[Z] Kodo / Survival / Admin

Příspěvekod Kodo » 14 srp 2019, 15:58

Ahoj, chcel by som sa stat Adminom na vašom survival servery. ;)
Tu je vypisana prihláška ak by niečo chýbalo dodatočne na to odpoviem. :)

Nick na servu: Kodo

Věk: 19

Aktivované VIP: áno

Denní aktivita: Nejako som si to ešte nestopoval ale vetšinou 5-6 hodin a nikedy aj viac

Přestupky na Gamesites: Jedine co sa mi stalo že som bol par krát omylom kicknutý lebo som nenahlásil adminom že za chvíľu prídem .. a admini si mysleli že som afk-oval takže pohotovo ma kickli zo servera, a ešte raz sa mi stalo že som zaspal na klávesnici :D takže to som tiež dostal kick za afk

Přestupky mimo Gamesites: Dosť dlhu dobu som nehral Minecraft (asi 3-4 roky) a teraz keď ho zapnem tak trávim čas iba na vašom survival servery :)

Něco o sobě: Volám sa reálnym menom Patrik a bývam neďaleko Prievidze na Slovensku. Moja povaha je taká že som milý a viem pochopiť srandu ale zase viem aj kedy je toho až príliš. Vo svojom voľnom čase rad hrám videohry. A ešte k tomu som členom DHZ (Dobrovolný hasičský zbor) takže som vlastne hasič a venujem sa aj hasičskému športu. Popri tom robím aj iné športy. Rad behávam a niekdy si zájdem do fitka. Jednoducho povedané chcem ostať vo forme :D

Proč právě ty: Absolútne neviem prečo by som to mal byt práve ja, lebo vám sem píšu určite oveľa lepši adepti na admina ako som práve ja. Ale myslím si že by som bol užitočný pre server lebo som na ňom takmer skoro stále a kedže som sa nedávno rozišiel s frajerkou tak mam teraz ešte kopec času. A netuším ako s nim nejako rozumne vynaložiť. Keď treba vždy rad pomôžem. Myslím si že viem aj trochu stavať keď tak som ochotný s niečim aj pomôcť. Jednoducho povedané čo bude treba a budem vedieť nejako pomôcť rad pomôžem s hoci čim.

Ďakujem za váš čas a za to že ste si ma vypočuli. <3
Kodo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 črc 2019, 14:49

[Z] Kodo / Survival / Admin

od Rumcajz » 14 srp 2019, 15:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Kodo / Survival / Admin

Příspěvekod ErbiCZ » 16 srp 2019, 00:57 VIP

První ban za ničení přírody, další ban za AutoClicker…

Zamítám
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník