mají pak větší hodnotu, než samotné vozidlo 3x.


"ŠÉF" mechaniků je nyní erik, takže kdyby, jsi měl nějaký důkazy o tom co děla špatně tak mu to řekni a on dostane vyhazov.


Nějak nechápu spojení, že někdo dělá něco špatně s tím, co jsem tu psal.... ale ok?

jako co cekas ze se stane ? ze dostane ban ? je to RP ty taky nedostanes v realu ban ale vyhazov a popripade vezeni za kradez
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod TheRohlikar » 02 dub 2019, 22:50

Stepatrikos píše:
TheRohlikar píše:3. (Rejben) Mechanik opravuje vše for free...

nejake dukazy ?

TheRohlikar píše:
Stepatrikos píše:
TheRohlikar píše:
Trsak píše:3. Mechanik budepráce, do které se bude nabírat (hledáme majitele btw). Opravit auto může zadarmo, ale na ceně by se měl se zákazníkem dostavit a následně mu přes menu může vystavit fakturu (klidně mu ji může vystavit předem).


Pan Rejben prý nemyslel opravu, ale úpravu... Kdy úpravy vozidla mají pak větší hodnotu, než samotné vozidlo 3x.


"ŠÉF" mechaniků je nyní erik, takže kdyby, jsi měl nějaký důkazy o tom co děla špatně tak mu to řekni a on dostane vyhazov.


Nějak nechápu spojení, že někdo dělá něco špatně s tím, co jsem tu psal.... ale ok?

jako co cekas ze se stane ? ze dostane ban ? je to RP ty taky nedostanes v realu ban ale vyhazov a popripade vezeni za kradez


Přemýšlel jsem, jak na tu tvou zprávu reagovat,.... tohle bude stačit:

:lol: :lol: :lol:
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod AngelOfDarkness » 03 dub 2019, 07:28 VIP

TheRohlikar píše:1. 3. (Rejben) Mechanik opravuje vše for free...

nauč se vyjadřovat :) protože to z tohohle kontextu vyzní tak ze všem to děla zadarmo
jak už napsal trsák, mechanik dělá za "firmu" takže peníze se odečítají z firmy a ne od hráče a to by melo fungovat, co vím já…
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod ThereZ » 03 dub 2019, 12:18

Jeden tu mluvíte o koze, jeden o voze.
- Mechanik upravuje auta za firemní peníze, takže se to jeví jako zadarmo, avšak potom musí vystavit fakturu zákazníkovi

Co měl na mysli Rohlik s těma upravama je to, že auto stojí například 1,5M a tuning - nejlepší motor stojí 1,1M
- Trsmanovi se o tom dnes zmíním (pokud to nestihne do té doby přečíst sám) a zkusíme najít řešení.
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23

Re: Bugy - stále tu chybí sekce, tak to budu psát sem. <3

Příspěvekod TheRohlikar » 03 dub 2019, 12:19

Stepatrikos píše:
TheRohlikar píše:1. 3. (Rejben) Mechanik opravuje vše for free...

nauč se vyjadřovat :) protože to z tohohle kontextu vyzní tak ze všem to děla zadarmo
jak už napsal trsák, mechanik dělá za "firmu" takže peníze se odečítají z firmy a ne od hráče a to by melo fungovat, co vím já…


Já se vyjadřovat umím, to, že jsi to pochopil jinak, než jsem to myslel, není můj problém.
Pokud se nepletu, pojmenoval jsem to "Bugy" a nikoli "Stěžuji si na piču Rejbena" (<3).
Už jen proto, že s Rejbenem, až na včerejší použití mého kartáčku za svůj, problém nemám.
To, že ty se prdíš do něčeho, do čeho ti vůbec nic není a snažíš se mě to přeargumentovat také není můj problém, jen už mě ty a tobě podobní unavujete.

:lol: :lol: :lol:

Btw.

1. nic zadarmo nedělá, za každý večer mu platím v naturáliích
2. abys tedy pochopil, myšleno to bylo tak, že já Mechanik nejsem, což Trsák ví, ale jinak bych to nemohl zjistit, takže jsem do závorky hodil autora toho bugu, protože si nepřiberu jeho tvrdou práci za svou, jako udělanou

PS. ThereZ, nedělej chytrýho ,stejně ho máš malýho! Viděl jsem fotku, Trsák posílal.


e. ThereZ: Kdybys nekecal. Včera ses nad ním rozplýval dýl jak do půlnoci :roll:
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků