I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno]Erbi

Příspěvekod deilion » 04 kvě 2019, 14:59

- Byly jsme s kámošem před PD. Na Erbiho tam policista mířil tazerem. Říkal mu ať dá ruce nahoru.. Do toho se vložil můj kámoš a řval tam kraviny typu ať ho zatkne atd... Erbi dal ruce dolů a zautočil na mého kámoše. Policista ho taznul Erbi vstal a utočil na něj dál..Vůbec neRPil to že je taznutej a absolutně si z policisty dělal prdel. I potom co na něj prostě míří..

-Přepadly jsme Erbiho a jeho kámoše.. Řekli jsme Erbimu ať dá ruce nahoru. Erbi dal ruce nahoru a najednou řekl "JSME PŘEPADENÍ PŘED PD POTŘEBUJEME POSILY" Bohužel pro něj místo do vysílačky to řekl do hry. Zajímalo by mě jak osoba co má ruce nahoru může mluvit do vysílačky...

-Viděl jsem jak Policistka zatýká Erbiho, odvedla ho do PD. Jen co vlezly dovnitř Erbi to přestal eRPit a začal jí vulgárně nadávat.
deilion
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 kvě 2019, 13:46

[Vyřešeno]Erbi

od Rumcajz » 04 kvě 2019, 14:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Erbi

Příspěvekod ErbiCZ » 04 kvě 2019, 15:19 VIP

- Byly jsme s kámošem před PD. Na Erbiho tam policista mířil tazerem. Říkal mu ať dá ruce nahoru.. Do toho se vložil můj kámoš a řval tam kraviny typu ať ho zatkne atd... Erbi dal ruce dolů a zautočil na mého kámoše. Policista ho taznul Erbi vstal a utočil na něj dál..Vůbec neRPil to že je taznutej a absolutně si z policisty dělal prdel. I potom co na něj prostě míří..

Už jsem se vyjadřoval v předchozí stížnosti

-Přepadly jsme Erbiho a jeho kámoše.. Řekli jsme Erbimu ať dá ruce nahoru. Erbi dal ruce nahoru a najednou řekl "JSME PŘEPADENÍ PŘED PD POTŘEBUJEME POSILY" Bohužel pro něj místo do vysílačky to řekl do hry. Zajímalo by mě jak osoba co má ruce nahoru může mluvit do vysílačky...

Do vysílačky jsem nemluvil, mluvil jsem do hry a větu sis trochu upravil. Do vysílačky jsem začal mluvit až v autě, kde nemohu mít ruce nad hlavou a nikdo mi nic nesebral.

-Viděl jsem jak Policistka zatýká Erbiho, odvedla ho do PD. Jen co vlezly dovnitř Erbi to přestal eRPit a začal jí vulgárně nadávat.
Já jsem přestal eRPit? Nějak o tom nevím.

Další stížnost a zase bez důkazů. Pokud příště nebudete mít důkaz, tak se nebudu vyjadřovat. ;)
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Erbi

Příspěvekod ThereZ » 04 kvě 2019, 15:24

Tazer vyřešen v minulé stížnosti.
Bez důkazu věříme slovu admina.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků