Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

BAN NA TS3 / UnyversaL / NEOPRÁVNENEJ BAN

Příspěvekod DeZyNEZNAME » 27 črc 2019, 19:29

Obsah topicu: BAN NA TS3

Vaše Unique ID na TS: Jaakob

Výpis toho, co se vám ukazuje po napojení: <20:13:19> You were banned for 12 hour(s) from the server by "UnyversaL" (Opakované nevhodné chování + nadávky do rodiny)

Popis situace: Jedna sa o ban na TS3 dostal som ban od admina UnyversaL prej nadávky do rodini + (opakovane)
Podla mňa ban na 12 hod nieje len tak ako čo sa dava 5 až 10 min + žiadne upozornenie od neho ani kick zo serveru rovno ban ? na 12 hod ? keď sme kecali v free room ty si sa tam napojil a dal si mi ban ? chcel by som dokaz o tom že či bol ban oprávnení lebo som si istý že z mojich ust žiadna nadávka na rodinu nepadla ! (Opakované nevhodné chování + nadávky do rodiny) zdá sa mi že ty admini čo máju práva tak si ich nevážia a banujú no keby že aspoň oprávnene nesťažujem sa ale neoprávnenej ban na 12 hod je trochu moc
Uživatelský avatar
DeZyNEZNAME
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 11 dub 2018, 17:45

BAN NA TS3 / UnyversaL / NEOPRÁVNENEJ BAN

od Rumcajz » 27 črc 2019, 19:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BAN NA TS3 / UnyversaL / NEOPRÁVNENEJ BAN

Příspěvekod UnyversaL » 27 črc 2019, 19:34 VIP

Hned jak jsem přišel do roomky, tak jsem slyšel dvě nadávky na rodinu. Řekl jsem si ok, chvilku ho budu poslouchat. Neskončil si s tím a neustále si slovně útočil do hráčů v roomce (šlo o Free roomku, ne soukromou). Tak si dostal ban. Žádný kick ani upozornění za nadávky do rodiny není, to se banuje automaticky, protože by ti nic takového nemělo vůbec vyjít z úst, natož dvakrát za sebou.

Ban si tedy dostal za nadávky do rodiny + opakovane nevhodné chování, ne opakované nadávky do rodiny, to si pleteš. Tvé předchozí trest jsou toho důkazem, že se neumíš chovat.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: BAN NA TS3 / UnyversaL / NEOPRÁVNENEJ BAN

Příspěvekod DeZyNEZNAME » 27 črc 2019, 19:38

Mohol by som poprosiť o daaky dôkaz ktorý máš za tu dobu čo si bol u nas v tej free room ako tvrdíš ? že som nadával ? a moje tresty ? môžeš mi ukazat moj trest za nadavky ?
Uživatelský avatar
DeZyNEZNAME
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 11 dub 2018, 17:45

Re: BAN NA TS3 / UnyversaL / NEOPRÁVNENEJ BAN

Příspěvekod Naiz » 27 črc 2019, 19:41 VIP

Zdravím tě Jaakobe, vzhledem ke zkušenostem, které s tebou mám mi nedá se nevyjádřit. Co se týče upozornění tak ty sám jsi byl již nespočetně krát upozorněný ať už ústně, nebo písemně že se máš chovat patřičně. Já sám jsem tě X krát za toto trestal, ať už v podobě kicku, banu nebo blacklistu. Ostatně to, že se neumíš chovat slušně a porušuješ opakovaně stanovená pravidla je známá věc ;)
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: BAN NA TS3 / UnyversaL / NEOPRÁVNENEJ BAN

Příspěvekod DeZyNEZNAME » 27 črc 2019, 19:45

PROSÍM TA UnyversaLL RIEŠI SA TVOJ BAN ! pochop to a nie Že začneš presviedčať tvojich kamarátov nech sem niečo píšu ... možeš mi dať dôkaz koly akému som dostal ban ? :D nechcem ďalších prehovorených kamarátov či adminov
Uživatelský avatar
DeZyNEZNAME
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 11 dub 2018, 17:45

Re: BAN NA TS3 / UnyversaL / NEOPRÁVNENEJ BAN

Příspěvekod Diaz » 28 črc 2019, 08:35 VIP

Ban opravneny
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků