Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

VIP/JBs

Příspěvekod JncZ22 » 15 zář 2019, 14:55

Dobrý den, přátelé.

Nickname na serveru: Vystupoval jsem pod nicknamem Hajdn
Kde mám VIP: Jailbreak 4
Jak je VIP staré: Lhal bych kdybych vám řekl přesné číslo, je to kolem 5ti let.
Kdy mi VIP naposledy fungovalo: Naposledy jsem s ním hrál když to po mě chtělo daný Nickname, že mi to evip bude fungovat automaticky když ho budu mít ve jméně.
Zkoušel jsem zopakovat postup z emailu: Ano
Popis problému: Obracím se na Vás s prosbou jak dál. Hrál jsem zde před několika lety, kdy jsem si koupil evip na JB4 kdysi. Tomu už je ale docela dlouhá doba a já dostal chuť se zase ponořit do JB. Moje otázka je taková, že jestli když mám evip na 4ce, tak jestli teď když tam nikdo nechodí, to EVIP funguje i na ostatní servery, kde bych si mohl zahrát.
Vím, že to bude asi nemožné jestli to tak bude fungovat. Teprve teď si hledám údaje na Steam profil na kterém jsem tam hrál, je to už dávno. Za jakoukoliv reakci budu rád. Přeji příjemný den.
Uživatelský avatar
JncZ22
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 zář 2019, 14:48

VIP/JBs

od Rumcajz » 15 zář 2019, 14:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: VIP/JBs

Příspěvekod SwitchFavy » 15 zář 2019, 19:39

JncZ22 píše:Moje otázka je taková, že jestli když mám evip na 4ce, tak jestli teď když tam nikdo nechodí, to EVIP funguje i na ostatní servery, kde bych si mohl zahrát.


Ahoj, pokiaľ máš VIP či eVIP na JB 4 tak ti bude fungovať iba na tom serveri, ak chceš mať výhody aj na JB1, musíš si ich kúpiť aj tam.. :)
Uživatelský avatar
SwitchFavy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1363
Registrován: 04 úno 2014, 20:14


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník