Volná debata o GTA V.

Bugy a novinky

Příspěvekod Errik » 05 dub 2019, 17:12 VIP

Bugy
1. Duplicita aut - Niekedy mi ostane auto, a môžem si ho vyzdvihnúť od policajtov a tým sa mi duplikuje že ho budem mať 2x.
2. Celkovo mechanik -
- Odťahovka nefunguje a plošina buguje, nejde nabrať všetké autá.
- To menu jak tam mám v dielni, keď z neho niekedy skočím von, tak sa mi všetko
bugne, a nič nebudem môcť otvoriť, mobil, ESC, animácie atď.
- Nahodiť pracovný odev.
Novinky
1. Vlastné ešpezetky - Mohli by sa dať zakúpiť vlastne ešpezetky, na ktoré si napíšeš čo chceš.
2. Mafiáni - Mafiáni by mohli mať možnosť napr. keby niekoho uniesli, tak by bu dali nejaké vrece na hlavu aby nič nevidel.

To asi za mňa zatiaľ všetko.
Uživatelský avatar
Errik
Turnajový admin
Turnajový admin
 
Příspěvky: 1354
Registrován: 03 pro 2017, 23:11
Bydliště: Slovensko / Východ

Bugy a novinky

od Rumcajz » 05 dub 2019, 17:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Slovensko / Východ

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod Errik » 05 dub 2019, 19:22 VIP

Faktury - Bolo by dobré keby tie faktury ktoré si dal hráčovi, mohol by si aj odvolať. Napr. keby nastal missclick a pod.
Uživatelský avatar
Errik
Turnajový admin
Turnajový admin
 
Příspěvky: 1354
Registrován: 03 pro 2017, 23:11
Bydliště: Slovensko / Východ

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod AngelOfDarkness » 06 dub 2019, 13:40 VIP

1.MECHANIK – mechanik by nemusel vstupovat do auta, aby se opravilo

2. BANKA – z nějakého důvodu, když vejdu do banky a otevřu si menu, tak můžu ovládat moji postavu (když klikám na vybrat / vklad atd. tak mlátím kolem sebe)

3. MAPA – hráči by mohly na mapě vidět ikonku auta která by ukazovala, kde přesně se nachází JEJICH AUTO (ikonka auta je teď obchod s auty)

4. MAFIE – nevím, jak to přesně bude s vylepšováním zbraní, ale myslím, že by nebylo spatně kdyby si i mafie mohla vylepšovat zbraně (slyšel jsem, že to tak bude mít JEN policie)

5. MAFIE - rovněž by mohla byt ikonka "SÍDLA MAFIE" na mapě

6. POLICIE – když policista omylem sebere řidičák, tak ho nemůže vrátit
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod AngelOfDarkness » 06 dub 2019, 13:57 VIP

Navrhuji přidat další obchod (něco jako obchod s oblečením), ale pro věci jako šperhák (na ukradnutí auta), drill (na vykradení banky) opravářská sada (pro opravení auta), bandáže / lékarničku /... (pro částečné vyléčení) atd.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod F3N0M3N » 06 dub 2019, 14:43 VIP

Jsem trochu zmatený, kam teď psát z těch dvou témat :D

BUG (nebo jak to nazvat)
-při práci dovozce paliva si hráč může vzít na sebe oblečení, následně vypůjčit kamion, ale může z něj vystoupit a následně celý proces objet s osobákem (například nějaké kradené rychlé auto, takže to má finále 2-3x rychlejší, možná i víc). Problém vidím v tom, že aby hráč mohl brát olej, pak ho míchat apod. až dojde k výtažkku, který odevzdává, tak musí vždy vystoupit z auta (trucku) a nabírá vše vlastně do inventáře. Když jsem koukal na YouTube, kam mám postupně jet, tak to hráč na videu musel vždy dělat v trucku a tankoval ty "suroviny" přímo do něj, místo toho, aby mu šly do inventáře. Nevím, jak tady ty módy fungují a jak je možné s tím pracovat, ale podle mě by úplně stačilo, kdyby hráč musel sedět právě v tom trucku, aby mohl pracovat v tom "kruhu", kde drilluje olej, a pak jej na jiném místě různě zpracovává...
Upozornil jsem na to už dřív nějakého admina, ale zatím se to nezměnilo, pouze jsme byl upozorněn, že to nesmím dělat a že se to bude poté trestat. Pak doufám, že existuje nějaký dobrý systém, jak tohle pohlídat :)

Vykrádání obchodů/klenotnictví
- nahrál jsem zatím asi pouze 4 hodiny, ale vždy když jsem zkoušel něco vykrást, tak bylo potřeba 2 policistů, abych mohl vykrádat
- policisté musí být normální hráči, jelikož jde zatím teda o betu, kde nebývá plný server, tak je velmi nízká pravděpodobnost, že bych 2 policisty sehnal, navíc když často hrávám pozdě večer/ v noci, kdy už tam málo kdy někoho vůbec potkám
- navrhoval bych udělat něco podobného ještě, co by se dalo třeba vykrást a zasahovali by zde NPC, pokud je to možné...
- nebo jsem taky možná utratil zbytečně 15k za zbroják a zbraně :D

Práce
Celkově jsem měl trochu potíže se zorientovat, co mám dělat. Zkoušel jsem tedy zatím dovozce paliva, kde jsem náhodou odhalil bug, že to můžu objet s osobákem, když se mi zasekl kamión a nemohl jsem s ním nic dělat. A musel jsem se podívat pro jistotu na Youtube, kam postupně jet. Zkoušel jsem také zahradníka, kde se mi povedlo vyměnit pouze pracovní oděv a následně jsem nepřišel na to, jak dál pracovat, objevilo se mi v blízkosti více "pointů" na mapě, ale našel jsem pouze jeden z nich k pracování, kde to po mě chtělo služební auto, ale to jsem nevěděl, kde získat narozdíl od kamionu u dovozce paliva.
Dále jsem tedy zkoušel vykrádání obchodů nebo banky, kde jsem zjistil až od ostatních, že policista musí být normální hráč. Zkoušel jsem ještě konopí, to jsem normálně našel a posbíral rostlinky, ale když jsem dojel na místo zpracování, tak jsem proběhl celou "zónu" tohoto místa a nepřišel jsem na to, jak dále pokračovat, takže mám jen zbytečně konopí v inventáři.
Navrhoval bych k jednotlivým pracím apod. udělat nějaké lepší vysvětlivky nebo návody pro hráče, kteří právě neví tak jako já. Avšak nejde o to, že bych neměl s GTA zkušenosti. Mám nahráno desítky a stovky hodin v klasickém onlinu od GTA V, ale s RP módy jsem se setkal poprvé.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod Rejben » 06 dub 2019, 14:59 VIP

F3N0M3N píše:Zkoušel jsem ještě konopí, to jsem normálně našel a posbíral rostlinky, ale když jsem dojel na místo zpracování, tak jsem proběhl celou "zónu" tohoto místa a nepřišel jsem na to, jak dále pokračovat, takže mám jen zbytečně konopí v inventáři.
Navrhoval bych k jednotlivým pracím apod. udělat nějaké lepší vysvětlivky nebo návody pro hráče, kteří právě neví tak jako já. Avšak nejde o to, že bych neměl s GTA zkušenosti. Mám nahráno desítky a stovky hodin v klasickém onlinu od GTA V, ale s RP módy jsem se setkal poprvé.

Zpracovat konopí normálně jde, akorát to místo je ukryté v takové garáži, takže stačí jen hledat.
Uživatelský avatar
Rejben
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 493
Registrován: 12 zář 2017, 20:36

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod F3N0M3N » 06 dub 2019, 15:48 VIP

Rejben píše:
F3N0M3N píše:Zkoušel jsem ještě konopí, to jsem normálně našel a posbíral rostlinky, ale když jsem dojel na místo zpracování, tak jsem proběhl celou "zónu" tohoto místa a nepřišel jsem na to, jak dále pokračovat, takže mám jen zbytečně konopí v inventáři.
Navrhoval bych k jednotlivým pracím apod. udělat nějaké lepší vysvětlivky nebo návody pro hráče, kteří právě neví tak jako já. Avšak nejde o to, že bych neměl s GTA zkušenosti. Mám nahráno desítky a stovky hodin v klasickém onlinu od GTA V, ale s RP módy jsem se setkal poprvé.

Zpracovat konopí normálně jde, akorát to místo je ukryté v takové garáži, takže stačí jen hledat.


Tak jsem asi hledal špatně, ale dával jsem si docela záležet, už jsem z toho byl pěkně na nervy :D
e.Rejben: https://ctrlv.cz/Rimp
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod AngelOfDarkness » 06 dub 2019, 17:52 VIP

když na policistu zamíříš (přesně s crosshairem) tak vytáhne zbraň a může tě i zabít

to by nebyl problém, kdybys nemohl získat tu jeho zbraň po jeho zabiti (přesněji zbraň, kterou můžou mít jen policisté)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod Trsak » 06 dub 2019, 18:37 VIP

Errik píše:1. Duplicita aut - Niekedy mi ostane auto, a môžem si ho vyzdvihnúť od policajtov a tým sa mi duplikuje že ho budem mať 2x.

Pořešíme pak na TS
Errik píše:- Odťahovka nefunguje a plošina buguje, nejde nabrať všetké autá.

Opraveno
Errik píše:- To menu jak tam mám v dielni, keď z neho niekedy skočím von, tak sa mi všetko
bugne, a nič nebudem môcť otvoriť, mobil, ESC, animácie atď.

Nepodařilo se mi to bugnout :D
Errik píše:- Nahodiť pracovný odev.

Nahozeno
Errik píše:1. Vlastné ešpezetky - Mohli by sa dať zakúpiť vlastne ešpezetky, na ktoré si napíšeš čo chceš.

Bude v budoucnu, nejspíše v rámci VIP
Errik píše:2. Mafiáni - Mafiáni by mohli mať možnosť napr. keby niekoho uniesli, tak by bu dali nejaké vrece na hlavu aby nič nevidel.

Do obchodů byl přidán pytel na hlavu.
Errik píše:Faktury - Bolo by dobré keby tie faktury ktoré si dal hráčovi, mohol by si aj odvolať. Napr. keby nastal missclick a pod.

Nově lze přes F7 i zrušit zaslané faktury.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod ThereZ » 06 dub 2019, 19:46

Vykrádání obchodů/klenotnictví

- nahrál jsem zatím asi pouze 4 hodiny, ale vždy když jsem zkoušel něco vykrást, tak bylo potřeba 2 policistů, abych mohl vykrádat
- policisté musí být normální hráči, jelikož jde zatím teda o betu, kde nebývá plný server, tak je velmi nízká pravděpodobnost, že bych 2 policisty sehnal, navíc když často hrávám pozdě večer/ v noci, kdy už tam málo kdy někoho vůbec potkám
- navrhoval bych udělat něco podobného ještě, co by se dalo třeba vykrást a zasahovali by zde NPC, pokud je to možné...



To je hloupost. Je to tak nastavené schválně. Pak by mohl vykrádat každý druhý a každý by si nakradl spoustu peněz.
- Tato funkce zůstává.
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod Errik » 10 dub 2019, 00:00 VIP

Návrhy
- Pridať mechanikovy možnosť natankovať niekomu. (Dosť ľudí ma volá že im došlo palivo)
- Mať nejaké doklady, buď od svojho auta, ktoré môžeš ukázať iným hráčom a aj že máš vodičák atď. (Tie príkazy /me a /do sú pre mňa nevyhovujúce a síce sa do nich nemá klamať, tak aj tak by som neveril hocijakému hráčovi, ktorý by tam niečo napísal)
- Jeden mal problém s kamiónom, a ako mechanik asi ťažko naložím kamión na odťahovku, takže by som bol rád mať možnosť nejak odtiahnuť ten kamión, napr zaháknutím.
- Keď nasadnem na motorku a počkám chvíľu na jednom mieste, dá mi tu vždy random helmu, vždy inej farby. Bol by som rád keby sa to dalo editovať. (Ale není to nutné, nemusí to byť)
Bugy
- Niekedy mi nejde naložiť auto na plošinu a niekedy nejde dolu. (Napr. sanitárske auto mi nešlo dať dolu)

Za mňa zatiaľ všetko.
Uživatelský avatar
Errik
Turnajový admin
Turnajový admin
 
Příspěvky: 1354
Registrován: 03 pro 2017, 23:11
Bydliště: Slovensko / Východ

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod Trsak » 10 dub 2019, 02:04 VIP

Stepatrikos píše:1.MECHANIK – mechanik by nemusel vstupovat do auta, aby se opravilo

Toto neovlivním. K opravě auta dojde na straně klienta a u ostatních se to projeví až potom, co do něj nasedne.

Stepatrikos píše:2. BANKA – z nějakého důvodu, když vejdu do banky a otevřu si menu, tak můžu ovládat moji postavu (když klikám na vybrat / vklad atd. tak mlátím kolem sebe)

Upravoval jsem banku, zkus nyní a dej mi vědět.

Stepatrikos píše:3. MAPA – hráči by mohly na mapě vidět ikonku auta která by ukazovala, kde přesně se nachází JEJICH AUTO (ikonka auta je teď obchod s auty)

Možná v budoucnu.

Stepatrikos píše:4. MAFIE – nevím, jak to přesně bude s vylepšováním zbraní, ale myslím, že by nebylo spatně kdyby si i mafie mohla vylepšovat zbraně (slyšel jsem, že to tak bude mít JEN policie)

Vylepšování zbraní mám v plánu přidat pro všechny do obchodu.

Stepatrikos píše:5. MAFIE - rovněž by mohla byt ikonka "SÍDLA MAFIE" na mapě

Členové mafie nyní vidí ikonku na mapě. Navíc došlo ke změně pozice sídla.

Stepatrikos píše:6. POLICIE – když policista omylem sebere řidičák, tak ho nemůže vrátit

Implementovat vracení by bylo celkem pracné, přidám tam nutnost odebrání dokladu potvrdit.

Stepatrikos píše:Navrhuji přidat další obchod (něco jako obchod s oblečením), ale pro věci jako šperhák (na ukradnutí auta), drill (na vykradení banky) opravářská sada (pro opravení auta), bandáže / lékarničku /... (pro částečné vyléčení) atd.

Lepší rozdělení obchodů a jejich položek je v plánu

Stepatrikos píše:když na policistu zamíříš (přesně s crosshairem) tak vytáhne zbraň a může tě i zabít

to by nebyl problém, kdybys nemohl získat tu jeho zbraň po jeho zabiti (přesněji zbraň, kterou můžou mít jen policisté)

Mělo by být opraveno, nyní by zbraň neměla jít nikdy vzít.

Errik píše:Pridať mechanikovy možnosť natankovať niekomu. (Dosť ľudí ma volá že im došlo palivo)

V budoucnu bude přidáno

Errik píše: Mať nejaké doklady, buď od svojho auta, ktoré môžeš ukázať iným hráčom a aj že máš vodičák atď. (Tie príkazy /me a /do sú pre mňa nevyhovujúce a síce sa do nich nemá klamať, tak aj tak by som neveril hocijakému hráčovi, ktorý by tam niečo napísal)

Doklady budou v budoucnu přidány jako položky inventáře.

Errik píše:Jeden mal problém s kamiónom, a ako mechanik asi ťažko naložím kamión na odťahovku, takže by som bol rád mať možnosť nejak odtiahnuť ten kamión, napr zaháknutím.

Ještě popřemýšlím, jak by se to dalo vyřešit

Errik píše:Keď nasadnem na motorku a počkám chvíľu na jednom mieste, dá mi tu vždy random helmu, vždy inej farby. Bol by som rád keby sa to dalo editovať. (Ale není to nutné, nemusí to byť)

Na mapě najdeš obchody, kde si můžeš koupit helmu.

Errik píše:Niekedy mi nejde naložiť auto na plošinu a niekedy nejde dolu. (Napr. sanitárske auto mi nešlo dať dolu)

Zítra to omrknu

Jinak prosím další návrhy/bugy už pište do nových topiců v sekci Servery.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod EKtroo » 10 dub 2019, 06:46

Mám jeden návrh na zlepšenie. Ak chce hráč zakúpiť nejaké auto alebo nemovitosť potrebuje mať veľké množstvo peňazí pri sebe. Pridal by som možnosť zaplatenia priamo z účtu. Tak by sa hráč nemusel zbytočne zdržiavať výberom a riskovať stratu tejto hotovosti.
Obrázek
Uživatelský avatar
EKtroo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2019, 06:37

Re: Bugy a novinky

Příspěvekod TheRohlikar » 10 dub 2019, 07:02

EKtroo píše:Mám jeden návrh na zlepšenie. Ak chce hráč zakúpiť nejaké auto alebo nemovitosť potrebuje mať veľké množstvo peňazí pri sebe. Pridal by som možnosť zaplatenia priamo z účtu. Tak by sa hráč nemusel zbytočne zdržiavať výberom a riskovať stratu tejto hotovosti.


Trsak píše:Jinak prosím další návrhy/bugy už pište do nových topiců v sekci Servery.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků