Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Chybné nahlášení

Příspěvekod mersaid » 19 čer 2019, 01:29

Nick hráče: Perfecto cs.money
SID hráče: STEAM_0:0:9517273
Odkaz na hráčův HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=11681
Popis situace: Při módu: Schovka, šel přímo za T jako by jej cítil. (Obzvláště nahlášení přesné pozice posledního hráče, kterého za celé kolo neviděl.) - 42:00-45:00
Důkaz: https://psopf.cz/csgo-demos/demos/JailB ... s1.dem.bz2

Přál bych si, aby moje nahlášení bylo odebráno ze složky: Perfecto - Multihack
Důvodem je mé zmýlení a napálení hráčem Perfecto. Na tomto demu jsem hráče nahlásil za WH, přitom předposlední T bylo slyšet jak slon, a poslední hráč se zobrazí na radaru (na tento fakt jsem při nahlašování zapomněl). Což zmíněný nahlášený dobře věděl a zneužíval nevědomosti hráčů, adminů, Cheat Hunterů i svých kamarádů. Zkombinovaná tato znalost JB s supreme skillem dokáže vytvořit přímo dokonalou vizualizaci WH. Takto se mnoho lidí nechalo nachytat a neviděli pravdu přes vztek a rozhořčení podporované slovy Oriona.

Další z důvodů jeho banu je opět jeho znalost JB oproti ostatním, kdy vidí každé zakoupení adrenalinu. Pokud slyšíte zvuk nákupu a žádné T nedostane nic do ruky a nemá speed, nelze mít cokoli jiné než adrenalin. (dgl- do ruky, melee zbran - do ruky, Granáty - do ruky, awp - do ruky).

Děkuji za pochopení, pokud stále máte dost důkazů o jeho Multihacku tak souhlasím s vaším rozhodnutím.
Jenom si přeji, aby nebyl zabanován za hloupost ostatních hráčů (např. mě).

Jeho chování se dá vysvětlit jedinou větou: Dobrý kouzelník neprozrazuje své triky.
Nejsme ve středověku abychom každého šejdíře ulinčovali.
Uživatelský avatar
mersaid
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 27 led 2013, 13:17

Chybné nahlášení

od Rumcajz » 19 čer 2019, 01:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Chybné nahlášení

Příspěvekod GrooS » 19 čer 2019, 14:33 VIP

Nic odebírat nebudeme.
Mimo vzor, lock.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků