I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] Schmetterling/cheating

Příspěvekod TheJephi » 24 čer 2019, 18:34 VIP

Název tématu [Server / Nick admina]: Gather 2/Schmetterling

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/yormommy/

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Mám podezření na cheating ze strany admina.

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
https://psopf.cz/dema/index.php?server=CWTG2
21.06.2019 21:25:46 cs_assault
7:30-zkontroloval pozici, následně začal děrovat. Toto místo děroval pouze 2x a to pouze, když tam byli hráči
11:37-???
14:10-neví o mě, přesto se zde dívá
32:40-To ať mi nikdo neříká, že to není WH
34:40-???
34:50-???
38:05-asi luck, stojí za z míňku



Druhé demo:21.06.2019 20:17:48 de_mirage
5:55 - předmiřování před skokem
12:10 - perfektní knowledge o pozici enemy, dokonalý prefire
15:10 - luck/more like wh
16:23 - nic extra, ale stojí za zmíňku
17:30 - zná pozice hráčů, nehlídá si záda, neclearuje rohy, jde vyloženě na jistotu + prefire do paláce
31-40 - poprvé enemy pushujou underpass a náhodou to je první kolo, kdy Schmet čeká začupěnej před
underpassem(náhoda?)
34:35 - předmiřování před jumpem
34:40 - míření pří přes box na enemy
33:18 - obvious WH
35:22 - sice tam je zvuk, ale další kill do smoku? náhoda? :D
35:32 - zajímavá reakce
37:54 - kde bere tu jistotu, že nedostane z connectoru/okna/top midu?
38:00 - instantně po výskoku předmiřoval na enemy(asi po 3 v této hře)
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

[Zamítnuto] Schmetterling/cheating

od Rumcajz » 24 čer 2019, 18:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava

Re: Schmetterling/cheating

Příspěvekod ericek111 » 24 čer 2019, 19:48

cs_assault
7:30 - vyšlo Tčko po rebríku a skočilo na catwalk, default diera, začalo to mľaskať.
11:37 - ???
14:10 - veď si odtial strieľal :D Zdalo sa mi, že vidím Tčko, ale bol to iba vzor na stene.
32:40 - default diera na CT spawn, na tejto mape sa robí vkuse, ale to by si vedel, ak by si ju aspoň raz v živote (mimo toho gatheru) hral. :D Dokonca som si pozrel svoje POV demo a tých hráčov som nemal ani sieťovaných. Ďalej som len sledoval predpokladnú trasu CT a trafil sa.
34:40 - https://www.alza.sk/sony-mdr-ex110lp-ci ... 481391.htm
35:40 - Pravda, nedošlo mi, že tam je tá konštrukcia, tak som dieroval dole.
38:05 - Hmmm, odkiaľ by ten Schmett mohol vedieť, že po 5 sekundách kola budú na ceste zo svojho spawnu? :O

de_mirage
5:55 - kam inam by som mal mieriť? :D
12:10 - nebol by to prefire vtedy, ak by som začal strieľať skôr, ako uvidím enemy?
15:10 - reloadoval si :O
16:23 - plant by stíhal, tak som sa ho pokúsil zabiť. Ak by som zlyhal, nevyhrávali by sme 7:3, ale 6:4, je tam toho...
17:30 - záda? :D Si mám kryť chrbát, keď tam mám dvoch svojich? :D Z palácu tam strieľal, na rampe utekal.
31:40 - očakával som eco kolo od CT a rush (default), tiež som počul skok, tak som si pár sekúnd počkal.
34:35 - akým jumpom? :D Na CTčku Perfecto strieľal a stepol, ja som ho normálne vytiahol.
34:40 - všetci enemy sú už dávno mŕtvi. :D Pozeráme to isté demo?
33:18 - Díky za chronologické vyčasovanie. :D Nebol zľava, tak som čakal, že vybehne sprava, čo sa aj stalo a zabil ma.
35:22 - Smoke nie je stena z bedrocku? :O
35:32 - Díky, nevyšlo. :C
37:54 - Počujem dvoch utekať kitchen, jedného zabije tmmt, druhý má AWP, scopuje jungle, ďalší short, KolumP otvoril site -> posledný bude na B.
38:00 - "instantne" is the new "vyskoč na teammata, presuň crosshair na enemy a skap"

Ty sa musíš veľmi nudiť. :D Kto pomáhal časovať?

Vaše zpráva obsahuje příliš mnoho smajlíků. Je povoleno maximálně 10 smajlíků.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Schmetterling/cheating

Příspěvekod TheJephi » 24 čer 2019, 20:55 VIP

To tě absolutně nemusí zajímat, kdo pomáhal časovat. To je pouze moje věc, chápu, že se chceš bránit, ale tomuhle se neubráníš :D Stačila mi jen ta situace na assault, s tou dírou, přesně si předmiřoval na hráče.

Celou mapu se mi zdálo, že se díváš nenápadně do zdi, ať přesně víš, kde jsou enemy. Pojď mi ukázat takový play style online. Přes nějakou webku na myš, klávesnici, obrazovku. A potom ti budu věřit v takové kola, ale tohle bys nikdy bez cheatu neudělal, protože bez nich nejsi moc dobrý.

Peace, už se zde nevyjádřím, počkám na vyjádření vyšších. Každý moc dobře víme, že schmet má cheaty a snaží se je skrýt, min. Erbi ví na 100%, že má schmet cheaty, ale pořád ho brání z nějakého důvodu.
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

Re: Schmetterling/cheating

Příspěvekod ElysiumGS » 24 čer 2019, 22:46

Moc dobře vím, že bych se sem vyjadřovat neměl. Mrzí mě to a už se to nestane.
Obrázek - Elysium [에릿] Obrázek - Elysium
Uživatelský avatar
ElysiumGS
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 537
Registrován: 13 dub 2013, 19:14
Bydliště: Plzeň

Re: Schmetterling/cheating

Příspěvekod TheJephi » 25 čer 2019, 15:04 VIP

ElysiumGS píše:Upřímně bych chtěl s tebou sdílet tu pseudobublinu, kde existuje argument na každou blbost, ale stačí nebýt pokrytec a bezpáteřně nezapírat každý jeden argument. Sám si mi říkal, že máš X zabanovanejch účtů za cheating, mně samotnému si cheaty napsal a sám je máš pořád uploadnuté ve File Browseru na svém TS3 serveru.Všichni ví, že bez cheatu nedáš ani frag a je sice vtipné, že si dokážeš nějak odůvodnit každou situaci(žalostným zapíráním samozřejmě), ale každý, kdo v té hře má něco nahráno a nemá 13 IQ, tak reálně vidí, že nemáš game sense ani movement, hraješ odlišně od hráčů, kteří mají stejné hodiny, které si mi kdysi deklaroval a čím to asi bude, když jsi notorický cheater? :lol:Nemyslím si, že tohle má nějaký smysl, jelikož jsme na gamesites a tohle fórum spíš funguje jako satirická sbírka stížností na lidi s ADHD, ale když už si s tím Jephi dal tu práci, tak proč ho nepodpořit. Jen doufám, že to bude kontrolovat sám Schmet s Erbim, čemuž bych se upřímně nedivil, jelikož schopnější lidi ohledně cska tu asi nemáte, což o něčem asi také vypovídá.


Repost, nechápu proč mu to editujete, když tam poslal důkaz toho, že váš CHH distribuje cheaty mezi hráčema. Že by cenzůra? :thinking:
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

Re: Schmetterling/cheating

Příspěvekod ericek111 » 25 čer 2019, 16:40

Aktualizácia 3 roky starého projektu výlučne pre jedného "kamaráta" = distribúcia cheatov medzi hráčmi. :lol: (a vraj kto je tu pokrytec) Ako "dôkaz" nepotrebuješ screenshoty Elyssa-bezomňa-ide-GS-do-sračiek-backstabáka, stačí si hodiť môj nick do Googlu. Movement a game sense som mal, keď som CSko tryhardil každý deň niekoľko hodín. Tých 6k+ hod. sa len tak nestratí. :)

Nič, howgh, necháme vyriešiť vyšších.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Schmetterling/cheating

Příspěvekod TheJephi » 25 čer 2019, 17:58 VIP

Hej no aktualizace 3 roky stáreho projektu, ale ten projekt někdo pořád musel aktualizovat, takže je to projekt i nýnější :) Ty hodiny nic neznamenají, i když budu mít např. nad 10k hodin, tak i tak mohu mít cheaty a movement jak bot. That´s all for me.

https://ctrlv.cz/shots/2019/06/25/PpqA.png Zajimavý projekt, ale to nic nemění na tom, že si to posílal někomu z GSka v nedávné době, pane Admine.
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

Re: Schmetterling/cheating

Příspěvekod Gustik » 25 čer 2019, 20:58 VIP

Máte počkat na vyjádření kompetentních lidí, očividně to nedokážete, proto mezitím lockuji.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Schmetterling/cheating

Příspěvekod Gustik » 01 črc 2019, 23:00 VIP

Na dodané dema se dívalo hned několik lidí a od všech jsem slyšel, že jsou nedostatečná. Jediná zajímavá situace byla 32:40, nicméně i to mohla být náhoda - holt assault je papírová mapa, kde děruje naprosto každý. Jinak tam nebylo nic spešl.

Stížnost zamítnuta.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků