Volná diskuse o Dotě 2.

Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod RIOT09 » 02 srp 2019, 22:46

Zdravím všechny!

vidím, že tahle sekce je tak trochu "mrtvá". Nikdo se o ní nestará a moc lidí na ní nechodí. Chtěl bych jí aspoň trochu oživit. Hrdiny bych měl rychle napsaný, může mi pomoct i někdo jiný. Chtěl bych udělat i sekci "patch notes", kde budu psát nejnovější aktualizace hry. Sepsat rady, error fixy, triky atd. Chtělo by to taky smazat staré hrdiny a předělat vzor na hrdiny, který bude skoro stejný jako v LoL sekci. Možná udělat i nějaké turnaje v Dotě, když aspoň trochu se to tady oživí.


Díky za přečtění.
,,Aliquid desinit, incipit alius....."
Uživatelský avatar
RIOT09
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 23 dub 2019, 06:22

Obnovení DOTA 2 sekce !

od Rumcajz » 02 srp 2019, 22:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod whiter » 02 srp 2019, 22:53

Mas to marny, co si pamatuju jeden typek to chtel ozivit tusim 2-3 roky zpet (mozna dyl, netusim) a nevyvedlo se, dota proste na gs uz davno vymrela, takze tak :D
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod Cobweb » 03 srp 2019, 06:52

Nechápem načo to chces robit a nechapem zmysel ani lol sekcie kde sú patch notes a hrdinovia ked presne to isté maju na offiko stránkach lolka a je to iba skopírovavane.
Cob out.

EX CS:GO JB Admin, JB PP, Aim+Jump Admin

JB HlStats:
Obrázek

Aim HlStats:
Obrázek
Uživatelský avatar
Cobweb
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 481
Registrován: 05 úno 2019, 06:54
Bydliště: Slovensko

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod RIOT09 » 03 srp 2019, 09:16

whiter píše:Mas to marny, co si pamatuju jeden typek to chtel ozivit tusim 2-3 roky zpet (mozna dyl, netusim) a nevyvedlo se, dota proste na gs uz davno vymrela, takze tak :D


Čau,

jestli myslíš tenhle příspěvek od Hello123, tak on nic neudělal. Napsal příspěvek o tom, že jí chce oživit. Napsal ho a nic dalšího od něj nevidím v DOTA 2 sekci. Já když říkám oživit, tak vážně myslím psát příspěvky.


Cobweb píše:Nechápem načo to chces robit a nechapem zmysel ani lol sekcie kde sú patch notes a hrdinovia ked presne to isté maju na offiko stránkach lolka a je to iba skopírovavane.


Proč to chci dělat?

Je to lehké, každý kdo hraje GTA v RP server dobře zná
frontu na server. Tam to není jak u tebe na JailBreaku, že klikneš a jsi na serveru. Tak čekáš třeba 2 hodiny než se připojíš a chci nějak vyplnit ten čas. U patch notes doty, není čeština pokud vím. Vím, jsou tam lehké věty a každý umí použít překladač.
,,Aliquid desinit, incipit alius....."
Uživatelský avatar
RIOT09
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 23 dub 2019, 06:22

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod Naiz » 03 srp 2019, 09:30 VIP

Ahoj, co se týká návodů postupů a rad tak směle do toho pokud se ti to chce vypracovávat :) Sekce Doty již na GS v minulosti byla, ale vzhledem k updatům, různým aktualizacím a úpadku hry jako takové samotné tak to tady postupně upadlo do zapomnění. Požehnání Vedení ale asi neočekávej ;) Především se pracuje na GTA V a i tím směrem si myslím, že se bude GS v budoucnu ubírat.
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod Punchlinovykral » 03 srp 2019, 11:09

Jsem za obnovení. DOTA ještě není mrtvá ! :mrgreen:
Punchlinovykral
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 srp 2019, 11:09

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod Cobweb » 03 srp 2019, 22:11

Riot mohol by si robiť aj užitočnejšie veci, ale je to na tebe. Za mna strata času.
Cob out.

EX CS:GO JB Admin, JB PP, Aim+Jump Admin

JB HlStats:
Obrázek

Aim HlStats:
Obrázek
Uživatelský avatar
Cobweb
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 481
Registrován: 05 úno 2019, 06:54
Bydliště: Slovensko

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod RIOT09 » 03 srp 2019, 23:03

Cobweb píše:Riot mohol by si robiť aj užitočnejšie veci, ale je to na tebe. Za mna strata času.


Řekneš mi prosím jaké? Teď nevím o čem mluvíš.
,,Aliquid desinit, incipit alius....."
Uživatelský avatar
RIOT09
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 23 dub 2019, 06:22

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod UnyversaL » 04 srp 2019, 12:32 VIP

Nejsi první ani poslední, kdo má nebo bude mít tenhle nápad. Nikde není záruka toho, že se na to za týden nevykašleš, proto nečekej, že se tu budou vytvářet nové fóra jako Patch Notes.

Do téhle sekce už nikdo skoro nechodí, už vůbec ne za poznáním.

Pokud ale máš nutkání tady udělat změny, udělej.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod Dajmondik » 14 srp 2019, 16:09 VIP

RIOT09 píše:
whiter píše:Mas to marny, co si pamatuju jeden typek to chtel ozivit tusim 2-3 roky zpet (mozna dyl, netusim) a nevyvedlo se, dota proste na gs uz davno vymrela, takze tak :D


Čau,

jestli myslíš tenhle příspěvek od Hello123, tak on nic neudělal. Napsal příspěvek o tom, že jí chce oživit. Napsal ho a nic dalšího od něj nevidím v DOTA 2 sekci. Já když říkám oživit, tak vážně myslím psát příspěvky.




Ahoj,
Vieš ono je ťažké to tu oživiť sam ak si dobre pamätám tak som tam napísal že nech niekto niečo napíše pod ten príspevok ze aby som videl ci to ma význam sa snažiť. A napísal tam niekto niečo ? ;)
Uživatelský avatar
Dajmondik
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 311
Registrován: 07 bře 2018, 22:23

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod RIOT09 » 14 srp 2019, 18:30

Hello123 píše:
RIOT09 píše:
whiter píše:Mas to marny, co si pamatuju jeden typek to chtel ozivit tusim 2-3 roky zpet (mozna dyl, netusim) a nevyvedlo se, dota proste na gs uz davno vymrela, takze tak :D


Čau,

jestli myslíš tenhle příspěvek od Hello123, tak on nic neudělal. Napsal příspěvek o tom, že jí chce oživit. Napsal ho a nic dalšího od něj nevidím v DOTA 2 sekci. Já když říkám oživit, tak vážně myslím psát příspěvky.




Ahoj,
Vieš ono je ťažké to tu oživiť sam ak si dobre pamätám tak som tam napísal že nech niekto niečo napíše pod ten príspevok ze aby som videl ci to ma význam sa snažiť. A napísal tam niekto niečo ? ;)


Ahoj,
tak ses neměl ptát, měl jsi to dělat a pak koukat na tu odezvu, jestli se na to někdo kouká nebo nekouká. Bohužel já jsem mimo Prahu a nemám čas. Já budu psát příspěvky hned jak přijedu. Promiň, jestli to vyznělo jako útok nebo tak. Většinou to vyzní....
,,Aliquid desinit, incipit alius....."
Uživatelský avatar
RIOT09
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 23 dub 2019, 06:22

Re: Obnovení DOTA 2 sekce !

Příspěvekod Dajmondik » 15 srp 2019, 14:31 VIP

RIOT09 píše:
Hello123 píše:
RIOT09 píše:
whiter píše:Mas to marny, co si pamatuju jeden typek to chtel ozivit tusim 2-3 roky zpet (mozna dyl, netusim) a nevyvedlo se, dota proste na gs uz davno vymrela, takze tak :D


Čau,

jestli myslíš tenhle příspěvek od Hello123, tak on nic neudělal. Napsal příspěvek o tom, že jí chce oživit. Napsal ho a nic dalšího od něj nevidím v DOTA 2 sekci. Já když říkám oživit, tak vážně myslím psát příspěvky.




Ahoj,
Vieš ono je ťažké to tu oživiť sam ak si dobre pamätám tak som tam napísal že nech niekto niečo napíše pod ten príspevok ze aby som videl ci to ma význam sa snažiť. A napísal tam niekto niečo ? ;)


Ahoj,
tak ses neměl ptát, měl jsi to dělat a pak koukat na tu odezvu, jestli se na to někdo kouká nebo nekouká. Bohužel já jsem mimo Prahu a nemám čas. Já budu psát příspěvky hned jak přijedu. Promiň, jestli to vyznělo jako útok nebo tak. Většinou to vyzní....


V pohodičke ak budeš chcieť tak ti možem kľudne pomôcť. ;)
Uživatelský avatar
Dajmondik
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 311
Registrován: 07 bře 2018, 22:23


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků