Porušuje nekdo pravidla na Public serverech? Sdělte nám to zde.

(Vyřešeno)Bonzování a udávání - porušení pravidel

Příspěvekod ChodiciFrag » 17 čer 2019, 08:42

Dobrý den,

v první řadě chci říct, že to, že si občas u hry zanadávám, ke hře, dle mě patří - pokud je to v nějaké rozumné míře. Když se to přežene, oukej, dostal jsem občas ban, nemám s tím problém. S čím mám ale velký problém je, co se v poslední době tady děje. To jsem vážně na tom tak blbě, že dva hráči budou donášet na ostatní, budou screenovat i malé nadávky, například to, že mu napíšu, že je Stbák, banzai a bonzák ? To vážně ? To vám přijde normální, tohle donášení a práskání, vždyť je to úplně pod úroveň. Tohle mi přijde horší porušení pravidel, než když někomu řeknu že je malá zrzavá no a dál už to znáte . Tyhle Babišovci mě fakt nebaví, takže moje stížnost je na donášení a žalování :D
Uživatelský avatar
ChodiciFrag
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2018, 09:54
Bydliště: Plzen

(Vyřešeno)Bonzování a udávání - porušení pravidel

od Rumcajz » 17 čer 2019, 08:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Plzen

Re: Bonzování a udávání - porušení pravidel

Příspěvekod piri » 17 čer 2019, 12:08

Dobrý den, pokud někdo porušuje pravidla, a jiný hráč nás na to upozorní nahlášením, přijde mi to normální. Někomu prostě nadávky a nesmyslný kecy vadí, proto tu ta možnost nahlášení je. Ne všechno se banuje, na serveru admin nejprve hráče upozorní, ban je až to poslední řešení. Stejně tak tady v sekci PP - ne všechno se banuje. Rozhodně bych si ale nedovolil nahlašovatele označit za estébáky a bonzáky. Kdyby byl na serveru klid, nikdo by nemusel nic nahlašovat :)
Co jsem si tak pročetl tvůj včerejší chat, věci na ban tam jsou. Pokud nechceš dostávat citelnější tresty, zkus se trochu krotit. Tolik asi k tvé podivné stížnosti.
Obrázek
Uživatelský avatar
piri
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2417
Registrován: 07 bře 2014, 15:20

Re: (Vyřešeno)Bonzování a udávání - porušení pravidel

Příspěvekod ChodiciFrag » 17 čer 2019, 17:34

Já proti svému banu neříkám ani slovo. Souhlasím s ním. Jen nechápu a přijde mi šílene, aby dva bonzaci nahlasovali 20 lidi za odpoledne, když ten styl hovoru nikomu jinému nevadí a bavíme se takto ne serveru normálně. Minimálně 80 procent z nás tam. Nesnáším tenhle typ lidi a donaseni zkrátka.

Pěkný den
Uživatelský avatar
ChodiciFrag
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2018, 09:54
Bydliště: Plzen

Re: (Vyřešeno)Bonzování a udávání - porušení pravidel

Příspěvekod Antitechnik » 12 zář 2019, 10:53

Jsem hlupák, omlouvám se.
Uživatelský avatar
Antitechnik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 22 bře 2017, 17:01


Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků