Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] permaban

Příspěvekod mcx69 » 24 čer 2019, 16:15

Název topicu: ban za wh / 1v1 Arena #2
Vaše SID: STEAM_1:0:502330226
Odkaz banu z banlistu: http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... mid&Submit
Popište co se stalo: Hrál jsem na jednom z vašich 1v1 Arena serveru a dostal jsem ban za cheatování i když jsem necheatoval.
Dokonce jsem i natáčel jak hraju, takže mám důkaz.
necheatuju
Uživatelský avatar
mcx69
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 24 čer 2019, 14:35

[V] permaban

od Rumcajz » 24 čer 2019, 16:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: permaban

Příspěvekod robiNN » 24 čer 2019, 17:32 VIP

Zdravím tento ban byl udělen mnou. Na server jsem přišel po tom, co tě jeden z hráčů nahlásil pomoci příkazu !call a měl na tebe podezření, že máš WH.
Zde je demo: http://leteckaposta.cz/399177845
Časy: 0:50
2:40
6:20
6:35
9:05
9:45
Demo je dlouhé 10 minut bylo by dobré se na něj podívat celé máš fakt špatný movement a to jak jsi někdy umíral bylo jako kdyby jsi to dělal naschvál. A ještě tvých 100 hodin na účtě mě vážně přesvědčilo že máš WH.
Přeji hezký zbytek dne s pozdravem ✪︎ robi*N
Obrázek
Ano to je Ostrava krásná a špinavá, je riziko, je zábava !!!
Uživatelský avatar
robiNN
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 483
Registrován: 19 čer 2013, 15:05
Bydliště: Ostrava

Re: permaban

Příspěvekod mcx69 » 24 čer 2019, 19:34

Tenhle účet je cca 2 týdny starý a je to teď můj main účet protože jsem na svém bývalém účtě dostal VAC ban za cheatování.
Na tomhle účtu necheatuju a ani neplánuji. Jsem Gold Nova Master a nedávno jsem si koupil prime + levné skiny, takže nevím proč bych měl mít zapotřebí cheatovat na primu.
http://leteckaposta.cz/484468019
https://www.youtube.com/watch?v=LL2MBJ5 ... e=youtu.be (video se pravděpodobně stále zpracovává)
Abych vysvětlil proč jsem prefiroval na tom kopci nebo co to bylo tak to bylo kvůli tomu, že na ten kopec chodilo 90% hráčů.
Na stříhání videa jsem opravdu neměl čas takže si asi budete muset protrpět 30 minut mého fakt špatného movementu ,nebo se kouknete na tu část s tou mapou kde jste si myslel že mám wh.
Teda pokud se budete fakt chtít přesvědčit že jsem doopravdy necheatoval.
necheatuju
Uživatelský avatar
mcx69
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 24 čer 2019, 14:35

Re: permaban

Příspěvekod ericek111 » 24 čer 2019, 20:00

Za mňa demo čisté.

Máš dočasný unban do prešetrenia situácie, môžeš sa pripojiť na servery.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: permaban

Příspěvekod ErbiCZ » 04 črc 2019, 00:27 VIP

Nějak jsem si toho nevšiml, takže se omlouvám za zdržení.

Nicméně demo clear. Unban již máš.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků