Vše ohledně kategorie serverů: Knife Servery

Re: Oživenie Knifu

Příspěvekod Kerik » 05 kvě 2019, 19:05

Nic prosimtě tu pointu nepochopíš když si prosazuješ ten svůj straf :D
Uživatelský avatar
Kerik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 kvě 2018, 19:58

Re: Oživenie Knifu

od Rumcajz » 05 kvě 2019, 19:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Oživenie Knifu

Příspěvekod Un1TyV3 » 05 kvě 2019, 19:29

A čo je zlé na strafe? Je to defaultný command čo je v csku, žiadne script, ani nič podobné, tak kde je chyba? Už viem, si slabý a nevieš proti tomu hrať, ale ty nevieš hrať ani proti defferom, čiže to je jedno.

Je to tvoj 1 názor, proti všetkým oldschool hráčom, vážne si myslíš že máš pravdu, keď všetci čo to hrávaju 10x dlhšie ako ty, tak vravia opak? nt
Uživatelský avatar
Un1TyV3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 16 bře 2019, 14:05

Re: Oživenie Knifu

Příspěvekod Kerik » 05 kvě 2019, 19:53

A to je právě to všichni se museli přizpůsobit tomu nesmyslnému 100aa a teď když se dal zas basic knife tak už zapomněli jak se knife vůbec hraje stačí se teď kouknout ten server kdo vévodí hře absolutně si teď ,,tornádo players,, nevědí rady.
Uživatelský avatar
Kerik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 kvě 2018, 19:58

Re: Oživenie Knifu

Příspěvekod ElFalcone » 05 kvě 2019, 20:14

Keříku,
opravdu jsi napsal, že konečně 100aa hráči budou hrát normálně ? Však celý Knife PP je přeplněné převážně kvůli tobě. Blokuješ, vlakuješ, lezeš na texturu, pod texturu a jsi schopný tam vydržet dokud hráčům nerupnou nervy a neodpojí to. Tu gravitaci bych klidně dal do VIP shopu, kvůli tobě a hráčům tobě podobným.. naschvál kazíš hru ostatním a to děláš většinu času, co jsi na Knife serveru. Je zajímavé, že jakmile se tam napojí admin, tak jsi jak ovečka. Tak tu prosím tě nepiš o tom, že se bude hrát normálně.

O 10aa, 100aa tu nic psát ani nemusím, jelikož je tu vše napsané, tak doufám, že si to vedení vezme k srdci.
Uživatelský avatar
ElFalcone
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 27 úno 2017, 16:42

Re: Oživenie Knifu

Příspěvekod Evis » 05 kvě 2019, 20:18

Ježiši, hlavně nepoužívejte termíny old school a new school v tomhle topicu, proboha. :lol: 100aa styl je celkově new school, pokud je to vůbec něco, co se někdy legit dělalo ať už v nějaké lize a nebo legit dobrém serveru. 10 let zpět 100aa na knife nikoho ani nenapadlo.
positive
mental
attitude
Uživatelský avatar
Evis
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 21 říj 2018, 20:06

Re: Oživenie Knifu

Příspěvekod Kerik » 05 kvě 2019, 20:41

Falcone motáš jablka s hruškami to že nemam čistý rejstřík každej na gs ví a davat to tu jako argument pro 100aa nemá smysl komentovat.. A to ze jsem porušoval pravidla bylo prave kvůli špatnýmu nastavení serveru alá 100aa, měl jsem 3 cesty jakými se vydat buďto přestat hrát jako ostatní hráči kteří kvůli tomuto přestali 2. Cesta bejt ovečka jako všichni strafeři kteří prznili knife a skákat jako zajíc a nebo 3. Originální cesta postavit se proti tomuto režimu a trollit to.. Nyní už neplanuju porušovat pravidla protože nemam proč když hraje proti mě někdo jako hulvát tak budu hrát taky, když se teď vše vrací do normálu budu hrát normálně to je jednoduchý Chamurapiho zákon z dob starověku ;)
Uživatelský avatar
Kerik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 kvě 2018, 19:58

Re: Oživenie Knifu

Příspěvekod ElFalcone » 05 kvě 2019, 20:47

Proboha Keříku,
já že motám jablka s hruškami ? Já jsem si nevšiml, že bych někde psal, že je to argument ohledně 10aa, 100aa.
Přečti si to prosím tě ještě jednou, a pak možná pochopíš, že je to argument na tebe. Na to, jak jsi nám tu promlouval do duše o tom, jak se teď bude hrát normálně.
Uživatelský avatar
ElFalcone
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 27 úno 2017, 16:42

Re: Oživenie Knifu

Příspěvekod Kerik » 05 kvě 2019, 21:36

Vepsal si to do kontextu toho jako argument, taky si to sem nemusel tahat vůbec páč všichni se vyjadřujou jen k tématu a ne rozebírat moje prohřešky.. Ale to je jedno jak jsem psal strafeři budou samozřejmě proti 10aa jinak by pak nebyli schopni hrát až na výjimky..Tomuhle nemá smysl oponovat protože půlka serveru už jela jen na strafu a ani si už nepamatujou jak se hrálo dřív tím ale mi budete oponovat že to nehraju 10 let.. Ale to je zase jiná pohádka že nejmenovaný je závislý na knifu
Uživatelský avatar
Kerik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 kvě 2018, 19:58

Předchozí

Zpět na Knife Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků