Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[*P] Zombie map mini-pack by nifty

Příspěvekod ackocc » 11 dub 2019, 13:08

Čus, chcel by som Vám ešte predstaviť 2 cca rok staré mapy, ktoré som vytvoril pre Zombie mód.

Spravil som tento topic z dôvodu, že sú to jedne z lepších Zombie máp, ktoré som kedy spravil a ktoré by sa mohli hrávať na Zombie serveroch. Sú to remaky/opravy máp do môjho štýlu, aby sa viac vyrovnala hra a mapy neboli nudné.





zm_fortuna_fix


Mal z Vás niekto rád mapu zm_fortuna, ktorá sa na 3/4 serveroch musela vymazať z dôvodu boostovacích pásov, na ktorých sa boostili Humania s padákom?
Obrázek
Pred necelým rokom som vytvoril opravenú a vynovenú verziu tejto mapy bez zdrojových súborov mapy (takže mapa bola vytvorená od oka), pričom môj hlavný cieľ bolo vylepšiť campy, a odstrániť boosty. Po krajoch mapy sa už nedá behať kvôli bariére a 'bodlinám'? (neviem jak sa to povie). Ďalej boli zmazané secret campy a camp vo vode. Mapa je oveľa viac vyrovnanejšia ako pôvodná zm_fortuna. Samozrejme nesmel chýbať secret, ktorý spôsobí epilepsiu polke serveru. :?

Obrázek





zm_arctic_reload


Mapa vytvorená deň pred rokom 2018, je to kompletná prerábka mapy zm_arctic_fun. Mapa sa odohráva v zasneženom scenáriu, Humania sa môžu ľubovoľne pohybovať po strechách (až na časť, kde je secret).
Obrázek
Boli pridané/opravené staré campy, kde bolo zbytočne sa ucampiť a pridaný samozrejme teleport secret, ktorý vedie do miestnosti v budove, do ktorej sa dá dostať len špeciálnym teleportom.
Obrázek
Mapa má po novom aj zadnú časť hlavnej budovy, kde sú nové 2 campy a kontajnere, po ktorých sa dá utekať.
Obrázek
Taktiež je tam po novom zbrojnica na tajné heslo, kde sa nachádza Healthkit a Armor + 2 zbrane a vesta (autolama, machine gun).


Na koniec by som chcel sa ospravedlniť, že na oboch mapách je IP adresa a web bývalého portálu, ktorý skrachoval a kde som adminoval a robil mapy. Nemá cenu vydávať update verziu mapy, kde zmažem jeden banner a ip (+ nemám ďalšie potrebné súbory (lights.rad, nastavenia v kompilácii)).
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21

[*P] Zombie map mini-pack by nifty

od Rumcajz » 11 dub 2019, 13:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [*P] Zombie map mini-pack by nifty

Příspěvekod chickEZ » 12 dub 2019, 15:35

zm_fortuna_fix - zdá sa mi celkom malá mapa, kde by každé kolo asi vyhrali zombíci no.. je to síce pekná mapka, ale hrateľnosť je tam slabšia..

zm_arctic_reload - veľkosťou akurát, kempy super, secrety v poriadku len treba zistiť, kde sú porty - to by možno dlhšie trvalo na servery, kým by pozisťovali hráči, ale inakšie je to vhodná mapka na server ..

Toľko k tomu. ;)
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 985
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: [*P] Zombie map mini-pack by nifty

Příspěvekod Nocky » 12 dub 2019, 23:42

Uprimne, Fortuna byla lepsi s těmi pasy a možnosti chodit po okrajich :D
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: [*P] Zombie map mini-pack by nifty

Příspěvekod ackocc » 20 kvě 2019, 09:05

Uprimne, Fortuna byla lepsi s těmi pasy a možnosti chodit po okrajich :D

Presne tieto body kazili celu hru :D pasy na zm mapach nemaju co robit, a kraje su nedomyslene no :D tolko k tomu
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21

Re: [*P] Zombie map mini-pack by nifty

Příspěvekod bajgar » 25 kvě 2019, 14:03

ackocc píše:
Uprimne, Fortuna byla lepsi s těmi pasy a možnosti chodit po okrajich :D

Presne tieto body kazili celu hru :D pasy na zm mapach nemaju co robit, a kraje su nedomyslene no :D tolko k tomu

Nevím co si dělal na te mapě aritic ještě k tomu když je tam IP na mrtvý portál mix **** ale ta fortuna za mě ne dej tam boosty a okraj mapy xd
Uživatelský avatar
bajgar
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 552
Registrován: 12 pro 2015, 21:13


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků