EVIP

Příspěvekod Strikees » 13 zář 2019, 17:48

Dobrý večer. Potřebova bych poradit,Aktivační kod mám. Zkoušel jsem na serveru Public 1. Tam mě posílají na E-mail, jenže na ten si nepamatuji heslo, A nejde mi vygenerovat. Zkoušel jsem to i tu, ale na na E-mail, mi zatím furt nic nepřišlo a asi ani nic nepřijde, nevím proč. Tak bych chtěl poradit jak to mám teda vyřešit. Předem děkuji za odpověď děkuji.
Uživatelský avatar
Strikees
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub 2014, 00:23

EVIP

od Rumcajz » 13 zář 2019, 17:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: EVIP

Příspěvekod gamesites158 » 14 zář 2019, 21:28

Řekl bych že to bude problém u tebe.
cau
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------Obrázek
Uživatelský avatar
gamesites158
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 282
Registrován: 19 led 2019, 19:40
Bydliště: Brazílie

Re: EVIP

Příspěvekod Taygete » 15 zář 2019, 07:49 VIP

Zdravím,

Pokud to chápu správně tak napiš svoje Steam SID + Tel číslo (ze kterého jsi kupoval VIP) a Aktivační kod na email : [email protected] a popiš tam svůj problém, to je jediné co ti tu můžeme poradit, ale pokud ti to strhlo peníze a kod máš tak to půjde aktivovat ručně přímo na tvůj Steam.
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55

Re: EVIP

Příspěvekod Strikees » 15 zář 2019, 11:20

Taygete píše:Zdravím,

Pokud to chápu správně tak napiš svoje Steam SID + Tel číslo (ze kterého jsi kupoval VIP) a Aktivační kod na email : [email protected] a popiš tam svůj problém, to je jediné co ti tu můžeme poradit, ale pokud ti to strhlo peníze a kod máš tak to půjde aktivovat ručně přímo na tvůj Steam.


Taky zdravím,
Steam nemám bohužel. A jelikož jsem si to kupoval tak před 5-6 lety, tak to samé číslo taky nemám no :D Ale už jsem jim psal E-mail, a už mi odepsali tak to nějak snad vyřešíme. Děkuji za radu.
Uživatelský avatar
Strikees
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub 2014, 00:23


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník