Všeobecný pokec o hrdinech ve hře.

Mordekaiser

Příspěvekod RIOT09 » 19 črc 2019, 17:39

Mordekaiser
Obrázek
Železný přízrak

CHAMPION SPOTLIGHT

Role: Mid, Top, jungle
RP: 585
BE: 1350


SCHOPNOSTI


Vzestup temnoty(Passivka)
Obrázek

Základní útoky Mordekaisera udělují bonusové magické poškození. Po třech schopnostech nebo útocích proti šampionovi udělí schopnost poškození do okolních nepřátel a přidá Mordekaiserovi bonus k rychlosti pohybu, dokud neskončí souboj.

vyhladit (Q)
Obrázek
Dosah: 675

Mordekaiser švihne svým palcátem a uděli poškození do cílové lokace + bonusové poškození do jednoho cíle.

nezničitelný (W)
Obrázek
Dosah: 25000

Mordekaiser absorbuje 25% obdrženého a uděleného poškození. Použitím schopnosti si vytvoří štít o stejné velikosti. Poté může schopnost použít znovu a 50% štítu se změní na životy.

Spáry smrti (E)
Obrázek
Dosah: 700

Pasivní část: Mordekaiser získá 25% magic penetration.
Aktivní část: Schopnost přitáhne nepřátele směrem k Mordekaiserovi a udělí jim poškození.

Říše smrti (R)
Obrázek
Dosah: 650

Mordekaiser vyzve nepřátelského šampiona na 7 sekund na souboj 1v1 a ukradne část jeho statů. Pokud šampiona zabije, tyto staty mu zůstanou, dokud se nepřátelský šampion nerespawne.

MYTOLOGIE

Je to už dávno, co divoké země na severu plenil zuřivý vojevůdce Sahn-Uzal. Hnán svou temnou vírou ničil všechny kmeny a osady, které se mu dostaly do cesty, a z krve a smrti si vybudoval vlastní říši. Když se jeho smrtelný život chýlil ke konci, těšilo jej vědomí, že si dozajista na věky vysloužil místo u stolu svých bohů ve velkolepé Síni kostí.

Když ovšem Sahn-Uzal zemřel, zjistil, že jej nečeká ani žádná síň, ani sláva. Místo toho se ocitl v prázdné šedé pustině zahalené věčnou mlhou, z níž se ze všech stran ozýval nesourodý sbor tisíců šepotavých hlasů. Občas kolem něj zvolna proplula přízračná silueta jiné ztracené duše, bloudící svou vlastní nicotou.

Sahn-Uzala se zmocnil vztek. Copak byla jeho víra falešná? Nebo snad jeho nadvláda nad světem nestačila k získání nesmrtelnosti, po které tak bažil? Tato prázdnota přece nemohla být vším, co jej po smrti čekalo… a přesto se zdálo, že nemá konce. Sledoval, jak se slabší duchové postupně beze stopy rozplývají v mlze a navěky mizí.

Ovšem Sahn-Uzal tento osud odmítl.

Držel dál pohromadě silou své vůle, vyztužené vztekem a utrpením. Po čase z nesrozumitelného šeptání nehmotných hlasů bez těla vykrystalizovala slova, která mu téměř dávala smysl. Jak zjistil, jednalo se o ochnun – rouhavý jazyk, jímž nehovořil žádný živý tvor. Ve zbytcích Sahn-Uzalovy mysli se zrodil zákeřný plán. Přes závoj oddělující světy začal šeptat pokušení a sliboval nezměrnou sílu každému, kdo se mu odvážil naslouchat.

A tak nadešel den, kdy se jistý spolek čarodějů rozhodl přivést Sahn-Uzala zpět mezi živé. Jelikož neměl žádné tělo ani kosti, přiměl je, aby jej učinili silnějšího než kteréhokoliv smrtelníka a připoutali jeho duši k plátům temného kovu, vytvarovaným do podoby jeho staré zbroje. A tak znovu povstal jako obří přízrak ze železa a nenávisti.

Po moci lačnící čarodějové doufali, že jej využijí jako vlastní zbraň v nějaké své nicotné válce. On je však místo toho začal jednoho po druhém zabíjet. Rychle zjistili, že jejich meče a kouzla jsou proti němu zhola bezmocné.

V zoufalství začali provolávat jeho jméno, aby jej spoutali – ovšem marně. Sahn-Uzal už totiž neexistoval.

S přízračným zaburácením vyslovil své jméno v ochnunu: Mordekaiser.

A tak začalo jeho druhé dobyvačné tažení světem smrtelníků. Stejně jako předtím měl veliký cíl, ovšem nyní disponoval silou nekromantské magie, o jaké se mu dříve ani nesnilo. Z vyděšených, nehmotných duší čarodějů si Mordekaiser ukul zbraň hodnou vládce smrti – obří palcát Úder noci – a ujmul se velení armády, kterou předtím sami shromáždili.

Jeho nepřátelům se zdálo, že mu jde jen o šíření krveprolití a zkázy. Během jeho nekonečného tažení hynuly celé generace lidí.

Tím však Mordekaiserův plán nekončil. Ve středu své říše nechal vztyčit Nesmrtelnou baštu, a ačkoliv většina ji považovala za pouhé sídlo moci, některým se podařilo odhalit její skutečné tajemství. Mordekaiser prahnul po veškerých zakázaných vědomostech o duších a smrti a po pravém pochopení světa… nebo světů… jež se ukrývají za hranicemi toho hmotného.

Z jeho útlaku se však zrodili nepřátelé. Aliance noxínských kmenů nakonec Železný přízrak překvapivě porazila, k čemuž nemalou měrou přispěla zrada od jeho nejbližších. Tajnému magickému spolku se podařilo zpřetrhat pouta vázající Mordekaiserovu duši k jeho zbroji a tuto prázdnou kovovou schránku pak čarodějové ukryli na tajném místě.

A tak byl Mordekaiser vyhnán z hmotného světa. Aniž by to však kdo tušil, byl na to připravený. Dokonce se jednalo o klíčovou část celého jeho plánu. Síla a intriky mu dokázaly splnit mnohé, jenže on věděl, že jej čeká osud ještě velkolepější než Síň kostí.

Tam, kde se kdysi rozkládala jen nekonečná prázdná pustina, nyní čekali všichni, kteří zemřeli během jeho poslední vlády. Jejich duše pokřivené temnou magií se nemohly rozplynout. Z těch nejsilnějších učinil věčnou oddanou armádu, připoutanou k jeho vůli… ovšem i pro slabé měl využití.

Z jejich jemné duchovní matérie vytvoří Mordekaiser novou říši. Stanou se stavebními kameny a pojivem jeho světa mrtvých.

Na Runeterře mezitím plynula staletí a kolem Nesmrtelné bašty vzniklo nové impérium. Učenci a znalci historie v něm i nadále vyslovují Mordekaiserovo jméno jen šeptem a s bázní a těch několik prastarých duší, které ho znaly osobně, na něj nevzpomíná v dobrém. Ničeho se neděsí víc než toho, že by Mordekaiser našel způsob, jak se znovu vrátit – a tentokrát nastálo.

Modlí se, aby k tomu nikdy nedošlo, protože netuší, jak jej v takovém případě zastavit.

STAVĚNÍ POSTAVY

KLIKNI PRO ZOBRAZENÍ KOMPLETNÍ STAVBY POSTAVY

SKINY

Mordekaiser
Obrázek

Dragon Knight Mordekaiser ( 520 RP )
Obrázek

Infernal Mordekaiser ( 520 RP )
Obrázek

King Of Clubs Mordekaiser ( 750 RP )
Obrázek

Lord Mordekaiser ( 975 RP )
Obrázek

Pentakill Mordekaiser ( 975 RP )
Obrázek
,,Aliquid desinit, incipit alius....."
Uživatelský avatar
RIOT09
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 23 dub 2019, 06:22

Mordekaiser

od Rumcajz » 19 črc 2019, 17:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Hrdinové

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků