Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]Žádost o admina/JailBreak/DexyT

Příspěvekod DexyT » 11 črc 2019, 08:52

Nick ve hře : DexyT

Nick na fóru : DexyT

Profil na fóru : dexyt-u49909.html

Věk : 17

Steam nick : DexyT

Steam ID : STEAM_0:0:97844270

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... ayer=29358

Nějaké bany nebo prohřešky ( GS, jiný portál ) : Ano, když jsem začínal hrát JailBreak tak jsem dostal pár banů za FK, MFK. Buď z neznalosti pravidel a nebo že jsem se snažil zviditelnit, nebo tak. Dneska už to nedělám. Dám příklad, na mapě Rats u soudu jsem vybral náhodného hráče aby šel jako obžalovaný, neměl nevýhodu, žalobce řekl první slovo a já jsem zařval: "VINEN!"
a zabil jsem daného hráče, (FK). To byl můj příklad FreeKillu.

Něco o sobě : Mé jméno je Petr, zajímám se o počítače a obecně o elektoniku, když mám náladu tak napíšu kamarádům jestli se nepojedem projet na motorce, teďka jezdíme na různé koupaliště, nebo někam blbnout. Nebo se jdem prostě jen tak projít.

Mé zkušenosti s GameSites : V roce 2013 (+/-) jsem se nudil a kamarád mi řekl že by jsme mohly zkusit CS 1.6. A já řekl že ano, můj první server byl PaintBall na nejmenovaném portálu, a pak jsem na tom portálu zkusil mód furien, to mě začalo bavit tak jsem to hrával. Pak mi kamarád řekl ať zkusím portál GameSites, zkusil jsem furien tam, tam to bylo jiné kafe a na tamten portál už jsem nikdy nešel, protože GameSites jsem si zamiloval a u GameSites už jsem zůstal a strávil "dětství". A zkoušel jsem i jiné módy ale žadný mě nebavil tolik jako furien, o něakou tu dobu pozdějš jsem zkusil teda JailBreak. A od té doby jsem přestal chodit na furien, jen občas, protože JailBreak bylo to co jsem hledal, super komunita, bezvadný mód obecně. CT může vymýšlet atrakce, nikde není stanoveno jaké atrakce se můžou používat a jaké ne. Simon může používat svojí představivost a to naplno. Proto jsem si JailBreak zamiloval.

Proč by jsem chtěl na GS adminovat? : Protože poslední dobou přibývá hackerů s SH a ostatní hráče to nebaví a já bych chtěl aby je to bavilo, nechci furt psát adminům na Steamu aby zašli na server a zabanovaly je, nechci je otravovat i když je to jejich práce, ale mají i svůj život. A já bych chtěl aby na serveru kde jsem minimálně já tak aby tam byl pořádek a klid. A chci pomáhat portálu GameSites a udržováním serverů bez hackerů a MultiFreekillerů a Freekillerů.

Děkuji za váš čas, že jste tento topic dočetly sem. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
DexyT
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 327
Registrován: 14 čer 2016, 15:18
Bydliště: Slaný

[Zamietnuté]Žádost o admina/JailBreak/DexyT

od Rumcajz » 11 črc 2019, 08:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Slaný

Re: Žádost o admina/JailBreak/DexyT

Příspěvekod Knedlajs » 11 črc 2019, 11:37 VIP

Posledný príspevok na fóre máš spred roka. A tiež je to žiadosť o Admin práva. Napísal som ti vtedy, že máš prejsť Akadémiou, no ty si sa na to vykašľal. Usudzujem tak z toho, že som nepostrehol žiadnu prihlášku do Akadémie a ani jedno jediné nahlásenie do PP. Prečo?
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: Žádost o admina/JailBreak/DexyT

Příspěvekod DexyT » 11 črc 2019, 14:46

Celý rok jsem JailBreak nehrál a teďka na akademii nemám čas kvůli rodinné situaci, to bych si jinak nezahrál a furt jen nahlašoval do PP, ale psal jsem že nemám čas udělat celou akademii, mezi tím co bude tato žádost v řešení tak do PP nahlašovat mohu.
Obrázek
Uživatelský avatar
DexyT
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 327
Registrován: 14 čer 2016, 15:18
Bydliště: Slaný

Re: Žádost o admina/JailBreak/DexyT

Příspěvekod Knedlajs » 12 črc 2019, 09:00 VIP

Presne v to som dúfal.

Hoď do PP minimálne 20 hriešnikov, ktorí budú zabanovaní. Následne sa ozvi a pohneme sa ďalej.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: Žádost o admina/JailBreak/DexyT

Příspěvekod Knedlajs » 14 črc 2019, 23:42 VIP

Po zistení najnovších skutočností zamietnuté.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků