Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené] 1v1 Arena

Příspěvekod Majsynec » 18 dub 2019, 19:51

Zdravím, po menší době jsem chtěl zapnout Counter Strike, a zahrát si na Gamesites serverech, jenže mi to nějak nevyšlo protože mi to napsalo že jsem byl zabanován, nevím co jsem udělal.. ani si nejsem jist jestli mám ban právem.


Steam ID: STEAM_0:1:495495771
Steam URL: 76561198951257271
Nickname: ✪ In$anity :I
Screen: https://ctrlv.cz/FpZIs

Byl bych rád za důvod uvedení banu, či nejlépe unban, Děkuji Majsynec :|
Uživatelský avatar
Majsynec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2019, 19:32

[Vyriešené] 1v1 Arena

od Rumcajz » 18 dub 2019, 19:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: 1v1 Arena

Příspěvekod ericek111 » 18 dub 2019, 21:18

Dostal si ban za obchádzanie banu za multihack. Na danom účte už tiež stihol narásť VAC ban. Dobrá práca, banujúci admin.

Tvoja jediná možnosť je vymeniť VIP za unban.

e. Schmett 04-22: Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků