[Zamítnuto]Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod iced7331 » 03 dub 2019, 12:18 VIP

Nick ve hře: iced out
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/id/eysmiixrd/
Věk: 17
Steam ID: STEAM_1:1:193271312
Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3946
Proč chci akademika: Chtěl bych se polepšit v mém chování na serverech a hlavně si zlepšit mojí reputaci z minulosti. A chci dokázat že se umím chovat i slušně.
Něco o mně: Zdravím, moje jméno je Karel. Bydlím v jedné male vesničce ve Středočeském kraji v rodiném baráčku u lesa. Bydlím zde s rodiči a dvouma psy. K mým koníčkům patří: Hraní fotbalu, hraní na počítači, chození ven s kamarády a hlavně se zajímám o boty a celkově i o značkové oblečení. Moje nejoblíbenější značka je - VANS OFF THE WALL a NIKE. To je tak nějak všechno co bych prozatím o sobě zmínil.
Moje prohřešky na GS nebo jinde: Určitě mě všichni znáte pod "Problémovým hráčem". Nedivím se tomu. Na serverech se chovám arogantní lampa a jako hulvát. Dostal jsem trochu více banů jsem dostal kvůli tomu že buď jsem byl vůči adminům sprostý nebo si z toho dělal srandu. A i taky kvůli FK a MFK které jsem dával když jsem se nudil. A z chyb jsem se poučil po dvoutýdením banu který mi dnes skončil. Chtěl bych se zlepšit v mém chování a aroganci.
Uživatelský avatar
iced7331
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 25 črc 2018, 20:17

[Zamítnuto]Žádost o akademika / iced out

od Rumcajz » 03 dub 2019, 12:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod SnowTastesGreat » 08 dub 2019, 17:20

Ahoj iced oute,

myslel sem to jako vtip ať se přihlásíš do akademie :lol:

Ale zřejmě jevíš vážný zájem,

všiml jsem si že už jednu přihlášku v březnu máš, odpověď od Wursta:

Ahoj,

už jsme to probírali na teamspeaku. Dokaž, že si opravdu prošel duševní očistou a na serveru se budeš chovat normálně. Přece jen 26 banů se nenasbírá samo. Proto chci aby si alespoň další dva týdny nedostal ban ani jsem na tebe neslyšel žádnou špatnost (samozřejmě musíš být aktivní).

Pokud to udržíš, kontaktuj mě a domluvíme se co dál. :)

Prozatím tedy zamítám.


Protože se brzo vrací z dovolenky, počkám až se vyjádří, zda-li zaznamenal tu duševní očistu a jako "reformed" prokazuješ kvality pro nábor.

Čeká se
Uživatelský avatar
SnowTastesGreat
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 463
Registrován: 25 srp 2017, 16:44

Re: [Čeká se]Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod LeagueOfDraven » 09 dub 2019, 15:45

Fully REFORMED. Aplha Male T1
Never VAC and you know ;)
Uživatelský avatar
LeagueOfDraven
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 04 dub 2019, 17:13

Re: [Čeká se]Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod SkyL1NE » 10 dub 2019, 13:06

LeagueOfDraven Tento příspěvek se tě netýká takže k příspěvku se nebudeš vyjadřovat!!!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
SkyL1NE
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 17 pro 2018, 09:03
Bydliště: Praha/ Chodov

Re: [Čeká se]Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod LeagueOfDraven » 10 dub 2019, 13:50

SkyL1NE píše:LeagueOfDraven Tento příspěvek se tě netýká takže k příspěvku se nebudeš vyjadřovat!!!


Tak prečo si sa sem vyjadril ty :?: Ešte k tomu keď si akademik. :roll:
Never VAC and you know ;)
Uživatelský avatar
LeagueOfDraven
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 04 dub 2019, 17:13

Re: [Čeká se]Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod SkyL1NE » 11 dub 2019, 07:15

Víš... "Práce" Akademika není Nahlašovat hráče když udělají jakoukoliv blbost. Nejdříve (pokud to jde) se snažíme říct lidem kde udělali chybu. Např. na JB ti někdo dá FK, tak si vezmeš MIK a vysvětlíš mu to.. Tak takhle ti vysvětluji kde jsi udělal chybu. Vím že bych se zde neměl vyjadřovat ale když Snow říká že musí počkat na Wursta, takže čekám že když Wurst příjde, tak se k tomu zkusí vyjádřit co nejdříve. Takže i když tento příspěvek bude úplně nahoře, protože sem píšeme. Tak Wurst už o něm bude vědet a vyřeší ho dříve...
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
SkyL1NE
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 17 pro 2018, 09:03
Bydliště: Praha/ Chodov

Re: [Čeká se]Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod Wurst1 » 22 dub 2019, 01:37

No...
Od poslední žádosti si dostal jeden ban. Jelikož admin, který ti ho udělil už je smazán a byl to ,,jen,, 10 minutový ban (pravděpodobně nějaký drobný spam), jsem schopen to přehlédnout.
Co mi ale vadí víc je, že si poslední nahlášení do PP odeslal 5. března, téměř 2 měsíce zpátky. Proto mi nepřijdeš jako snaživý zájemce, který by onu šanci měl dostat.
Často tě teď vídám na teamspeaku, tak spolu promluvíme a dohodnem se na nějakém kompromisu.



Jinak oceňuji icedouta, že se nenechal vyprovokovat a nezapojil se do debaty pod jeho žádostí. Tohle není diskuzní vlákno!
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16

Re: [Čeká se]Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod Wurst1 » 25 dub 2019, 18:27

Jak jsme hovořili na ts...nahlaš 5 lidí do PP, a pak mi napiš na steam. :)
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16

Re: [Čeká se]Žádost o akademika / iced out

Příspěvekod SnowTastesGreat » 05 kvě 2019, 18:09

Za 11 dnů si udělal jedno nahlášení,

až budeš mít hotovo, založ si novou žádost, nechci ji tu mít další 2 měsíce otevřenou :lol:

Zamítnuto
Uživatelský avatar
SnowTastesGreat
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 463
Registrován: 25 srp 2017, 16:44


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků