Postřehy z prostředí herního průmyslu

Nemusím sa báť hrať hry?

Příspěvekod Darkmin » 16 bře 2019, 00:52 VIP

Zdravím, potrebujem sa vám s niečím zdôveriť,a snáď poradíte :).

Do teraz hrávam hry cez platený program Parsec: Cloud Gaming, lebo sa bojím, že sa mi môže napr. spáliť grafika alebo iná komponenta v NTB. Takže hej, približne každé dva mesiace do programu dám 45 dolárov. Môj NTB síce hry utiahne, ale nie som ten typ hráča, čo zapne hru a hrá ju niekoľko hodín, ja som skôr taký, že zapnem hru, zahrám tak cca 30 - 45 minút, a hru vypnem. Za cca 30min až 1h hru zapnem zasa. a takto to robím stále. A práve tu je ten problém. Preto radšej hrám na nejakom cloud servery, lebo sa jednoducho bojím že sa mi nejaká komponenta poškodí, keď ju budem stále takto vyťažovať dookola. Preto sa chcem spýtať, môže sa mi skutočne niečo poškodiť, alebo nie? Možno si teraz položíte otázku, tak prečo si nekúpiš silnejší PC? Teoreticky peniaze by som na to aj mal. Ale tento parsec cloud gaming utiahne naozaj všetky hry (asi). A chcem práve že aby mi ntb vydržal čo najdlhšie. Preto sa ho snažím vyťažovať čo najmenej. Ale zasa keď hrám hry cez parsec, tak mi to je aj dosť ľúto lebo to naozaj nie je lacná záležitosť. Máte nejaké rady, ako ma tejto "fóbie" zbaviť? :/
Uživatelský avatar
Darkmin
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 led 2019, 11:41

Nemusím sa báť hrať hry?

od Rumcajz » 16 bře 2019, 00:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nemusím sa báť hrať hry?

Příspěvekod Smazacik » 24 dub 2019, 22:26 VIP

Normalne hraj. :)
Uživatelský avatar
Smazacik
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 735
Registrován: 09 črc 2013, 20:33
Bydliště: Levoča


Zpět na Diskuze o hrách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků