Porušuje někdo ve hře pravidla? Nahlaste ho zde!

[Vyřešeno] Lucinka

Příspěvekod ErbiCZ » 16 čer 2019, 02:20 VIP

Lucinka
16.6. 3:00
Vzala si na parkovišti auto, my jsme se rozhodli, ze pojedeme za ni a podíváme se na její nové auto. Tato osoba nás začala vybrzdovat, tak jsme do ni začali bourat, jakmile ji přestalo jezdit auto, vystoupili jsme z vozidla a šli jsme za ni. Začala na mě mířit zbraní a řekla mi, pokud neodejdu, tak mě zabije, já jsem ji rekl, ze se chci jen na něco zeptat a po chvíli mě zabila. Mého kolegu ani neupozornila a rovnou zabila.

Poté píše, ze je to klasicke PK. ;)


Poprosím aby se k tomu vyjadřovali pouze kompetentní osoby
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

[Vyřešeno] Lucinka

od Rumcajz » 16 čer 2019, 02:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Lucinka

Příspěvekod Trsak » 16 čer 2019, 02:54 VIP

V části jsem to začal spectovat a z toho co jsem viděl:
Naráželi jste do ní ve vysoké rychlosti, několikrát a opakovaně. Být tam já, už tady bych po vás střílel.
Nakonec jste jí dali takový náraz, že musela z auta ven. Vzala si do ruky zbraň. Vy jste vystoupili, jeden z Vás měl v ruce zbraň (což si nějak zapomněl zmínit). Ona na vás celkem dlouho mířila, něco vám říkala a po nějaké době začala střílet.

Jestli toto vše nestačí na to, aby se mohl člověk začít bránit, tak už fakt nevím.

ErbiCZ píše:já jsem ji rekl, ze se chci jen na něco zeptat a po chvíli mě zabila

Takže jste do ní v co největší rychlosti bourali a pak jste k ní šli se zbraní v ruce a to vše jen protože jsi se jí chtěl na něco zeptat. Příště bych zkusil se jí zeptat třeba bez toho bourání a tak.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Lucinka

Příspěvekod ErbiCZ » 16 čer 2019, 07:24 VIP

Takže jestli to chápu správně, ze jsme mohli už z auta střílet za to vybrzdovani? Jinak o té zbrani, když vidíš člověka, co vyndava zbraň,, tak tam asi nepujdes bez zbraně :D

PS: Vybrzdovani začalo na dálnici u baru v rychlosti nad 240.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Lucinka

Příspěvekod Lucinka87 » 16 čer 2019, 13:04

Ahoj Erbi, keďže sa jedná omňa tak ti vysvetlím pár vecí,
prvá vec je tá, že ste ma sledovali a nevybrzdovala som a začali ste mi búrať do auta a v tom som vás striasla, ale keďže som potrebovala ísť do mesta tak som šla naspät. Žiadna veda, žiadna zlá vec. Z ničoho nič, ste mi začali ešte viac búrať do auta a furt ste šli zamnou, keďže si písal, že si somnou chcel niečo riešiť tak si si mohol od niekoho vypýtať číslo, a ešte ďalšia vec. Na ich tsku čo sa stalo a začal si byť agresívny (je to už vyriešené ale iba ti říkam, že mi toto neprišlo normálne- MAJITEL BENNYS SA HRAJE NA MAFIANA?). Nevedel si o ničom čo sa dneska stalo pretože sa to nestalo medzi mnou a tebou ale medzi mnou a niekým iným. Ďalej, říkala sem vam 1-2x aby ste opustili toto miesto a odišli lebo vás strelím. Nikto na nič nereagoval. Mluvil si si svoje a žiaden FEARRP SI NEDAL. TROŠKU FAIL NIE? Takže ty mi chceš povedať, že ked na teba niekto mieri so zbranou tak ty môžeš v pohode mať svoj arogantný hlas a len tak vytiahnuť pištoľ? Ani jeden z vás neurobil to o čo som žiadala a bola som tam myslím dlhšiu dobu. Takže nech sa k tomu kľudne vyjadrí ešte niekto iný ale v tomto bola chyba akurát u teba. Pekný deň.
Když nemužeš tak pridej víc! :)
Uživatelský avatar
Lucinka87
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2019, 15:58

Re: Lucinka

Příspěvekod ErbiCZ » 16 čer 2019, 13:57 VIP

1. Chtěl jsem vyjádření pouze po kompetentních osobách, to si nepochopila, no nevadí.
2. Nikdo si na mafiána nehraje
3. Na serveru mi bylo úplně jedno, co se stalo mezi vámi


Dál to radši řešit nebude, stejně je tu jedna osoba zaujatá.

PS: Nejsem jediný, kdo má na tebe špatný názor, tak se potom nediv, že ostatním na serveru nemůžeš věřit. ;)
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Lucinka

Příspěvekod Lucinka87 » 16 čer 2019, 15:03

Když tady napíšeš iba niečo čo sa hodí tebe a nepovieš to čo sa všetko stalo, tak áno som kompetentná osoba, PRETOZE SA RIEŠIM JA :) Tak sa snaď môžem vyjadriť nie?
Když nemužeš tak pridej víc! :)
Uživatelský avatar
Lucinka87
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2019, 15:58

Re: Lucinka

Příspěvekod Rejben » 16 čer 2019, 17:18 VIP

Dávám lock. Později tady hodí někdo kompetentní verdikt.
Uživatelský avatar
Rejben
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 493
Registrován: 12 zář 2017, 20:36

Re: Lucinka

Příspěvekod Gustik » 17 čer 2019, 02:26 VIP

Z toho co jsem slyšel a přečetl mi přijde RP akce od Lucinky naprosto v pořádku. Rozebírat proč, co a jak tady není nutné, najdi si mě případně na TS, tam ti to řeknu.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Porušení pravidel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků