[Z]Survival / whitercz / Admin

Příspěvekod whiter » 04 zář 2019, 17:49

Ahoj, po měsící jsem se zas rozhodl požádat o práva, své chování jsem změnil jak ve hře, tak i na webu.

1) Nick na serveru: whitercz

2) Věk: 16 let

3) Aktivované VIP: Ano.

4) Denní aktivita: 1 až 2 hodiny, o víkendech i více, jak kdy.

5) Přestupky na Gamesites: Byl jsem zabanován na 1.6 na Knifu za aimbot, sám si myslím že jsem nic nepoužil, bo knife jsem v životě nehrál, ale to už je jedno, pak ještě mám zákaz hrát gathery na goučku za wallhack - to jsem použil, to uznávám.

6) Přestupky mimo Gamesites: O ničem nevím.

7) Něco o sobě: Jmenuju se Petr, je mi 16 let. Momentálně jsem v 1. ročníku na IT škole v Ostravě. Můj hlavní koníček je momentálně posilovna a ještě občas work-out (už nemám na to moc času, tak se snažím zabývat aspoň posilovnou). Hry už nějak moc nehraju, spíš Minecraft a nic jiného už nezapnu.

8) Proč právě ty: Chci se zase vrátit do admin týmu a dělat na Serveru pořádek, aby hráči měli prostě klidnou hru, ale GS komunita na Minecraft serverech není zas tak problémová, zacož jsem rád. Byl jsem tu Adminem rok a půl, Event másterem to stejný, takže zkušenosti mi snad furt zůstali.

Děkuji za přečtení mé žádosti,
budu rád za kladné vyřízení.
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

[Z]Survival / whitercz / Admin

od Rumcajz » 04 zář 2019, 17:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Survival / whitercz / Admin

Příspěvekod ErbiCZ » 05 zář 2019, 12:59 VIP

Vyjadřování ve hře i na forum si trochu změnil, nicméně stále nevidím nějakou snahu.
9.8. si dostal zamítnutí, na serveru si přestal hrát a zase po měsíci začínáš hrát a žádáš si o práva.

Pokud máš opravdu zájem o ty práva, tak si projdi akademií...

Zamítnuto
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků