Volná diskuze o našich serverech a módech.

Bazar ojetých vozů

Příspěvekod StanleyPlz » 30 črc 2019, 14:31

Ve zkratce mám pocit že na serveru chybí něco, kam hráči mohou prodat své auto i s cenou upgradů, proto navrhuji bazar ojetých vozidel.
Fungovalo by to tak, že by si tam člověk mohl koupit auto z druhé ruky, nebo zároveň prodat.
Momentálně jsem zkoušel jaký o to lidé budou mít zájem, amatérsky jsem začal kupovat a prodávat auta na hl. parkovišti a celkově tam přišlo asi 10 lidí, prodal jsem snad 3 auta a 1 koupil, proto usuzuji že by to nebyl vůbec špatný nápad.

V případě dalších otázek mě kontaktujte na discordu (tam jsem nejvíce aktivní)

Stanislav Reznikov (Stanley)
cause I'm With You Till' the End of the Line
Uživatelský avatar
StanleyPlz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 10 říj 2018, 20:21

Bazar ojetých vozů

od Rumcajz » 30 črc 2019, 14:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod StanleyPlz » 30 črc 2019, 22:11

Nějaké zajímavé místa, kde by to mohlo fungovat
https://ctrlv.cz/6mym
https://ctrlv.cz/ODTh
cause I'm With You Till' the End of the Line
Uživatelský avatar
StanleyPlz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 10 říj 2018, 20:21

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod GregoryArt » 04 srp 2019, 17:22

Přidávám se k nápadu, přijde mi jako hodně zajímavý. Je pravda že hodně lidí si chce koupit minimálně za nižší cenu auto a nemuset si ho krást, nebo druhá varianta, zlevnit auta v PDM.

-Gregory
Roleplay, PD
Uživatelský avatar
GregoryArt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2019, 17:35
Bydliště: Los Santos

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod TheRohlikar » 04 srp 2019, 17:49

Máš možnost vůz prodat hráčovi za cenu, kterou si sám řekneš. Proč bazar ojetých vozů?
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod StanleyPlz » 04 srp 2019, 18:18

Ne málo-krát si lidé stěžují že tě při tom někdo okrade, dost lidí se kvůli krádeži bojí vůbec prodávat nebo kupovat auta z druhé ruky. Co si tak povídám s lidmi kteří ke mě přijdou, i přesto že jsem PD mají často obavy atd... navíc si myslím že by to trochu oživilo hru, byla by to nová legální frakce, do které se nemusíš bát zajít podívat. Docela dost lidem se můj nápad líbí (soudím podle DC). Ale zbytek a posouzení nechám na Developerech a na vás :D
cause I'm With You Till' the End of the Line
Uživatelský avatar
StanleyPlz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 10 říj 2018, 20:21

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod StanleyPlz » 04 srp 2019, 18:22

StanleyPlz píše:Ve zkratce mám pocit že na serveru chybí něco, kam hráči mohou prodat své auto i s cenou upgradů, proto navrhuji bazar ojetých vozidel.
Fungovalo by to tak, že by si tam člověk mohl koupit auto z druhé ruky, nebo zároveň prodat.
Momentálně jsem zkoušel jaký o to lidé budou mít zájem, amatérsky jsem začal kupovat a prodávat auta na hl. parkovišti a celkově tam přišlo asi 10 lidí, prodal jsem snad 3 auta a 1 koupil, proto usuzuji že by to nebyl vůbec špatný nápad.

V případě dalších otázek mě kontaktujte na discordu (tam jsem nejvíce aktivní)

Stanislav Reznikov (Stanley)
Dodávám pracovní pozice, požadavky
Požadoval bych - V podstaťe stavbu jako PDM + přepis vozidel rovnou v budově,
bylo by dobré tam mít i možnost podívat se co je v autě za upgrady, než to zdlouhavě rpit.
Dále by to chtělo alespoň jednu kancelář, kde by se řešilo papírování.
Kariérní postup -
POV- Majitel
POV- Zástupce
POV- Prodejce expert
POV- Prodejce zkušený.
POV- Prodejce začátečník.
Platy by byli poměrně nízké, z důvodu zisku z prodaných vozidel.
cause I'm With You Till' the End of the Line
Uživatelský avatar
StanleyPlz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 10 říj 2018, 20:21

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod F3N0M3N » 04 srp 2019, 19:09 VIP

StanleyPlz píše:
Platy by byli poměrně nízké, z důvodu zisku z prodaných vozidel.


To protože by byly zisky nízké? Logicky vám člověk musí prodat auto, což by byly pro vás byly první náklady, poté ho musíte prodat za vyšší cenu, aby došlo k nějakému zisku. Další náklady by teda byly na výplaty pro zaměstnance, když to vezmeme z pohledu GTA a že na tomto rp nejsou daně a podobné kopretiny. Jsem zvědavý, jak by vám to tam fungovalo, aniž by bylo potřeba zásahů adminů.

Hájíš to tím, že se lidé bojí, že je okradou. Pokud je okradou jejich blbost a blbost systému, že je ten script udělaný, jak je udělaný a prakticky dochází k přepisu zdarma. Buď do toho musíš jít s někým, komu opravdu věříš nebo to aspoň nějak rpit a nascreenovat si pár /me a /do a jsi schopný z toho udělat porušení pravidel, když tě druhá strana ojebe a bude vyřešeno. A už je jedno, jestli jsi dal auto a nedostal prachy nebo jsi dal prachy a nedostal auto.

Máš k dispozici telefon, twitter, reklamu (/ad) a další prostředky, jak na sebe upozornit. Máš k dispozici spoustu nepoužívaných veřejných garáží, máš k dispozici domy, kde máš garáže, z kterých můžeš vytahovat auta. Máš k dispozici přepis aut. Máš k dispozici doufejme mozek s určitou kapacitou, pravděpodobně jsi homo sapiens sapiens a máš k dispozici abstraktní myšlení, fantazii apod. + máš k dispozici roleplay server na mapě GTA 5.
Jestli potřebuješ faktury, nahoď si prostě taxikáře a můžeš je klidně dávat random lidem na ulici, jestli se nebojíš banu.

Vzhledem k tomu, že existující script/y této frakce jsou zabugované a dá se toho snadno zneužívat ve prospěch hráčů a ví o tom snad každý, kdo tento script někde viděl, nebylo by efektivnější "mít tuto frakci" tak trochu neoficiálně (tzn. nebude přímo na serveru jako script)? A neříkej prosím, že jsi o tom nevěděl...

PS: Nezapomeň ještě párkrát někam naspamovat, jaký na to mám/e názor ;) je to hodně špatnej nápad
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod StanleyPlz » 04 srp 2019, 19:36

To protože by byly zisky nízké? Logicky vám člověk musí prodat auto, což by byly pro vás byly první náklady, poté ho musíte prodat za vyšší cenu, aby došlo k nějakému zisku. Další náklady by teda byly na výplaty pro zaměstnance, když to vezmeme z pohledu GTA a že na tomto rp nejsou daně a podobné kopretiny. Jsem zvědavý, jak by vám to tam fungovalo, aniž by bylo potřeba zásahů adminů.

Hájíš to tím, že se lidé bojí, že je okradou. Pokud je okradou jejich blbost a blbost systému, že je ten script udělaný, jak je udělaný a prakticky dochází k přepisu zdarma. Buď do toho musíš jít s někým, komu opravdu věříš nebo to aspoň nějak rpit a nascreenovat si pár /me a /do a jsi schopný z toho udělat porušení pravidel, když tě druhá strana ojebe a bude vyřešeno. A už je jedno, jestli jsi dal auto a nedostal prachy nebo jsi dal prachy a nedostal auto.

Máš k dispozici telefon, twitter, reklamu (/ad) a další prostředky, jak na sebe upozornit. Máš k dispozici spoustu nepoužívaných veřejných garáží, máš k dispozici domy, kde máš garáže, z kterých můžeš vytahovat auta. Máš k dispozici přepis aut. Máš k dispozici doufejme mozek s určitou kapacitou, pravděpodobně jsi homo sapiens sapiens a máš k dispozici abstraktní myšlení, fantazii apod. + máš k dispozici roleplay server na mapě GTA 5.
Jestli potřebuješ faktury, nahoď si prostě taxikáře a můžeš je klidně dávat random lidem na ulici, jestli se nebojíš banu.

Vzhledem k tomu, že existující script/y této frakce jsou zabugované a dá se toho snadno zneužívat ve prospěch hráčů a ví o tom snad každý, kdo tento script někde viděl, nebylo by efektivnější "mít tuto frakci" tak trochu neoficiálně (tzn. nebude přímo na serveru jako script)? A neříkej prosím, že jsi o tom nevěděl...

PS: Nezapomeň ještě párkrát někam naspamovat, jaký na to mám/e názor ;) je to hodně špatnej nápad



Nevím jaký máš problém, člověk se o něco snaží, a ty ho sejmeš ránou k zemi.
Všechny prostředky co jsi uvedl jsem používal, a ty to moc dobře víš.
To že jsem se do nápadů zeptal, jaký na to lidé mají názor, a pak se na to ještě zeptal Rožka znamená že spamuji ?
No nic, chtěl jsem jen vymyslet zpestření serveru, ale když máš takový problém někoho ocenit alespoň za nápad nebo za určitou kreativitu a čas který do toho investoval (Vymyslet POV, fungování atd není na 5minut..) tak je mi to líto..
cause I'm With You Till' the End of the Line
Uživatelský avatar
StanleyPlz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 10 říj 2018, 20:21

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod RIOT09 » 04 srp 2019, 19:58

F3N0M3N píše:
StanleyPlz píše:
Platy by byli poměrně nízké, z důvodu zisku z prodaných vozidel.


To protože by byly zisky nízké? Logicky vám člověk musí prodat auto, což by byly pro vás byly první náklady, poté ho musíte prodat za vyšší cenu, aby došlo k nějakému zisku. Další náklady by teda byly na výplaty pro zaměstnance, když to vezmeme z pohledu GTA a že na tomto rp nejsou daně a podobné kopretiny. Jsem zvědavý, jak by vám to tam fungovalo, aniž by bylo potřeba zásahů adminů.

Hájíš to tím, že se lidé bojí, že je okradou. Pokud je okradou jejich blbost a blbost systému, že je ten script udělaný, jak je udělaný a prakticky dochází k přepisu zdarma. Buď do toho musíš jít s někým, komu opravdu věříš nebo to aspoň nějak rpit a nascreenovat si pár /me a /do a jsi schopný z toho udělat porušení pravidel, když tě druhá strana ojebe a bude vyřešeno. A už je jedno, jestli jsi dal auto a nedostal prachy nebo jsi dal prachy a nedostal auto.

Máš k dispozici telefon, twitter, reklamu (/ad) a další prostředky, jak na sebe upozornit. Máš k dispozici spoustu nepoužívaných veřejných garáží, máš k dispozici domy, kde máš garáže, z kterých můžeš vytahovat auta. Máš k dispozici přepis aut. Máš k dispozici doufejme mozek s určitou kapacitou, pravděpodobně jsi homo sapiens sapiens a máš k dispozici abstraktní myšlení, fantazii apod. + máš k dispozici roleplay server na mapě GTA 5.
Jestli potřebuješ faktury, nahoď si prostě taxikáře a můžeš je klidně dávat random lidem na ulici, jestli se nebojíš banu.

Vzhledem k tomu, že existující script/y této frakce jsou zabugované a dá se toho snadno zneužívat ve prospěch hráčů a ví o tom snad každý, kdo tento script někde viděl, nebylo by efektivnější "mít tuto frakci" tak trochu neoficiálně (tzn. nebude přímo na serveru jako script)? A neříkej prosím, že jsi o tom nevěděl...

PS: Nezapomeň ještě párkrát někam naspamovat, jaký na to mám/e názor ;) je to hodně špatnej nápad



Tak vymysli něco ty, když tohle je hodně špatnej nápad. Náhodou je dobrý.
,,Aliquid desinit, incipit alius....."
Uživatelský avatar
RIOT09
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 23 dub 2019, 06:22

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod F3N0M3N » 04 srp 2019, 20:14 VIP

Prezentuješ tu to, co existuje na několika jiných serverech, místa jsi také navrhl stejné (ale tak logicky se to nedá doprostřed letiště že).
Dovolím si tedy nesouhlasit. Do 5 minut bych to teoreticky mohl vymyslet i napsat. Co ale nestihneš do 5 minut je realizace nápadu, pokud prostě nenahodíš jeden ze zmiňovaných zabugovaných scriptů a to by pro mě byla další negativní část, proč toto nepřidávat, ale developer nejsem :)

Chtěl jsi názor a i na discordu máš spoustu dissliků, pokud vím. Tady máš můj názor, tak přijmi kritiku nebo se nevyjadřuj veřejně a nechtěj na to znát ještě názory ostatních. Hovořím tu pouze za sebe a možná ty další, kteří hlasovali pro "NE".
A rozhodně jsem tě nechtěl jen "uzemnit" a vyvolat tu nějakou hádku, tak jestli ti to příště pomůže, tak na závěr své zprávy dodám něco ve stylu základní škola: "Každopádně máš plusový bod za nápad."

e. kvůli RIOTOVI: Opět opakuji, chtěl znát názor, názor dostal. Klidně si to tam přidejte a bugujte si tam peníze nebo samozřejmě udělejte vlastní script (pravděpodobně logicky) spojením již existujících scriptů na serveru, idc, stejně tam už nehraji.
Argumentovat tím, ať něco vymyslím já, když řešíme tento nápad je trochu mimo. Jinak pokud by tě zajímalo s čím jsem přišel já, můžeš si tu pročíst mé příspěvky na webu a případně se zeptat nějakých lidí, pokud nebudou zaslepení pouze "přítomností".
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Bazar ojetých vozů

Příspěvekod StanleyPlz » 04 srp 2019, 20:39

Fenomene, děkuji ti za tvojí poměrně dobrou a konstruktivní kritiku, na Discordu převažují liky.
Většině lidí kterým se to nelíbilo jsem to vysvětlil.
Nicméně ti tedy děkuji za tvojí konstruktivní kritiku, byl jsem z toho trošku rozhozenej, jeslti chceš můžeš mi napsat na dc a já ti to vysvětlím (jak by to fungovalo)
cause I'm With You Till' the End of the Line
Uživatelský avatar
StanleyPlz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 10 říj 2018, 20:21


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků