I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

admin tweety ma svojvolne prehadzuje do ineho timu

Příspěvekod sslabikar » 14 črc 2019, 23:15

3 dokazy o tom, ako admin tweety ma svojvolne prehadzuje dookola do ineho timu, ja som chcel byt s kamosom v jednom a tweety mi robil naschval a znemoznoval hranie

EDIT: mam 3 dema, ale nedaju sa mi tu pridat, ked ich mam uploadnut, su to jasne dokazy
sslabikar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19 pro 2017, 23:45

admin tweety ma svojvolne prehadzuje do ineho timu

od Rumcajz » 14 črc 2019, 23:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: admin tweety ma svojvolne prehadzuje do ineho timu

Příspěvekod sslabikar » 14 črc 2019, 23:20

[quote="sslabikar"]3 dokazy o tom, ako admin tweety ma svojvolne prehadzuje dookola do ineho timu, ja som chcel byt s kamosom v jednom a tweety mi robil naschval a znemoznoval hranie

DOKAZY: https://uloz.to/tam/_XxEl3iCB3gZf
sslabikar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19 pro 2017, 23:45

Re: admin tweety ma svojvolne prehadzuje do ineho timu

Příspěvekod eXtr3mer » 15 črc 2019, 10:54

Mám chuť dať ti ban za to bugovanie čo si sám natočil :) Ale počkám s tým aspoň pokým sa admin nevyjadrí...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: admin tweety ma svojvolne prehadzuje do ineho timu

Příspěvekod sslabikar » 15 črc 2019, 11:51

eXtr3mer píše:Mám chuť dať ti ban za to bugovanie čo si sám natočil :) Ale počkám s tým aspoň pokým sa admin nevyjadrí...


bunnyhop pouziva vela hracov...
sslabikar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19 pro 2017, 23:45

Re: admin tweety ma svojvolne prehadzuje do ineho timu

Příspěvekod tweetymichal » 16 črc 2019, 15:41 VIP

Takže speciálně pro ramBalda
1) - pořád a opakovaně dáváš reconnect, spect a čekáš na příležitost, kdy se dostaneš do týmu, kde protistranu přečíslíš o více než 2 hráče. Několikrát jsem se jako osel přepojil k protistraně, ale ty naschvál uděláš to samé. Opakovaně jsi na to byl upozorněn. Báchorku o kamarádovi bych ti věřil, když bys toto nedělal opakovaně.
2) Neustále buguješ ten speed, když tě netočím, tak na to moc nejde přijít. Děláš to ty i další, už jste na to byli upozorněni v minulosti. Navíc jakmile se ti nepovede v úvodu speed, tak okamžitě reconnect a další pokus.
3) Opakově dostáváš bany za chování na serveru, měl jsi už trvalý ban na chat, který ti byl letní amnestií zrušen. Vzhledem k tvé popularitě a slovníku viz. psychostats by ti měl být tento ban obnoven.
4) Nedal jsi sem demo s tím, za co jsi několikrát dostal kick. Neustále se do mě navážíš, děláš naschvály a vše pro to, abych se s tebou musel zabývat a nemohl si v klidu zahrát. Opakovaně mi vyhrožuješ udáním na web, právama atd. Na to vůbec nereaguji.

Ke konkrétní stížnosti:
Nakonec jsi sem dal tato dema, kde jsi dostal přehoz jen z důvodu tvého nesmyslného reconnectu. Když se to někomu stane náhodou, či po domluvě s kámošem, tak je to jasný a autobalance to časem vyváží. Vzhledem k tomu, že jsem se v minulosti opakovaně přepojoval tak, abych strany pokud možno vyvážil a tys toho zneužil a udělal jsi to samé, tak jsem s tebou jednoduše ztratil trpělivost a vracím tě zpět. Předpokládám, že je to pro tebe lepší cesta, než tě trestat za kazení hry.
Obrázek
Uživatelský avatar
tweetymichal
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 bře 2013, 22:36

Re: admin tweety ma svojvolne prehadzuje do ineho timu

Příspěvekod tweetymichal » 16 črc 2019, 15:52 VIP

Nakonec máš štěstí, že jsem promazal dema. Dal bych ti sem sbírku tvých TK na konci mapy, zejména těch, které jsi způsobil těm, kvuli kterým jsi se přepojoval a kterým jsi se chtěl pomstít. Avšak tresty za to jsi si odpikal, proběhla očista BL, tak jsem i já ty dema pročistil.
Obrázek
Uživatelský avatar
tweetymichal
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 bře 2013, 22:36

Re: admin tweety ma svojvolne prehadzuje do ineho timu

Příspěvekod Maxipes » 19 črc 2019, 13:46

Stiznost zamitnuta.
Uživatelský avatar
Maxipes
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1368
Registrován: 13 čer 2013, 15:35


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků