I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené]Voldemord/Pato

Příspěvekod Marcus » 17 zář 2019, 21:28

1. Kdy si tu někdo stěžoval na voldemorda, že urážel matku v chatu. Nato jsem reagoval tím, že by tohle admin neměl dělat ani jako dospělý zakomplexovaný člověk, kterej je fotr děcka a bude psát hráčům co je z větší pravděpodobnosti dítě o matce :)

Na to mi pan trotl hrdínský napsal do zprávy tohle: https://ctrlv.cz/h8fI. Nemyslím, že by mě admin nějak měl dále provokovat.


2. Prvé řadě bych chtěl říct, že nemam demo ale můžu to dát přes to HLTV když na demo verzi jde zvuk, prej....

Tak simon dal příkaz, u kterého nebylo absolutně nic slyšet. Hned jsem reagoval tím, že FK padl, že nebylo nic slyšet kteréj i Pato (admin) potvrdil, ale Katijka jela svoje, že admin pato ji nic nepsal na steamu, že si sní píše a VD nemá dávat.
Tak jako hráč dostane ban zato, že nerozdal VD u tohoto případu a toho samého Marcus nedostane VD protože admin ji neřekl ať dá VD. A ještě mi napíše drž pi** (psala hráčka, omlouvám se internetové nevychované prase Katijka). Ihned jsem začal vypisovat adminovi o té situaci kterou určitě postřehl, pokuď zrovna náhle nebyl u pc, dělal si svačinu do školy atp. No přece nebude řešit kámošku, tak rači odejde.

To je tak když slušně řeknu si o VD, zastanu se hráče na serveru ale mám si buď dát prášky nebo držet.....

Abych to schrnul: Žádám, aby se na tohle podívál jeden z hráču Maxipes, Peto, Awee nebo Asdf u kterých vím, že budou mít názor člověka co se nad tím zamyslí.
Uživatelský avatar
Marcus
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 270
Registrován: 01 úno 2016, 15:32

[Vyriešené]Voldemord/Pato

od Rumcajz » 17 zář 2019, 21:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Voldemord/Pato

Příspěvekod xxNezajemxx » 17 zář 2019, 21:33 VIP

Bude lepšie ak tu to HLTV dáš, buď ti niekto napíše neskôr to isté alebo to budú musieť hľadať. Uľahči im to kus ;)
Víťaz je ten kto ako posledný stojí na nohách, no porazený nie je ten čo padol, ale ten ktorý sa už nepostaví.
Uživatelský avatar
xxNezajemxx
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 293
Registrován: 16 pro 2015, 14:40

Re: Voldemord/Pato

Příspěvekod Marcus » 17 zář 2019, 22:13

28:40 byl ten příkaz
31:10 píše Pato o tom aby rozdal VD za tu situaci, do toho Katijka tam je všudypřítomná, tudíž ví, že mi dala FK už
33:08 dává ban hráči za to co nerozdal ty VD, do toho píše Katijka: odpoj to radšej, tudíž mě napadlo zareagovat, že mi má dát VD, protože je přímo u toho když se to řeší
34:30 píše, že jsem měl čupět, pak, že tam nebyla a nakonec že ji Pato nic nepsal tudíž admin neřekl, Marcus VD nedostane :lol:
35:10 píše tu svou větu až pato napíše Marcus VD dostane
35:50 piše, že admin dohlíží na FK, z toho vyplývá že Katijka bude dávat FK do té doby, dokud nepřijde admin a řekne, že má dát za to VD

No dále už jsem neměl nervy na ni a psal jsem tak jak jsem psal....

http://leteckaposta.cz/552552301
Uživatelský avatar
Marcus
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 270
Registrován: 01 úno 2016, 15:32

Re: Voldemord/Pato

Příspěvekod Katijkaa » 18 zář 2019, 09:18

Prepáč veľmi ma to mrzí :) ak som ti dala fk ... ale keď to vysvetloval Paťo nemala som zapnuté zvuky akurat tak som nepočúvala čo rozprával .. :) keď si si bol na tolko isty že som ti dala fk prečo si si neopýtal mik a nevysvetlíl mi to ?,iba si písal :roll:
Uživatelský avatar
Katijkaa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2019, 13:28

Re: Voldemord/Pato

Příspěvekod VoLdEmOrD » 18 zář 2019, 09:33 VIP

Zamyslím sa....... Nechápem. Zamyslím sa znova....... Nechápem. Prepocitavam....... Odbočte vľavo. Otocte sa do protismeru ihneď ako to bude možné. Prepocitavam.......

Teraz k veci. Vytiahnes tu PM mesiac starú. Nevadi. Poslal som ti novú.
Nechápem pointu toho čo tu za bludy píšeš. V každom prípade viac pokecu odomna už len v PM
Uživatelský avatar
VoLdEmOrD
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 724
Registrován: 26 črc 2015, 23:24
Bydliště: localhost

Re: Voldemord/Pato

Příspěvekod asdfJB » 18 zář 2019, 16:53 VIP

Admin P4to sem napíše svoju verziu a ja ti zaručujem, že buď ja alebo Knedlajs (ktorý je tiež veľmi zdravo rozmýšľajúci) to ešte dnes doriešime s následným verdiktom.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02

Re: Voldemord/Pato

Příspěvekod Knedlajs » 18 zář 2019, 20:18 VIP

Sry, že tak neskoro, ale Admin P4to je momentálne na 3 dni preč, to znamená, že budeš musieť ešte chvíľu počkať.
Podľa toho dema by ma tiež zaujímalo, prečo P4to nezariadil VD hráčom, ktorí dostali FK. Len rozdať BANy nestačí.

Takže ako píše kolega nado mnou, počkáme ešte na jeho vyjadrenie. Možno to vlastne celé bolo úplne inak...
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [V riešení...]Voldemord/Pato

Příspěvekod Patriik » 20 zář 2019, 15:31 VIP

Čau,

Dal som ban a objasnil som situáciu
Katijka cely čas počúvala čo som rozprával a myslím si že dobre vedela o tom že dala FK
No ja som o tom nevedel a ty si napísal do chatu iba "??" a že "nebolo počuť"
Ďalšie kolo si žil a nepýtal si si mik ani sa nijako nesťažoval na fk takže som nemal ani ako vedieť že ťa zabila
Potom som nebol pri kompe a keď som sa vrátil tak som to vypol preto že som vedel iba o VD ktoré mam dostať ja a to mi bolo nejak ukradnuté kedže som sa ponáhľal preč
...
Uživatelský avatar
Patriik
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 154
Registrován: 22 zář 2017, 13:07

Re: [V riešení...]Voldemord/Pato

Příspěvekod Knedlajs » 20 zář 2019, 15:34 VIP

Hráč, ktorý dal FK, nepočul vysvetlenie Admina a teraz sa tu ospravedlnil. Preto ho trestať nebudeme. Ak by sa to opakovalo, tak je jasné, že klame a BAN ho v budúcnosti neminie.
Admin zase nevidel, že by sa niekto iný sťažoval na FK. Preto ho tiež nebudeme trestať. Verím, že nabudúce nebude odbehávať od PC, keď je pripojený na serveri, ale bude vykonávať prácu, ktorú po ňom požadujeme, pokiaľ je na serveri.

Čo sa týka voldemorda, tak mám pocit, že tam asdf aj GrooS napísali, že sa to už nebude opakovať a Vold dostal upozornenie. V tej PMke nevidím žiadnu nadávku ani urážku.

Tým pádom sťažnosť zamietnutá.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [Vyriešené]Voldemord/Pato

Příspěvekod Marcus » 20 zář 2019, 17:02

Omlouvám se adminovi Pato i za moje ironické poznámky o škole..... Teď jsem pochopil, že Katijka nic nepsala Patovi, tudíž o ničem nevěděl a byl opravdu mimo PC, měl jsem si vyžádat MIK. A jediná škodná byla hráčka Katijka, která dokáže lhát takým stylem. A Katijčinu omluvu beru jako když mi Sparťan řekne čau. :twisted:
Uživatelský avatar
Marcus
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 270
Registrován: 01 úno 2016, 15:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků