Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Info o Upgrade/bug

Příspěvekod Dyki » 20 srp 2019, 22:57

Zdravím,

Bolo by možné vytvoriť nejaký topic kde by sa pridávalo info o zmenách čo prebehli na serveroch + prípadne info o nahodených nových mapách/ odstarnení starých máp, skrátka niečo ako "patch notes" kde by ste hráčov informovali o zmenách ktoré prebehli. - aj keď asi by to bol dosť mŕtvy topic kedže zmeny neprebiehajú často.

Teraz som si všimol som si že sa zmenila hodnota ubúdania HP pri PP a menilo sa ešte niečo?
mne sa stala taká vec dneska že: Simon nás poslal do boxu, jednému hráčovi dal nevýhodu a my sme ho mali zablokovať, podarilo sa nám to ct ho zabili a padla z neho zbran rovno mne do ruky ale zaujímavé natom je že mi to dalo aj zásobníky :D zbraň som rovno vyhodil, a potom nás simon začal testovať no a zabil ma lebo som ju začal prebíjať- mal som zásobníky.

- je to teda len nejaký bug alebo to suvisí s tým novým upgradom ? ak tak by ste potom asi mali zakázať kontrolovať hráčov takýmto spôsobom že im bude ct hádzať zbraň.
stalo sa mi to dnes na jb1 mapa Snow cca 23:00,

ak by mal niekto záujem si pozrieť demo tak: http://leteckaposta.cz/307180296
čas: 28:00 - začína atrakcia
ak si pretočíte kúsok dopredu uvidíte že som ani nezačínal v cele so zbraňou skrátka mal som ju v ruke prvý krát keď vypadla z hráča ktorého zabili.

dík za prečítanie a čuss :D
Obrázek
¯\_(ツ)_/¯
Casual Player
How to MFK:
Pôjdete do boxu, a tam na zadnú stenu, a tam budete doplňovať bližšie do stredu.
Been There, Done That.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dyki
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 894
Registrován: 20 led 2014, 14:42

Info o Upgrade/bug

od Rumcajz » 20 srp 2019, 22:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Info o Upgrade/bug

Příspěvekod Tokop » 20 srp 2019, 23:19 VIP

Pokud hraješ JB aspoň trochu aktivně, všechny změny zaznamenáš dost rychle, když je přidaná nová mapa, tak jsou k ní brzy přidány i CT Zony ct-zony-t94062.html.

Pokud začne kolo a v cele jsou dva vězni a jeden z nich sebere vrtačku a vyhodí ji v cele. CTčka dobře vědí nicky obou dvou hráčů a potom k nim příjde Simon otestuje je a kdo zbraň přebije, tak je jasné, že ji měl on a má mít kill.

Pokud hráč co má zbraň zemře, tak z něj zbraň vypadne a náboje dostane budoucí vlastník a ten si byl v té situaci co popisuješ ty.

Jelikož CT nedokázali rozpoznat, že zbraň vypadla z hráče, kterého právě zabili (na demo jsem nekoukal pouze soudím z toho co píšeš), tak si nemohou být jistí jestli si tu zbraň měl ty nebo on a pokud si nejsem jistý = nezabíjím.

Nevidím důvod proč by se mělo tohle kontrolování zakazovat. :)
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 552
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Info o Upgrade/bug

Příspěvekod Dyki » 20 srp 2019, 23:32

Tokop píše:
Pokud hráč co má zbraň zemře, tak z něj zbraň vypadne a náboje dostane budoucí vlastník a ten si byl v té situaci co popisuješ ty.

Jelikož CT nedokázali rozpoznat, že zbraň vypadla z hráče, kterého právě zabili (na demo jsem nekoukal pouze soudím z toho co píšeš), tak si nemohou být jistí jestli si tu zbraň měl ty nebo on a pokud si nejsem jistý = nezabíjím.

Nevidím důvod proč by se mělo tohle kontrolování zakazovat. :)


aha to som nevedel teda :D takže sa nejedná o žiaden bug len som bol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste :D
mne príde to kontrolovanie zbrane trochu zbytočné :D Keď ja simonujem a vidím vyhodenú zbraň tak neskúšam hráčov proste to neriešim príde mi to ako také zdržovanie ved vzbure je už aj tak zabránené a hráč so zásobníkmy bez zbrane nie je pre CT hrozba :D ale všimol som si že veľa hráčov sa rado hrá na Sherlocka Holmesa :lol: :lol:

dík za rýchlu odpoveď :)
Obrázek
¯\_(ツ)_/¯
Casual Player
How to MFK:
Pôjdete do boxu, a tam na zadnú stenu, a tam budete doplňovať bližšie do stredu.
Been There, Done That.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dyki
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 894
Registrován: 20 led 2014, 14:42


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků