Volná debata o GTA V.

Okradnutí a zabití... (FailRP)

Příspěvekod TheRebel24 » 27 dub 2019, 09:04

Vím že je to trochu offtopic ale hej je to volná debata. Dneska jsem hrál na serveru a týpek prodával auto za 10k, tak jsem mu dal 10k a byli jsme v pohodě. Pak jsem ale zjistil že mě ojebal a auto na mě nenapsal. Řekl jsem mu, že chci zpátky peníze a on mi řekl že ok sraz u Vanilla Unicorn. Tam přijel s nějákým dalším týpkem a přejeli mě. Díky bugům mě nemohla najít ZS takže jsem umřel a přišel o všechny peníze a o všechny věci. Tenhle topic jsem založil proto, abych eliminoval tyto další krádeže a zabití. Týpek se jmenoval Jakub Petrzelka a je dost možný že má víc účtů. Já to bohužel nenatáčel, takže si všechno natáčejte. Já s tím nic neudělám ale pokud si to někdo čte, prosím, NATÁČEJTE TO!
S pozdravem,
Rebelouš aneb Jaroslav Hanák
"To insure the adoration of a theorem for any length of time, faith is not enough, a police force is needed as well." - Anonymous R5 3600, GTX 1070, 16GB RAM, AiO, X370 Gaming Carbon PRO, 512GB SSD, 4TB HDD, 620W Seasonic
Uživatelský avatar
TheRebel24
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 lis 2016, 19:26
Bydliště: Salzburg, Austria

Okradnutí a zabití... (FailRP)

od Rumcajz » 27 dub 2019, 09:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Salzburg, Austria

Re: Okradnutí a zabití... (FailRP)

Příspěvekod Knedlajs » 02 kvě 2019, 17:13 VIP

Mám taký pocit, že auto zatiaľ ani prepísať na niekoho iného nejde, pretože ešte nie sú techničáky.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: Okradnutí a zabití... (FailRP)

Příspěvekod Marilian » 18 pro 2023, 04:10

When there is no demand or requirement for any kind of strategy, it is crucial that you instinctively look for ways to get ready ahead of time ragdoll archers
Marilian
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 08 pro 2022, 09:37


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků