Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Pandy / JB

Příspěvekod Paandyy » 23 dub 2019, 18:53

Nick na serveru: † Pandy ◕ω◕ <3 †

SID: STEAM_0:0:80082992

Sekce, na které chci práva: JB

Věk: 16

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=77094

Bany, které jsem dostal: Jen jeden, házení zbraní T od Calvina, omluvim jsem se pak na serveru, a jinak nic.

Něco o mně: Jmenuju se Pavel, původem jsem z Český Budějovic, na JB hraji již od CS 1.6 s větší pauzou a skokem na CSGO, mezi moje záliby patří cestování, jídlo a proč tu i jsem PC hry (hlavně CSGO), jelikož jsem nízký rank na MM, tak hraji z 90ti% JB prvávě na Gamesites. Hraji denně, průměrně 4-6h.

Proč právě já: Chtěl bych pomoct, jak nováčkům, tak zaběhlým hráčům s pravidly a ostatním kolem JB. Často se mi stane, že je na serveru cheater, spammer, atd..a co já můžu udělat ? ...jen vyfotit/natočit a dát na forko, ale často je už i pozdě po několika MFKillech, často ani nereagují na upomínky v chatu. A často se mi stává, když už k něčemu dojde, tak že admini nejsou online, nebo pryč a nemá kdo zasáhnout, takhle bych to mohl již zarazit v počátku.

Zkušenosti s CS:GO: 835 hours, nějákej resell skinů, skill se tam taky najde, je to moje main hra, konzoli zvládnu a znalostně je to na dobré úrovni. Pravidla na JB bych řekl, že na admina dostatečné. :D

Případné poznámky: Vím, mam jen 2 nahlášení, které obě skončili banem, ale na těch dalších se dělá :).
Pandy was here.
Uživatelský avatar
Paandyy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 14 dub 2019, 18:46

[Zamítnuto] Pandy / JB

od Rumcajz » 23 dub 2019, 18:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pandy / JB

Příspěvekod Trsak » 25 dub 2019, 10:58 VIP

Paandyy píše:Případné poznámky: Vím, mam jen 2 nahlášení, které obě skončili banem, ale na těch dalších se dělá :).


Tak proč ten spěch? Co když ty ostatní budou neplatná nahlášení?

Žádá se, až když máš splněné podmínky. Není to o tom nafrkat tam 5 topiců a už si honem běžet žádat.

Zamítám ti to na 2 týdny, ať máš dostatek času ta nahlášení v klidu dodělat. Poté si můžeš požádat znovu.

Zamítnuto
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků