Zde můžete najít rady a návody k Minecraftu.

[Vyřešeno]FPS drop na serveru

Příspěvekod APEMODE » 17 čer 2019, 17:13

hráč: APEMODE
předmět: dropy FPS na serveru SURVIVAL (gamesites)
problém: i přes vysvětlování adminů, si jsem jistý, že kvůli WE blízko mého bydliště, se dropují ve velkém FPS. I když mám normálně 100 fps, teď udělám krok, a mám 15 fps.
zařízení: Len*vo ThinkPad X1 carbon 8G RAM
normálně fps: 100 fps
teď fps: 40-15 fps
zrychlující programy/ módy: Optifine 1.14.2, DriverBooster 6 (free)
výsledek: zvýšení fps o 5-10fps
můj názor: chyba serveru
dodatek: přes to, že na serveru mám přibližne 15-40 fps místo normálních 100, mi na jiných serverech jde hra plynuleji. Bydlel sem hned vedle WE, který odstranil cca několik tísíc blocků, sem začal pociťovat silné FPS dropy, i z hráčem Genji56 a hráčem dejv456.
Napsal: APEMODE

děkuji za váš čas :)
Uživatelský avatar
APEMODE
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 led 2018, 15:34
Bydliště: Černá Ostrava

[Vyřešeno]FPS drop na serveru

od Rumcajz » 17 čer 2019, 17:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Černá Ostrava

Re: FPS drop na serveru

Příspěvekod APEMODE » 17 čer 2019, 20:40

Teď sem zjistil, že ve verzi 1.14.2, má WE problémy, co se týče lagů. Moje problémy, nejsou tedy zaviněny mnou, ale serverem.
Uživatelský avatar
APEMODE
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 led 2018, 15:34
Bydliště: Černá Ostrava

Re: FPS drop na serveru

Příspěvekod DogeTennant » 17 čer 2019, 20:49 VIP

Dle mého názoru, po tom co se provedla ta worldedit selekce, tam něco zůstalo těmhle 3 hráčům, a mají hlavně jen client-sided problém, jelikož jsme na tý lokaci, kde mají fps dropy byli několik adminů a dalších hráčů a nikdo další tam nemá ani malé fps dropy, upřímně nevím jak tohle vyřešit, když nikdo z a-teamu ani nepociťuje tyhle dropy, ale snad bude mít nápad někdo další.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: FPS drop na serveru

Příspěvekod APEMODE » 18 čer 2019, 13:27

DogeTennant píše:Dle mého názoru, po tom co se provedla ta worldedit selekce, tam něco zůstalo těmhle 3 hráčům, a mají hlavně jen client-sided problém, jelikož jsme na tý lokaci, kde mají fps dropy byli několik adminů a dalších hráčů a nikdo další tam nemá ani malé fps dropy, upřímně nevím jak tohle vyřešit, když nikdo z a-teamu ani nepociťuje tyhle dropy, ale snad bude mít nápad někdo další.


Jak píšu, WE má v této verzi problémy (zdroje z internetu, a taky mi psal Genji56, že to bude tím. Jinak asi bych požadoval peněžní náhradu za resku, za Dům a rovnou zem. Bez toho, aniž bych se stěhoval tak, že mi WE uděláte dům.... Pořád tam mám Lagy...
Uživatelský avatar
APEMODE
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 led 2018, 15:34
Bydliště: Černá Ostrava

Re: FPS drop na serveru

Příspěvekod TomMyGS » 19 čer 2019, 06:05 VIP

Ahoj,
kontaktuj mě na Teamspeaku (nejčastěji tam bývám okolo osmé večerní v support roomkách), podíváme se na to. Jestli bude vše, jak říkáš, tak to nedokážeme žádným způsobem ovlivnit :? Jediné, co kloudného mě napadá, je ti přesunout resku a tvé věci na jiné místo. Dořešíme tedy už ústně a pak případně odkážeme na Khertyse.

Zatím ;)
Uživatelský avatar
TomMyGS
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 kvě 2015, 14:42
Bydliště: Zlínský kraj

Re: [Řešíme]FPS drop na serveru

Příspěvekod TomMyGS » 23 čer 2019, 10:03 VIP

Uživatel se již delší dobu neozývá, a proto problém pokládám za vyřešený. V případě, že by se u někoho problém opakoval, stačí písnout do tohoto vlákna.

;)
Uživatelský avatar
TomMyGS
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 kvě 2015, 14:42
Bydliště: Zlínský kraj


Zpět na Rady a Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků