Volná debata o GTA V.

Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Zsigray » 16 čer 2019, 17:19

Zdravím,

v prvom rade by som slušne chcel požiadať vedenie GTA V sekcie, aby tu tento príspevok nechali. V žiadnom prípade týmto príspevkom nenarážam na nejaké nekalé mravy, prípadne nemám v záujme tvoriť konkurenčné prostredie pre GTA V, zaujíma ma čisto hráčsky názor a keďže toto je sekcia situovaná hre GTA (bývalá domovská sekcia GTA:SA), tak to píšem sem a navyše do Flamu. :arrow: Jedná sa iba o nevinný prieskum.

PRE OSTATNÝCH: Zaujímal by ma Váš názor na obnovenie sekcie GTA:SA, boli by ste za? Pomáhali by ste pri obnovovaní? Boli by ste ochotní dať nádej módu, ak by vás zaujal niečím prevratným?


-> Ak ste na vyššie položené otázky odpovedali kladne, tak ma ešte zaujíma, že aký herný mód by Vás na SA:MP najviac potešil. Kľudne napíšte aj dlhší názor/nápady/návrhy, každému jednému sa budem starostlivo venovať.

Pokiaľ prispejete nápadom tak Vám budem veľmi vďačný. :idea:
Uživatelský avatar
Zsigray
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 322
Registrován: 09 čer 2018, 13:52

Petícia za GTA SA:MP

od Rumcajz » 16 čer 2019, 17:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod TheRohlikar » 16 čer 2019, 17:26

#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Zsigray » 16 čer 2019, 17:27

Dôvod? Alebo nejaká prínosnejšia explanácia takéhoto vyjadrenia?
Uživatelský avatar
Zsigray
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 322
Registrován: 09 čer 2018, 13:52

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod jsemPeta » 16 čer 2019, 17:43 VIP

Dle mého SA-MP je docela dead v české komunitě.. Pokud by se ti to podařilo nějak oživit, dost by mě překvapilo.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Zsigray » 16 čer 2019, 17:57

jsemPeta píše:SA-MP je dead v české komunitě.. Pokud by se ti to podařilo nějak oživit, dost by mě překvapilo.


Ono dead je iba na tých mikro serveroch, ktoré neponúkajú nič originálne, väčšina tých serverov má prevzaté módy od iných autorov, maximálne s pridaním pár filterscriptov, ktoré sú ale tiež stiahnuté z netu.

Vedúce servery majú ešte stále veľmi početnú hernú základňu a to práve preto, že sú to metropoly módov, ktoré sú všade navôkol.

Ja chcem prísť s niečím, čo bude kombinácia viacerých herných módov ale spojiť to tak, aby to nebolo veľmi prehnané čudesné, resp. nové (čo ešte komunita nezažila) a dopriať hráčom tých veľkých serverov priestor na odreagovanie, keďže všetky 3 majoritne velké servery, sú ťažko ekonomicky zamerané Freeroamy.

Mám plán, ktorý konštruujem už od doby, čo mi zlyhal projekt v Októbri, ale aj tak chcem názory ľudí, nech viem, čo ešte ďalšie tam zakomponovať tak, aby mód zožal čo najväčší záujem.
Uživatelský avatar
Zsigray
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 322
Registrován: 09 čer 2018, 13:52

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod vals0o » 16 čer 2019, 18:40 VIP

Ak sa ti podarí urobiť perfektný mód tak prečo nie potom som PRO.
Uživatelský avatar
vals0o
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 607
Registrován: 16 črc 2017, 11:54

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod byLife » 16 čer 2019, 19:59 VIP

Jediný server který funguje tak je asi reálná země od super...
Maji věčně plný server a dřív se již objevilo nespočet serveru co se to snažilo napodobit
Včetně mého serveru, jenze ten jsem měl snad v roce 2014..
Samozřejmě nikdo moc nehrál, jelikož to byla stará a ještě špatně upravena verze..
Přešel jsem na stunt mapy, které jsem si sám stavěl a zaplnil hodně velkou část map
Hráčů bylo nespocet, avšak to bylo pouze na odreagování a nějaký vip systém, který by se na takovém serveru hodil.. Nevím nevím
Navíc už by hráči nehráli ani to, jelikož se prostě ať už to tak chceme nebo ne zaměřili na gta5..
Díky možnosti si udělat vlastní server na gta5, tak sa:mp bohužel umřel..
O jiném serveru než který má reálnou zemi 10 nevím
Možná jsou, ale ne nějak hratelny
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Nocky » 16 čer 2019, 21:05

Co furt sem sereš ten SAMP, každý půl rok píšeš něco o tom, že to chceš obnovit.. Chápeš, že se to tu už nikdy neotevře ?
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Zsigray » 16 čer 2019, 21:29

byLife píše:Jediný server který funguje tak je asi reálná země od super...
Maji věčně plný server a dřív se již objevilo nespočet serveru co se to snažilo napodobit
Včetně mého serveru, jenze ten jsem měl snad v roce 2014..
Samozřejmě nikdo moc nehrál, jelikož to byla stará a ještě špatně upravena verze..
Přešel jsem na stunt mapy, které jsem si sám stavěl a zaplnil hodně velkou část map
Hráčů bylo nespocet, avšak to bylo pouze na odreagování a nějaký vip systém, který by se na takovém serveru hodil.. Nevím nevím
Navíc už by hráči nehráli ani to, jelikož se prostě ať už to tak chceme nebo ne zaměřili na gta5..
Díky možnosti si udělat vlastní server na gta5, tak sa:mp bohužel umřel..
O jiném serveru než který má reálnou zemi 10 nevím
Možná jsou, ale ne nějak hratelny


Okrem RZE je ešte WTLS, oni majú síce mix-komunity aj so zahraničnou, ale ich server je situovaný tiež podobným smerom a teší sa úspechu. No napríklad RZE si drží tú svoju líniu, ktorú si vybudovala hneď na začiatku, kedy boli jej predchodzie verzie RZE7.3, RZE7.4 a RZE8 na výslní a každý ich používal. A práve v tejto línií je ešte veľký potenciál, ktorý je nevyužitý. Hráči tam ale hrajú majoritne len preto, lebo tam už majú vybudované dobré štatistiky.

Stále sa ešte nájdu hráči, ktorým PC GTA V buď neutiahne, alebo ich tá hra jednoducho neláka. V SA:MP teda ešte stále je potenciál, síce skrytý, ale je. Treba iba nájsť tú dieru na scéne.

Nocky píše:Co furt sem sereš ten SAMP, každý půl rok píšeš něco o tom, že to chceš obnovit.. Chápeš, že se to tu už nikdy neotevře ?


Pretože vytvoriť kvalitný SA:MP mód je môj sen a chcem ho splniť. Viem, že tá hra má stále potenciál na to, aby bola obľubovaná a aj na našej scéne je ešte veľké množstvo featúr, ktoré boli buď nepochopené alebo neboli vôbec využité a ja sa toho chcem chytiť. Nebudem klamať, je to setsakramentský ťažké ale nie nemožné. A ja si za tým pôjdem, pokiaľ ma odtiaľto Vedenie samo kvôli tomu nevyženie. Dám tomu ešte aj 100 šancí, ak to bude potrebné.
Uživatelský avatar
Zsigray
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 322
Registrován: 09 čer 2018, 13:52

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Nocky » 16 čer 2019, 21:43

Zsigray píše:Pretože vytvoriť kvalitný SA:MP mód je môj sen a chcem ho splniť. Viem, že tá hra má stále potenciál na to, aby bola obľubovaná a aj na našej scéne je ešte veľké množstvo featúr, ktoré boli buď nepochopené alebo neboli vôbec využité a ja sa toho chcem chytiť. Nebudem klamať, je to setsakramentský ťažké ale nie nemožné. A ja si za tým pôjdem, pokiaľ ma odtiaľto Vedenie samo kvôli tomu nevyženie. Dám tomu ešte aj 100 šancí, ak to bude potrebné.


Ale k tomu, aby si ho vytvořil nepotřebuješ GS, si ho vytvoř a vybuduj si vlastní komunitu.. Tu už žádná ze SAMPu není
Ale dle mého názoru, ať bude server sebelepší tak lidi tam nenalákáš.
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Lubou » 16 čer 2019, 21:44 VIP

Ahoj, píšeš tu nejakú teóriu, nejaké omáčky ale realne tu nič neponukaš :D .. robíš prieskum na niečo čo vlastne ešte ani neexistuje, ak som teda dobre pochopil. Však tak sprav ten tvoj vysnívaný server a až potom zistuj čo zlepšiť, pridať atď. Lebo len písať o niečom, tak to môže každý. Aj ja tu môžem písať o tom ako treba spraviť server ja neviem na online šach, lebo to má potenciál ale proste ostane to iba pri tom písaní a aj tak to nikoho poriadne ani zaujimať nebude :D

SAMP má určite ešte svoj potenciál dá sa tam robiť mnoho vecí, čo GTA V ani neponuka. Ja osobne som mal veľmi oblubený taký prison server, kde proste boli iba väzni a dozorci a bolo to fakt zábavné a aj keby o 2 roky ten server funguje, tak si tam zahrám..
Takže ano samp funguje, tak ako stále funguje aj 1.6, len proste najprv treba spraviť a potom robiť nejaké analýzy, ak teda chápem spravne zmysel tejto témy :shock:
Herný Nick: Neznamy
EX. MC HLSA, MC Support, CS:GO Support Kapitán, CS:GO Hl. Mapér, CS:GO JB Admin, CS 1.6 JB Admin,
RoSA Admin, GTA V - FiveM Admin
Uživatelský avatar
Lubou
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 705
Registrován: 18 bře 2014, 21:19

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Whoik » 16 čer 2019, 22:01 VIP

Ahoj,

svou šanci jsi dostal a další už co se týče GTA:SA nedostaneš. Momentálně se na Gamesites zaměřujeme hlavně na GTA V, které bude mít i nadále prioritu co se týká této herní série.
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Zsigray » 16 čer 2019, 22:28

Nocky píše:Ale k tomu, aby si ho vytvořil nepotřebuješ GS, si ho vytvoř a vybuduj si vlastní komunitu.. Tu už žádná ze SAMPu není Ale dle mého názoru, ať bude server sebelepší tak lidi tam nenalákáš.


Či vytvorím vlastnú komunitu alebo server prinesiem sem, je to jedno. Komunita nie je ani tu a nebude ani tam, začnem teda od piky v oboch prípadoch. A čo sa týka reklamy, zober si napríklad koncept AboutYou a odpovedz si sám.

Lubou píše:Ahoj, píšeš tu nejakú teóriu, nejaké omáčky ale realne tu nič neponukaš :D .. robíš prieskum na niečo čo vlastne ešte ani neexistuje, ak som teda dobre pochopil. Však tak sprav ten tvoj vysnívaný server a až potom zistuj čo zlepšiť, pridať atď. Lebo len písať o niečom, tak to môže každý. Aj ja tu môžem písať o tom ako treba spraviť server ja neviem na online šach, lebo to má potenciál ale proste ostane to iba pri tom písaní a aj tak to nikoho poriadne ani zaujimať nebude :D

SAMP má určite ešte svoj potenciál dá sa tam robiť mnoho vecí, čo GTA V ani neponuka. Ja osobne som mal veľmi oblubený taký prison server, kde proste boli iba väzni a dozorci a bolo to fakt zábavné a aj keby o 2 roky ten server funguje, tak si tam zahrám..
Takže ano samp funguje, tak ako stále funguje aj 1.6, len proste najprv treba spraviť a potom robiť nejaké analýzy, ak teda chápem spravne zmysel tejto témy :shock:


S tými omáčkami s tebou súhlasím, je ale ťažké prinášať viditeľné výsledky, keď vývoj niečoho, čo na scéne ešte nebolo, je obtiažny a časovo náročný. Tento prieskum vznikol hlavne kvôli tomu, aby som zistil, aké záujmy, resp. intencie majú hráči, čo by ich bavilo hrať. Ja si zakladám na tom, že keď už na takej hre ako je SA:MP budem v tejto dobe niečo robiť, tak nech to je pre hráčov a nie pre mňa (Rohlík to napríklad robil úplne naopak, možno preto aj ten krach).

A z druhou časťou súhlasím tiež, SA:MP je oveľa viac funkčne vyvinuté oproti FiveM, ten API potenciál je tam teda oveľa väčší a o veciach, aké sá dajú vykonštruovať, resp. vyprodukovať na SA:MP, sa FiveMku môže iba snívať. FiveM je ešte vo veľmi rannej verzií a neoplatí sa teda lamentovať nad tým, že SA:MP je dead. V konečnom dôsledku aj po vydaní GTA IV sa takto na SA:MP vravelo a z dnešnej perspektívy si vieme už jednoducho previesť, že SA:MP jednoducho prežilo GTA IV Multiplayer, ktoré nezožalo ani zlomkovú slávu z toho, čo práve Multiplayer modifikácia pre San Andreas.

Whoik píše:Ahoj,

svou šanci jsi dostal a další už co se týče GTA:SA nedostaneš. Momentálně se na Gamesites zaměřujeme hlavně na GTA V, které bude mít i nadále prioritu co se týká této herní série.


Práve preto, čo som vyššie popísal, tak budem aj naďalej pracovať na vývoji módu pre SA:MP a vedeniu predstavím už finálny produkt s reálnou víziou bez ďalšieho omáčkovania, ako to bolo minulý rok. V konečnom dôsledku minulý rok to zlyhalo iba kvôli tomu, že sa mi pokazil zdrojový súbor a ja som to vzdal. V projektovaní a plánovaní, ktoré som mal, nenastala žiadna chyba, pokiaľ by sa daný zdroj nepokazil, dnes tu máme už poriadne vyvinutý herný mód typu Freeroam.

Je mi ale evidentné, že po tom, ako som zlyhal, tu už od komunity relevantné nápady na vývoj herného modu hľadať budem márne, preto týmto túto časť beriem späť. Vrhnem sa do vývoja a keď budem mať reálnu podobu hotovú, ozvem sa. Pevne verím, že tu budú aj neprajníci ako Nocky aby videli, že SA:MP len tak ľahko nevymrie. :)

Btw. v pláne je Prison, resp. JailBreak mód, presne ako písal Neznamy/Lubou. A tam sa toho teda dá vymyslieť dosť, čo aj využijem.
Uživatelský avatar
Zsigray
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 322
Registrován: 09 čer 2018, 13:52

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod VoLdEmOrD » 16 čer 2019, 22:46 VIP

To už radšej UNTURNED.
SAMP je sracka a nevyrovná sa GTA V.
Keď je tu GTA V nebudem nikdy hrať SAMP
Uživatelský avatar
VoLdEmOrD
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 724
Registrován: 26 črc 2015, 23:24
Bydliště: localhost

Re: Petícia za GTA SA:MP

Příspěvekod Zsigray » 16 čer 2019, 22:56

VoLdEmOrD píše:To už radšej UNTURNED.
SAMP je sracka a nevyrovná sa GTA V.
Keď je tu GTA V nebudem nikdy hrať SAMP


V čom je prosím Ťa SA:MP taká sračka, ktorá sa nevyrovná FiveM? Dosť ma to zaujíma, lebo hrateľnostou je práveže uprednostňované SA:MP, oproti graficky zvýhodnenej GTA 5. A navyše neviem, či si zažil situáciu s GTA IV MP, ktorá mala podobný štart ako FiveM. Pozri, kde je dnes, je na tom snaď ešte horšie ako samozvaný Unturned.
Uživatelský avatar
Zsigray
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 322
Registrován: 09 čer 2018, 13:52

Další

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků