Volná diskuze o našich serverech a módech.

označení residence

Příspěvekod TenLula » 06 srp 2019, 14:27 VIP

Mohu se zeptat proč není na serveru to, že když opustíš svojí residenci, tak ti to napíše že opouštíte residenci????
Docela to postrádám..


Bohužel se mi stává v mé noře, že zjišťuji že některé části nejsou v residenci.. Protože kdybych viděl že opouštím svojí residenci, tak by mi to moc pomohlo. ;)
(/res info je dle mého názoru docela naprd.. Je super že vidíte jak velkou tu residenci máte ale běhat s F3 v podzemí a hledat kde končí... Na povrchu se to dá nějak označit ale v mé noře to jde těžko! Takže bych tohle označení ocenil.)

Předem díky za odpovědi..
GO TTT Admin - 24.9.2017 - 13.07.2019 / 1.11.2019 - 21.11.2020
GO ALL servers
„Všechno co má svůj začátek, má i svůj konec.“
Uživatelský avatar
TenLula
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 791
Registrován: 06 kvě 2017, 09:46
Bydliště: Trouble in Terorist Town, GameSites.cz

označení residence

od Rumcajz » 06 srp 2019, 14:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Trouble in Terorist Town, GameSites.cz

Re: označení residence

Příspěvekod MultiCrafer » 12 srp 2019, 12:16

TenLula píše:Mohu se zeptat proč není na serveru to, že když opustíš svojí residenci, tak ti to napíše že opouštíte residenci????
Docela to postrádám..


Bohužel se mi stává v mé noře, že zjišťuji že některé části nejsou v residenci.. Protože kdybych viděl že opouštím svojí residenci, tak by mi to moc pomohlo. ;)
(/res info je dle mého názoru docela naprd.. Je super že vidíte jak velkou tu residenci máte ale běhat s F3 v podzemí a hledat kde končí... Na povrchu se to dá nějak označit ale v mé noře to jde těžko! Takže bych tohle označení ocenil.)

Předem díky za odpovědi..


Ahoj řekl bych že je tam více věcí, které hráči postrádají jako například nastavení flow v resce tpa na resku nastavení otevirani chestek atd. Prostě bohužel si již s nastavením residence nemůžeš tolik vyhrávat jako kdysi těžko říct proč to tak není, ale podle mě to je způsobené jiným pluginem než byl dříve :) řekl bych že celkově pluginy na GS jsou dobré ale mají svoje mouchy :) a ano pozdrav pri leavu resky mě taky chybí to samé jako například automatické léčení v residenci .
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
MultiCrafer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 973
Registrován: 24 led 2013, 18:50

Re: označení residence

Příspěvekod Cobweb » 12 srp 2019, 13:12

Ked dáš /plugin alebo /plugins (teraz si nejsom istý), tak ti vypíše že používaju vlastne pluginy a je to bohužial vidieť lebo maju viacej zaporov ako kladov. Ked sem dáš normálny prispevok ohladne nejakej zmene pluginu tak odpíšu za týždeň s verdiktom že to maju vip ako vyhodu ale ked typek napiše kolko stojí vip tak odpišu do sekundy...
Cob out.

EX CS:GO JB Admin, JB PP, Aim+Jump Admin

JB HlStats:
Obrázek

Aim HlStats:
Obrázek
Uživatelský avatar
Cobweb
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 481
Registrován: 05 úno 2019, 06:54
Bydliště: Slovensko

Re: označení residence

Příspěvekod ericek111 » 12 srp 2019, 14:07

Určite by si mohol niektoré z tých záporov objektívne vymenovať, navrhnúť riešenie a prispieť tak k zlepšovaniu portálu, ktorý reprezentuješ. :)

Vidím niekoľko normálnych príspevkov, väčšina zodpovedaná do niekoľkých hodín. Isto dokážeš uviesť niekoľko príkladov, kedy na normálny príspevok bolo odpísané za týždeň. Ak sedíš pri počítači 24/7, máš problém s fungovaním sekcie a (znovu) nedokážeš nič konkrétne a konštruktívne skritizovať, môžeš si vytvoriť a nastaviť vlastný server a presvedčiť vedenie, že Ty to vieš lepšie.

Takéto tliachanie nikdy nič nevyriešilo.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: označení residence

Příspěvekod Surprice » 12 srp 2019, 16:00 VIP

TenLula píše:Mohu se zeptat proč není na serveru to, že když opustíš svojí residenci, tak ti to napíše že opouštíte residenci????
Docela to postrádám..


Bohužel se mi stává v mé noře, že zjišťuji že některé části nejsou v residenci.. Protože kdybych viděl že opouštím svojí residenci, tak by mi to moc pomohlo. ;)
(/res info je dle mého názoru docela naprd.. Je super že vidíte jak velkou tu residenci máte ale běhat s F3 v podzemí a hledat kde končí... Na povrchu se to dá nějak označit ale v mé noře to jde těžko! Takže bych tohle označení ocenil.)

Předem díky za odpovědi..


Nazdar, jedná sa hlavne o to, že server by tieto join/leave messages v reskach celkovo dosť veľmi vyťažovali a to je práve dôvod prečo to tam nie je. Samozrejme nápad nezavrhujeme a skúsime prijsť na riešenie, ktoré by server nie až tak moc zaťažovalo.

PS: Cobweb, ak si myslíš, že by si to zvládol lepšie, tak Khertys určite rád privíta ďalšieho developera, ktorý by nám s tymito nápadmi pomáhal a realizoval ich. No ak si tu chceš len otvárať ústa kvôli tomu, že tvoj nápad nebol zrealizovaný a ešte k tomu bez nejakej konštruktívnej, tak tu nemáš čo robiť.
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06

Re: označení residence

Příspěvekod MultiCrafer » 12 srp 2019, 16:01

Cobweb píše:Ked dáš /plugin alebo /plugins (teraz si nejsom istý), tak ti vypíše že používaju vlastne pluginy a je to bohužial vidieť lebo maju viacej zaporov ako kladov. Ked sem dáš normálny prispevok ohladne nejakej zmene pluginu tak odpíšu za týždeň s verdiktom že to maju vip ako vyhodu ale ked typek napiše kolko stojí vip tak odpišu do sekundy...

O tom to není GS je dobrý portál ale MC nikdy moc neumeli :) netvrdim ze to zvladnu napr ja lepe ale u MC maji co zlepsovat, ale to asi kazdý server myslím si že vetsina pluginů není vyrobena na míru pro GS vlastně k tomu ani není důvod stačí je přeložit do češtiny a nic vic vytvaret vlastní se na takhle velkém serveru z časového hlediska nevyplatí. Chce to si pohrát s nastavením pluginu pro rezidence přidat tam více funkcí atd :) to samé mě osobně dost chybí /res tpa nazevres a také například pískovna na serveru nebo místo kde by se dalo kutat dřevo bez nutnosti hledaní stromů :).
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
MultiCrafer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 973
Registrován: 24 led 2013, 18:50

Re: označení residence

Příspěvekod MultiCrafer » 12 srp 2019, 16:08

Surprice píše:
TenLula píše:Mohu se zeptat proč není na serveru to, že když opustíš svojí residenci, tak ti to napíše že opouštíte residenci????
Docela to postrádám..


Bohužel se mi stává v mé noře, že zjišťuji že některé části nejsou v residenci.. Protože kdybych viděl že opouštím svojí residenci, tak by mi to moc pomohlo. ;)
(/res info je dle mého názoru docela naprd.. Je super že vidíte jak velkou tu residenci máte ale běhat s F3 v podzemí a hledat kde končí... Na povrchu se to dá nějak označit ale v mé noře to jde těžko! Takže bych tohle označení ocenil.)

Předem díky za odpovědi..


Nazdar, jedná sa hlavne o to, že server by tieto join/leave messages v reskach celkovo dosť veľmi vyťažovali a to je práve dôvod prečo to tam nie je. Samozrejme nápad nezavrhujeme a skúsime prijsť na riešenie, ktoré by server nie až tak moc zaťažovalo.

PS: Cobweb, ak si myslíš, že by si to zvládol lepšie, tak Khertys určite rád privíta ďalšieho developera, ktorý by nám s tymito nápadmi pomáhal a realizoval ich. No ak si tu chceš len otvárať ústa kvôli tomu, že tvoj nápad nebol zrealizovaný a ešte k tomu bez nejakej konštruktívnej, tak tu nemáš čo robiť.

Ahoj Suprice :)
Na GS MC jsem byl do roku 2013 delal jsem ve vyšších pozich jenom tak aby moje rady nebyli bezcenné , ale ten plugin tu roky zpět normálně fungoval a nikdy se nelagoval a ani nezpusoboval problemy pravda ze to tehdy bezelo jeste na bukkitu a ne na spigotu řada příkazů co si pamatuju uz nejde nebo neexistuje a ty pluginy pomerne dobre fungovali a byli osvedcene zajimalo by me teda proc se od nich opustilo a tyto prikazy prave jako leave residence se zrusily ?

e. Surp: odpoveď v pm
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
MultiCrafer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 973
Registrován: 24 led 2013, 18:50

Re: označení residence

Příspěvekod ericek111 » 12 srp 2019, 16:20

Surprice píše:Nazdar, jedná sa hlavne o to, že server by tieto join/leave messages v reskach celkovo dosť veľmi vyťažovali a to je práve dôvod prečo to tam nie je. Samozrejme nápad nezavrhujeme a skúsime prijsť na riešenie, ktoré by server nie až tak moc zaťažovalo.


To nie je pravda. Správne implementované enter/leave správy by nevyťažovali server o nič viac ako ostatné akcie v reske. Len z hlavy si viem predstaviť dva spôsoby, ako to spraviť tak, aby to malo minimálny vplyv na výkon. Erbimu to hovorím stále, ak by sa vám hodila pomoc, napíšte mi.

e. Surp: odpoveď v pm
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: označení residence

Příspěvekod Khertys » 12 srp 2019, 23:13 VIP

Pridano na server. po zitrejsim rannim restartu serveru to tam uz pobezi.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků