Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]Jailbreak/Br0visT

Příspěvekod Br0visT » 07 črc 2019, 08:48

Zdravím, rád by som požiadal o práva na JB sekciu.

Nick v hre: Br0visT

Nick na fóre: Br0visT

Profil: br0vist-u30683.html

Vek: 18 (22.7.2000)

Steam nick: Br0visT

SID: STEAM_0:1:62151408

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... ayer=40413

Bany: žiadne

O sebe:
Volám sa Martin. Momentálne som čerstvým absolventom sš so zameraním na informatiku a programovanie. Po predĺženom lete moje cesty vedú opäť do Košíc na Technickú univerzitu, fakultu informatiky. Vo voľnom čase teda buď robím na nejakom projekte, hrám vonku s chalanmi basket, sem tam idem na nejakú tú brigádu, alebo chillujem a hrám hry.

O mojej minulosti na gamesites: Na gs serveroch som začal hrávať v 2011. Zo začiatku ma bavili najmä zombie servery, no o rok neskôr som prišiel na sekciu jb. Mód ma začal neskutočne baviť, kedže je to veľmi dynamická hra, treba rozmýšľať, nie len strielať panáčikov. To je aj hlavný dôvod prečo som si aj po nejakej neaktivite vždy našiel dôvod vrátiť sa. Po nejakej tej dobe som si teba požiadal prvýkrát o práva a podarilo sa.
Prvýkrát som teda mal práva u HLSA Spinnie (na fore l0wshine), kedy som hlavne kvôli nízkemu veku dostal akademické práva. Teda prešiel som si 3 kolami v akademii a dostal ešte nejake to vipko za prekvapivo rýchly čas naprieč akadémiou. Po tom mi boli nahodené full práva, s ktorými som vydržal 2 či 3 mesiace a neskôr som sa sám nechal odobrať - začal som hrať CSGO a 1.6 ma jednoducho prestala baviť.
Druhýkrát to bol HLSA Maxipes. Myslím že som dostal hneď full práva vďaka dobrému testu a plno odporúčaní. Práva som mal možno pol roka, možno viac, už neviem. Kedže som mal osobné a zdravotné problémy tak som po nejakej dobe písal veľa to ospravedlneniek čo sa mi vypomstilo raz, kedy som sa rozhodol, že idem hrať znova, no pri návšteve fóra som v nejakom článku objavil, že práva mi boli pre neaktivitu zrušené.
Tretíkrát HLSA Knedlajs. Nejak rok dozadu som bol zrušený za opakované sťažnosti na moju osobu. Sťažnosti nepopieram, často som bol na TS a tak dával na hru menej pozor. Niekde som vážne pochybil, niekde to bola len nepozornosť. Nemám dôvod nič popierať, z chýb sa viem naučiť a skutočnosť beriem na vedomie.
Prečo chcem práva znova? S touto žiadosťou som si bol najprv neistý, či teda nebude na fleku zamietnutá, no po prekonzultovaní mojich práv s Maxipsom mi odpísal, že on nevidí problém. Takisto poznám ex-adminov ktorí boli opäť nahodení za oveľa väčšie kraviny. Stále si teda myslím, že som hodný na post admina a práva si tentokrát budem viac vážiť. S hráčmi a adminmi (až na nejaké výnimky) si rozumiem dobre. Zároveň nechcem byť len jb1 hráč, ale upratovať aj ostatné servery. V poslednej dobe som sa aj vyšantil v PP príspevkoch (35+- hráčov zabanovaných). Cez leto zatiaľ nevyzerá, žeby som mal nejakú trvalú brigádu, takže mám aj dostatok času pre hry (samozrejme zdravo).

Ďakujem za dočítanie žiadosti.
Uživatelský avatar
Br0visT
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 239
Registrován: 16 čer 2014, 19:19

[Zamietnuté]Jailbreak/Br0visT

od Rumcajz » 07 črc 2019, 08:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jailbreak/Br0visT

Příspěvekod Knedlajs » 07 črc 2019, 09:50 VIP

Keď hovoríš, že Maxipes nemá nič proti, tak ja tiež nie.
Skočíme na server, a keď ti to pôjde dobre, skúsiš si test.
Zatiaľ si ma pridaj na STEAMe.

V riešení...
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [V riešení...]Jailbreak/Br0visT

Příspěvekod Felicia » 07 črc 2019, 20:23

Nebudu se vyjadrovat kam nemam.
S pozdravom
Felda.
Uživatelský avatar
Felicia
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2019, 14:06

Re: [V riešení...]Jailbreak/Br0visT

Příspěvekod Felicia » 07 črc 2019, 20:28

Nebudu se vyjadrovat kam nemam.
S pozdravom
Felda.
Uživatelský avatar
Felicia
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2019, 14:06

Re: [V riešení...]Jailbreak/Br0visT

Příspěvekod Br0visT » 09 črc 2019, 08:15

Kvôli novým okolnostiam musím odstúpiť od žiadosti. Ďakujem za šancu Knedlajs. Pokladajte za vyriešené.
Uživatelský avatar
Br0visT
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 239
Registrován: 16 čer 2014, 19:19

Re: [V riešení...]Jailbreak/Br0visT

Příspěvekod Knedlajs » 09 črc 2019, 20:32 VIP

Jak je libo.

Zamietnuté.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků