I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto]F3NOM3N

Příspěvekod Kadimil65 » 20 kvě 2019, 00:09

Kolem pul 1 -1h v noci se něco řešilo už ani nevím co ale to je nepodstatná věc (bylo to v ooc v chatu) a já jsem tam něco napsal a moje ooc jmeno je o.M.o ( a ve hře Kouby) a Fenomen napsal do ooc chatu Kouby neřeš nebo něco takovýho. A já hned at nemixuje a on se začal vymlouvat že todle bylo moje starý jmeno…..
No a já že moje jmeno je o.M.o a ingame jako postava Kouby a že za tendle mixing už zabanoval par lidí a že by měl potrestat i sám sebe, no ale to neudělal a když jsem mu furt psal že by to měl udělat tak mi odepsal nebreč že jsem ti nabanoval kamaráda, tak jsem napsal at zabanuje i sebe a bude to všechno ok, a on mi odepsal že mi dá kick za otravování admina a já ale první zabanuj sebe a on mě kicknul.
A jeho mixing se neřešil.
Když on banuje lidi když někdo řekne jeho přezdívku jak má ooc, tak at dostane ban i on at maj hráči i admini stejný práva v tomdle :)
To je vše.
Kadimil65
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 kvě 2019, 21:44

[Zamítnuto]F3NOM3N

od Rumcajz » 20 kvě 2019, 00:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: F3NOM3N

Příspěvekod F3N0M3N » 20 kvě 2019, 01:20 VIP

Ahoj Kouby.
To že si před pár dny změníš jméno, neznamená, že mixuji. Ani mi nedošlo, že se tak jmenuje tvoje postava.
Dám ti příklad to, že Hope většinu času vystupuje na serveru pod nickem Hope, a pak si změní nick na "Skáču hlavou do země" nebo co to má, tak to znamená, že ho musí vyloženě každý oslovovat takhle a nikdo mu nesmí napsat "hope"? Ale to jsem ti jasně vysvětlil, že to nebylo absolutně myšleno v rámci mixingu.
Co se týče tvých lží, že jsem napsal "nebreč" apod. to si můžou vyšší dohledat někde v logu, pokud se nepletu. Já jsem narozdíl od tebe reagoval klidně ne jako tvoje věty typu "jebe ti?" apod., proto jsi dostal kick s ůdovdem provokace admina. Na serveru byl navíc Trsák, nezdál ose mi, že by s tím měl problém. Nechovej se jako blbec (hovado) a nebudeš trestán. Jednoduché...
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: F3NOM3N

Příspěvekod ThereZ » 20 kvě 2019, 07:26

V první řadě: Máme tu nějaký Vzor stížnosti, který ti zjevně nic neříká.

Bez důkazu se vždy bude věřit slovu admina. A to, co tu Fenomen popisuje je na kick absolutně dostatečné. Nechovej se jak lulin a nebudeš mít problémy.

btw, Fenomen dluží 10kč do kasičky.

Stížnost zamítnuta.
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků