Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

nefunguje vip

Příspěvekod mates5888 » 22 srp 2019, 10:19

Zdravím, stala sa mi taká vec. Asi pred polrokom som si kúpil vip na furien na steam verziu a všetko fungovalo.. Mám 2 účty na steame, na jednom mám teda cs1.6 a na druhom ostatné hry, a keď som si to vip dával tak som si potvrdil že môžem hrávať tú 1.6tku cez ten druhý steam a nemusím sa stále prelogovávať ( snáď viete čo myslím). No lenže stalo sa mi niečo z PC a teraz keď hrám furien na tom účte kde som kúpil 1.6tku tak mi vip nespustí lebo bolo aktivované na tom druhom účte a keď by som chcel ísť cez ten druhý kde som hrával tak mi hru nespustí pretože potrebujem potvrdiť cez mail že môžem hrávať hru ktorú vlastním na druhom steame a na ten mail neviem heslo.. Tak sa teda chcem spýtať, či s tým ide niečo urobiť, tie steam účty sú obi2 moje nechcem nikoho oklamať ani nič :D či ten kód nepôjde resetnúť alebo ja neviem čokoľvek. Vďaka:)
mates5888
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 srp 2019, 10:08

nefunguje vip

od Rumcajz » 22 srp 2019, 10:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: nefunguje vip

Příspěvekod SwitchFavy » 22 srp 2019, 12:08

Ahoj, VIP prehodiť na druhy steam nejde.. jediná tvoja moznost je ze ked to vip si mal na F4 tak si mozes požiadať o presun lebo bol server zrušený, ak nie budes si musieť zaobstarať nove vip..
Uživatelský avatar
SwitchFavy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1363
Registrován: 04 úno 2014, 20:14


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků